az takie wazne to nie jest. Moze kiedys wybiore sie do szkolki gdzie ja kupilam i spytam. Sprawdzilam Queen Elisabeth i za ciemna jest, moja taka prawie biala z lekkim rozem.
W ostatniej chwili zauważyłam jak ładnie trzmielina oskrzydlona się pokolorowała
I lekko przemeblowany warzywnik
Ten pasek to będzie rezydencja dla cukiń
Warzywnik zrobił się kwadratowy i bardziej ustawny.
O to jeszcze sporo działasz Aniu.
Z tym kurdybankiem to trochę walki jest.Rośliny powinny przeżyć dobrze tą przeprowadzkę.Teraz dobra pogoda.Tylko musisz im sporo wody lać,aby korzonki szybciej zapuszczały.
Ja 2 tygodnie temu jedną trawę podzieliłam i dałam ją w nóżki nowej Elmshorn i zastanawiałam czy nie zapono, to zrobiłam.Czy przeżyje mi ona.
Ozdoby też jeszcze nie chowałam, bo ponoć do połowy listopada jeszcze ma być ciepło. to na Dębowym weekendy będą i będzie jeszcze trochę ładniej z nimi.
Także jeszcze sezon trwa.Jeszcze w pudelka nie schowany.
Udało mi się rozmnożyć rośliny sposobem, którego dotąd nie próbowałam. Tym razem padło na krzewuszkę Wings of fire. Do wody dodałam trochę ukorzeniacza i już