Ogród Ani :)
15:40, 01 lis 2018
Kochani to miłe bałdzo, że o mnie pamiętacie
Ja niestety w niedoczasie, ogród żyje własnym życiem
Kolorki u mnie średnie, bo moje rośliny raczej z tych co zrzucają liście niż z tych co najpierw robią show a dopiero później rozbiórka
Dla Was kila fotek
Kolorki u mnie średnie, bo moje rośliny raczej z tych co zrzucają liście niż z tych co najpierw robią show a dopiero później rozbiórka
Dla Was kila fotek
znalazłam w oborniku bydlecym.