Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Owocowo-warzywno-ozdobny bałagan - czyli o tym jak wcisnąć kolejną roślinkę do mojego ogródka

Pokaż wątki Pokaż posty

Owocowo-warzywno-ozdobny bałagan - czyli o tym jak wcisnąć kolejną roślinkę do mojego ogródka

Gardener27 19:34, 02 lis 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Ja z nornicami do tej pory nie miałem kłopotów ale cebulowych coraz więcej i kto wie co z nimi będzie
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Gardener27 19:36, 02 lis 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
popcarol napisał(a)


to zamówienie już dano posadzone to krótsze w drodze
pozdrawiam!


... to już wszystko rozumie
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
popcorn 19:36, 02 lis 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Wiesz, to takie nieśmiałe zaproszenie na wyżerkę zimową porą Wszystko sadzę w koszyczkach i doniczkach, prócz czosnków które same się bronią (i na których rozmnożenie liczę Zobaczymy
____________________
Mój nowy ogródek
11stokrotka 19:43, 02 lis 2014


Dołączył: 02 sie 2012
Posty: 534
Karolciu, przelałam za same cebulowe, będę dalej winna tą 6kę.
____________________
Mam marzenie
Gardener27 19:49, 02 lis 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
popcarol napisał(a)
Wiesz, to takie nieśmiałe zaproszenie na wyżerkę zimową porą Wszystko sadzę w koszyczkach i doniczkach, prócz czosnków które same się bronią (i na których rozmnożenie liczę Zobaczymy


Ja wszystko sadzę bezpośrednio do gruntu i niech się dzieje wola nieba Do koszyków tylko te co później przenoszę do donic bo to patent by ich nie dołować
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Margarete 19:54, 02 lis 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Ha, ha ale cebulowy szał..
Ja nie wem czy u mnie są nornice bo moje cebulowe sadziłam w ubiegłymn roku pierwszy raz - w tym roku bedzie sezon prawdy - ile cebul przezyło - to sie okaże
Troche w tym roku dosadziłam, oby tylko zgrzytów w kolorch nie było - zobaczymy... mam nadzieje na ładny wiosenny cebulowy pokaz
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Ewa_w_ogrodzie 21:57, 02 lis 2014


Dołączył: 20 lip 2014
Posty: 636
Ale zakupy, ja jednak myślę że to już choroba nieuleczalna
____________________
Pozdrawiam Ewa nasz ogród wspaniała przygoda czy czarna magia
anabuko1 22:06, 02 lis 2014


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23577
Ewa_w_ogrodzie napisał(a)
Ale zakupy, ja jednak myślę że to już choroba nieuleczalna

Nie tylko nieuleczalna ale i zaraźliwa
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
bacowa 06:37, 03 lis 2014


Dołączył: 26 paź 2011
Posty: 2463
Karola nie za szybko tę werbenę wykopałaś?
pozdrawiam
popcorn 07:22, 03 lis 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Małgosiu, ok, dziękuję!
Przemek, to też fajny sposób Ja się jednak boję i nornic i późniejszego mojego rycia w rabatach - jak wszystko jest w plastiku, to jest mniejsza szansa że poszatkuję przesadzając/dosadzając coś...
Małgosiu, dokładnie, okaże się! U mnie prócz nornic niektóre cebule jeszcze lubią zgnić/spleśnieć:/ więc co roku jest mniej, ale dosadzam

Ewa, Ania, choroba nieuleczalna i zaraźliwa dobrze że już koniec zakupów

Ewo, wykopałam bo miałam czas... a pogoda jak na złość ładna się zrobiła, zupełnie nie jak początkiem listopada Ale niech tak zostanie, hihi Jeszcze kilka w gruncie zostało.. nie wiem czy wykopać czy zostawić i okryć korą??

Mam też magnolię w doniczce - zostawić, zadołować, czy do garażu? A może sród innych donic sobie poradzi, na dworze??
____________________
Mój nowy ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies