Basen będzie rozkłdany z allegro, coś ok 2.50m na 5.50m,
będzie stał na placyku z kostki brukowej położonej na stałe.
Wokół będzie otoczony rabatami z miscantami gracimilus.
Może przed grackami cos jeszcze posadze bo rabata szer ma 2.5 m .
Rabate wysypie grubo drobnym kamykiem otoczakiem.
Te pompki i filtry bedą staly obok basenu na kamyku.
Mam tam podciągniety prąd.
Na foto widać rozrzucony gruz - to miejsce z wybraną ziemią pod budowe placyku.
Z basenu będzie widok na główną część ogrodu.
P.s. zdjęcie zrobione z wschodnio-południowego narożnika domu.
Hortensje są już gigantyczne - na zdjęciu nie widać ich wielkości, ale są już wyższe ode mnie. Niektóre wyrastają do 1,8 cm. Żywopłot z grabów tnę już na 2 metry.
Rośnie trochę nierównie, bo część rośnie przy kasztanowcu i ma trudniejsze warunki.
Jarząbki w tym roku też musiałam przyciąć, po przejściu wichury zniszczeń było co niemiara. W naszej gminie dachy zrywało i kładło drzewa jak zapałki.
Grujecznik daje radę, ale też przyrosty ma powolne.
możesz ew. tę najdłuższą gałązkę wyprostować - bambus w ziemię i przywiązujesz ją do niego w 2-3 miejscach. Będzie bardziej pionowo rósł a nie na boki.