Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną
22:25, 03 maj 2025
Gosiu, dziękuję 
Roociko, właśnie zastanawiam się też, czy moich nie przyciąć (tych 3), ale to już wyzwanie. Nie wiem czy nie byłaby potrzebna jakaś zwyżka.
Lidziu, postaram się pilniej fotografować moje otoczenie
Wiolu, dzięki. Misy raczej jako poidełka, ale chyba muszę je pomalować, bo to nie corten
Pati, niektóre pomidory mają takie liście, jakby niedorozwinięte… ale odbarwień nie ma.

Polon, Ewuś dziękuję bardzo
Monia obiecuję poprawę
Roociko, właśnie zastanawiam się też, czy moich nie przyciąć (tych 3), ale to już wyzwanie. Nie wiem czy nie byłaby potrzebna jakaś zwyżka.
Lidziu, postaram się pilniej fotografować moje otoczenie
Wiolu, dzięki. Misy raczej jako poidełka, ale chyba muszę je pomalować, bo to nie corten
Pati, niektóre pomidory mają takie liście, jakby niedorozwinięte… ale odbarwień nie ma.

Polon, Ewuś dziękuję bardzo
Monia obiecuję poprawę