Jak przełamać monotonię szpaleru iglaków?
16:26, 30 sie 2012
Dzięki
Sęk w tym, że po prawej jest wąsko na 0,5 m, bo jest ramię bramy
Obawiam się że będę deformować/wycinać fragmnety cisa, bo będą wrastać w stronę tego ramienia - do płotu.
To nie ma być żywopołot, nie planuję go formować.
A co do hortensji w narożniku to wiem co masz na myśli.
Muszę cos innego zapalnować, bo tam mocno świeci słońce. Może inną, wysoką trawę....
Nie jest zbyt smutno?
wydaje mi się, ze dołem będzie jakoś pusto, tylko kora wysypana...


tymczasem muszę mężusia pogonić, niech orze ugór pod te kffiatki 
