Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

mrokasia 14:08, 19 lis 2018


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17805
mikina34 napisał(a)
Pięknie się oszronił ogród (w jakiejś komedii było hasło reklamowe dla biżuterii "frost yourself"- cudnie pasuje do ogrodu, )
Kasiu, a jak się prezentuje teraz Twój Dereń świdwa compressa? Jak go u Ciebie zobaczyłam to się z miejsca zakochałam i oczywiście jak tylko był do kupienia nabyłam to cudo Mój malutki na razie ale listeczki ma cudne, bądź tak miła i cyknij mu fotkę w listopadowej odsłonie. Ile on u Ciebie ma? W sensie wieku, wzrostu i szerokości, bo muszę mu na wiosnę ładną miejscówkę znaleźć


Monia, dereń trochę już zaczyna łysieć a listeczki ma w kolorze fioletowo-brązowym.
Jest spory, ma ponad 2 metry wysokości i dobrze ponad 1 metr w obwodzie. Rośnie u mnie z 8 lat, kupiony jako 30 cm, chuda sadzonka z dwoma pędami.
Postaram się cyknąć mu fotę, ale pewnie dopiero jutro rano, bo zanim wrócę do domu będzie już ciemno.

____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
malgol 14:10, 19 lis 2018


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
A kiedy dereniom robią sie bordowe gałązki? Moim Ivory Halo opadły już listki ,ale jakoś szału nie ma jeśli chodzi o kolor gałązek.Nie odznaczają się na tle rabaty
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
mrokasia 14:24, 19 lis 2018


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17805
malgol napisał(a)
A kiedy dereniom robią sie bordowe gałązki? Moim Ivory Halo opadły już listki ,ale jakoś szału nie ma jeśli chodzi o kolor gałązek.Nie odznaczają się na tle rabaty


A to są młode gałązki? Bo tak mocno wybarwiają się tylko te młode. Młode tzn. z tego roku, nie jestem pewna czy dwuletnie też.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Wiolka5_7 14:33, 19 lis 2018


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20325
mrokasia napisał(a)


A to są młode gałązki? Bo tak mocno wybarwiają się tylko te młode. Młode tzn. z tego roku, nie jestem pewna czy dwuletnie też.

2-letnie też moje fajnie się przebarwiły
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
21:08, 19 lis 2018
Oszronione roślinki wyglądają zjawiskowo Kotki rozplenicowe są takie ... pocieszne - na ich widok zawsze dziubek mi się śmieje
mrokasia 09:07, 20 lis 2018


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17805
mikina34 napisał(a)
Pięknie się oszronił ogród (w jakiejś komedii było hasło reklamowe dla biżuterii "frost yourself"- cudnie pasuje do ogrodu, )
Kasiu, a jak się prezentuje teraz Twój Dereń świdwa compressa? Jak go u Ciebie zobaczyłam to się z miejsca zakochałam i oczywiście jak tylko był do kupienia nabyłam to cudo Mój malutki na razie ale listeczki ma cudne, bądź tak miła i cyknij mu fotkę w listopadowej odsłonie. Ile on u Ciebie ma? W sensie wieku, wzrostu i szerokości, bo muszę mu na wiosnę ładną miejscówkę znaleźć



Dereń dla Ciebie .

____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mikina34 13:55, 20 lis 2018


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 2671
mrokasia napisał(a)



Dereń dla Ciebie .

Oł...maj...gad... ależ on piękny jest....jaaaaa cieeeee...
Nosz kurcze wiedziałam, ze to dobry pomysł nabyć delikwenta , pięęęękny
Mam nadzieję, że się takiego doczekam
Dziękuję Ci Kasik :*
____________________
Majówka na Majówce Monia - jedz mniej, bramy raju są wąskie :)
Pszczelarnia 16:54, 20 lis 2018


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Mrokasiu, ile lat ma ten Twój świdwa dereń? Okaz piękny.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
mrokasia 18:23, 20 lis 2018


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17805
Wiolka5_7 napisał(a)

2-letnie też moje fajnie się przebarwiły


A widzisz, muszę oblukać swoje , chociaż moje to wszystkie były ostro cięte wiosną więc mają roczne pędy.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 18:24, 20 lis 2018


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17805
Gabi1110 napisał(a)
Oszronione roślinki wyglądają zjawiskowo Kotki rozplenicowe są takie ... pocieszne - na ich widok zawsze dziubek mi się śmieje


Witaj Gabi
To prawda, okazuje się że każda pora roku ma coś do zaoferowania ładnego .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies