Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogród - radością dla oczu, pokarmem dla duszy.

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród - radością dla oczu, pokarmem dla duszy.

zuza12 10:01, 29 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2012
Posty: 1920
Wczoraj miałam totalnego lenia. Deszcz wygonił mnie z ogrodu. Atmosfera w domu sympatyczna. Prawie wszyscy przed telewizorem, na jednej kanapie, co zdarza się nieczęsto. Prawie wszyscy, bo jak zwykle M dopiero w piątek staje się domownikiem. Chłopcy wyjatkowo nie przed komputerem. Mieliśmy też gościa, bo starszy syn był z sympatią. Wpadliśmy na szalony pomysł oglądania starych filmów, gdy dzieci były małe a ja jeszcze młoda. Takiej terapii śmiechowej dawno nie miałam. Nawet nie zauważyliśmy jak zastał nas wieczór. Teraz oni jeszcze śpią, a ja ziewam nad kompem.

Zmieniłam już dekoracje przy wejsciu. Teraz jest wrzosowo.




W tle załapała się ręka M, który podlewa świerzo posadzoną kulkę na pniu, która zastąpiła wierzbę hakuro. To oddzielny temat na długo później bo te zmiany wciąż trwają.



____________________
Mój ogród - lekarstwem na całe zło
Ozz 11:50, 29 sie 2012


Dołączył: 20 cze 2012
Posty: 1908
zuza12 napisał(a)
Jak już byłam w Szczecinie, to nie mogłam ominąć "Rajskiego". Wchodze a tam na samym wejściu stoja i błagają:
- Weź nas i postaw na korzonki, odwdzięczymy się.


O to, to, to! Ostatnio tak jedna Tillandsia do mnie wołała w Ikei... postanowiłam być twarda i teraz po nocach mi się śni... chyba się tam jeszcze raz przejdę...
____________________
Tutaj piszę bloga: ZielenDoKwadrat.pl A tutaj walczę z własnymi ogrodami :) MIKRO ogród 2.0 stary wątek tu: MIKRO ogród 1.0
zuza12 13:14, 30 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2012
Posty: 1920
Witajcie na ogrodowisku.
Przegladam te Wasze wątki i prawie wszyscy narzekają na brak czasu.
A ja sobie leżę, co prawda nie pod gruszą, ale z naszym przyjacielem (no właściwie to członkiem rodziny) i odpoczywam.

____________________
Mój ogród - lekarstwem na całe zło
Milka 13:15, 30 sie 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
no w takim otoczeniu wrzosów/ piękne i ja chętnie bym wypoczęłą
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
zuza12 13:27, 30 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2012
Posty: 1920
Irenko ta chwila trwała bardzo krótko. Testowałąm tylko miejsce.
Tak naprawdę było to miejsce stworzone dla małej Julii (to córeczka mojej siostry i ulubienica mojego męża). Ona leżała, a ja w tym czasie dalej pracowałam na ogrodzie.

____________________
Mój ogród - lekarstwem na całe zło
Milka 13:29, 30 sie 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
no to ciut frajdy miałaś, testowanie zaliczyłaś
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
zuza12 13:38, 30 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2012
Posty: 1920
W ogrodzie wciąz pięknie. Aż sie nie chce myśleć, że niebawem większość tych roślinek pójdzie spać. Więc cieszmy sie dniem dzisiejszym. Najpierw hibiskusy.
Biały juz mnie przerósł. Widzę go z okna w kuchni. Podczas gotowania mam wspaniały widok.







____________________
Mój ogród - lekarstwem na całe zło
tengel27 13:41, 30 sie 2012


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 821
Ech kusisz tymi hibiskusami... normalnie piękne są.
____________________
Mój zielony chaos oraz Moje kaktusy
jotka 15:08, 30 sie 2012


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
Witaj Zuza
Coraz mniej i coraz wolniej biegam po ogrodach i to przeważnie daleko a tu po sąsiedzku ...

U Ciebie szybko nie można, więc jestem dopiero na 8 stronie Też się zachwyciłam przypadkowym acz pięknym zestawieniem liatry z liliami Mam nadzieję, ze dalej w wątku dowiem się o losach figowca ???

Jak piszesz o rowerowych eskapadach, to troszkę zazdroszczę, bo lekarz chwilowo (mam nadzieję) zakazał mi pedałowania

Cebrzyk z wylewającymi się z niego kwiatami

Skończyłam na ogórkach kiszonych z marchewką i tu maleńkie pytanie - czy marchewkę gotujesz przed włożeniem do słoja?

Mam jeszcze chwilkę to ruszam dalej po Twoim królestwie ...
pozdrawiam
____________________
Jola - pamiętajcie o ogrodach ... ogrodoweimpresjejolki +++ zapraszam na balkon +++ wizytówka-ogrodoweimpresjejolki http://www.ogrodowisko.pl/watek/3535-u-jotki-z-kasia-bawarska-plotki[url]
zuza12 15:18, 30 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2012
Posty: 1920
tengel27 napisał(a)
Ech kusisz tymi hibiskusami... normalnie piękne są.


Jak każda kobieta - kusicielka będę kusić dalej i teraz wrzucę róże













____________________
Mój ogród - lekarstwem na całe zło
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies