Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ogród Ani :) 15:40, 01 lis 2018


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Do góry
Kochani to miłe bałdzo, że o mnie pamiętacie Ja niestety w niedoczasie, ogród żyje własnym życiem
Kolorki u mnie średnie, bo moje rośliny raczej z tych co zrzucają liście niż z tych co najpierw robią show a dopiero później rozbiórka


Dla Was kila fotek


...uDany ogród 15:34, 01 lis 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry
Dzień dobry w ten świąteczny dzień
Po wizycie na cmentarzach pojechaliśmy jak zwykle na obchód ogrodu. Jutro już się nie wymigam od roboty. Czas najwyższy wycinać, wywozić i sprzątać. Ogród już woła, posprzątaj mnie
Liści coraz mniej. Hosty już nie wyglądają uroczo i wytnę im liście, irysy to samo. Moje biedne w tym roku marcinki tez pójdą pod nóż.
Zatem jutro od rana będzie się działo Mam tylko nadzieję, że nie spadnie deszcz, a niestety teraz się chmurzy ...

To już dzisiejsze widoczki







ogrodoweimpresjejolki 15:07, 01 lis 2018


Dołączył: 30 gru 2016
Posty: 1341
Do góry
Ukojenie 14:30, 01 lis 2018


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
Do góry
Takie widoki mam



Pod Biało-Niebieską Chmurką moj Bawarski ogrod na wsi 12:57, 01 lis 2018


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21942
Do góry
az takie wazne to nie jest. Moze kiedys wybiore sie do szkolki gdzie ja kupilam i spytam. Sprawdzilam Queen Elisabeth i za ciemna jest, moja taka prawie biala z lekkim rozem.
Pod Biało-Niebieską Chmurką moj Bawarski ogrod na wsi 12:17, 01 lis 2018


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21942
Do góry
wysoka do uda, na koncu galazki ma 3-4 kwiatki, nie pachnie

Warzywnik dziekuje

bylismy na spacerze z kijami i aparatem
Pod Biało-Niebieską Chmurką moj Bawarski ogrod na wsi 11:21, 01 lis 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 34448
Do góry
Basilikum napisał(a)


Czy ktos wie co to za roza? takie piekne nie pachnace ma kwiatki. Kupilismy ja kiedys na gorob tesciowej ale za duzo wyrosla i przenioslam do ogrodu. Nie wiedzialam gdzie ja dac wiec wsadzilam pod oknem i wlanie mi tak sie odwdziecza. Chyba ja bede musiala znow przesadzic, bo za ladna jest na to miejsce i za duza. No ale traz tam bedzie kopanko i wyleci wielki krzak wiec zrobi sie inaczej, moze ja tylko przesune.
No ale jak sie nazywa pojecia nie mam i bede wdzieczna za pomoc.





Jaka jest wysoka? Kwitnie pojedynczymi kwiatami czy w bukietach?
Rozpoznawanie chorób i szkodników 11:05, 01 lis 2018


Dołączył: 28 paź 2017
Posty: 164
Do góry
Takie żółtawe robaki znalazłam w oborniku bydlecym.
Teraz nie wiem czy mogę zdać ten obornik pod rośliny?
Ukojenie 10:37, 01 lis 2018


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
Do góry
Dzis odwiedzamy cmentarze. Ale udalo mi sie zdjecia chryzantem testowych do ogrodka zrobic.









Moja bajka 09:05, 01 lis 2018


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry
W ostatniej chwili zauważyłam jak ładnie trzmielina oskrzydlona się pokolorowała

I lekko przemeblowany warzywnik

Ten pasek to będzie rezydencja dla cukiń

Warzywnik zrobił się kwadratowy i bardziej ustawny.
Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II 08:58, 01 lis 2018


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
kasiek napisał(a)
Z wczoraj - otynkowana drewutnia (do malowania)

Wymalowane donice i kominek

Fajna drewutnia tylko niepraktyczna bo najładniej wyglada zapakowana do pełna
Dobrze ze w kominku nie da się napalić to i drewna nie zużyjesz
Moja działka na Dębowym Lesie 08:58, 01 lis 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24696
Do góry
anpi napisał(a)

Mam nieposadzone jeszcze trzy róże.Szukam właściwego miejsca
Walczę z kurdybankiem w rabacie przy grillu,tam po trochu przygotowuję miejsce na nowe nasadzenia, a tam podłoże opanowane przez barwinek splątany właśnie z kurdybankiem.Część roślin zabrałam stamtąd i zadołowałam w doniczkach w warzywniakuTo rozchodniki ,hosty , trochę cebulowych i jakieś macierzanki.Może przeżyją taką późną wyprowadzkę?
Miałam już pochować wszystkie ozdóbki wilkinowe i metalowe malowane,latarnie itp. ale jest tak ciepło i pięknie na dworze ,że szkoda mi było tak ogałacać ogród.
No i na bierząco grabię liście...jeszcze ta duża jabłoń przy murku nie pogubiła wszystkich

O to jeszcze sporo działasz Aniu.
Z tym kurdybankiem to trochę walki jest.Rośliny powinny przeżyć dobrze tą przeprowadzkę.Teraz dobra pogoda.Tylko musisz im sporo wody lać,aby korzonki szybciej zapuszczały.
Ja 2 tygodnie temu jedną trawę podzieliłam i dałam ją w nóżki nowej Elmshorn i zastanawiałam czy nie zapono, to zrobiłam.Czy przeżyje mi ona.
Ozdoby też jeszcze nie chowałam, bo ponoć do połowy listopada jeszcze ma być ciepło. to na Dębowym weekendy będą i będzie jeszcze trochę ładniej z nimi.
Także jeszcze sezon trwa.Jeszcze w pudelka nie schowany.

Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II 08:54, 01 lis 2018


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
Cuda jesieni

Ptasi gaj 08:53, 01 lis 2018


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 15242
Do góry
Cd








Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II 08:52, 01 lis 2018


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
Z wczoraj - otynkowana drewutnia (do malowania)

Wymalowane donice i kominek
Moja bajka 08:07, 01 lis 2018


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry
Tu widać jeszcze małe korzonki. Cały proces trwał ok 2 tygodnie.
Moja bajka 08:06, 01 lis 2018


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry
Udało mi się rozmnożyć rośliny sposobem, którego dotąd nie próbowałam. Tym razem padło na krzewuszkę Wings of fire. Do wody dodałam trochę ukorzeniacza i już
Za drzwiami do ogrodu... 07:31, 01 lis 2018


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14138
Do góry
anpi napisał(a)
W słonecznych kolorach...



zachwyciły mnie te ozdoby, listek przyklejony (?) do talerzyka, że też na to nie wpadłam, tyle pięknych przepadło w stercie. Jak długo taki wytrzyma?

Mam słabość do takich ptaszków, na zimę zabierasz go do domu?
Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi. 07:31, 01 lis 2018


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Do góry
robię czystki na rabatach zostają tylko trawy

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies