Moja działka na Dębowym Lesie
07:38, 27 paź 2018
Jakoś ich się uzbieralo.
a ile już zostało zjedzonych i rozdanych.
I z mojej dębolistnej ostanie wiatry zaczęły liście przesiewać .
O tak lubię sowy.
Te akurat to dostałam w prezencie.
Mam ochotę na więcej sówek
Chryzantema Margo