Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Działka prawie w Borach Tucholskich 12:21, 21 sty 2021


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8948
Do góry
Jazda za saniami była Ok ale zaliczenie paru kilometrów za traktorem to był wyczyn i uznanie kolegów, u rodziców niekoniecznie zwłaszcza kiedy zaliczyło się podarte spodnie i kurtkę . Ulica Wałowa taka obwodnica Ziębic wzdłuż fragmentów zachowanych średniowiecznych wałów (piastowskie księstwo Ziębickie) idealnie nadawała się do takich wyczynów bo zawsze mogłem szybko wrócić do domu obojętnie gdzie odpadłem od ciągnika bo mieszkałem w samym "centrum"


a w moim aktualnym "centrum" rośnie sobie choina kanadyjska Pendula






wiosną obowiązkowe kolejne prostowanie czuba delikatnie to powinno się udać bo już raz 1m straciłem


ten drapak z boku to modrzew kupiony jako metrowy grzybek wyprowadziłem go do tej wysokości a teraz prowadzę go w poziomie - bramka nad ścieżką
Tajemniczy Ogród 12:18, 21 sty 2021


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 8856
Do góry
Brzozowadziewczyna napisał(a)
Weszłam w te zdjęcia i nie mogę wyjść
Tu z czerwca wrzucę jeszcze dwa, bo pamiętam, że podobały mi się te dwa zestawienia:
- klon bezodmianowy, Prayin Hands i tojeść rozesłana.

- jarzmianka z funkią Big Daddy

Tą perełkę przywiozła mi Ania:
- miodunka Opal-pancerna i pięknie przybrała w ciągu sezonu, na pewno dosadzę, plus cienkie trawki

Kupiłam też w pobliskim sklepie trzy sadzonki gaury, kwitły do października. nawet gdyby to była jednoroczna przygoda, warto było.



Agata a jakie masz funkie tu takie na nóżkach na pierwszym zdjęciu? Bardzo mi się takie podobają , a pomiędzy nimi co rośnie?
No i ta gillenia, nie znałam jej, a jak zobaczyłam ją pierwszy raz u Andy, to myślę gdzie ją kiedyś posadzić.
Moje miskanty w sumie też rosną pod dużymi drzewami, chociaż u mnie mokro, to pewnie dadzą radę (albo zgniją )

Ogród w dolinie 11:56, 21 sty 2021


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12329
Do góry
Roocika napisał(a)
Tak na szybko i na oko poprawiłam pierwotny plan


A to byl pierwotny plan już przeze mnie trochę pobazgrany.


Asiu widzę że nieziemski plan narysowałaś
Muszę go przeanalizować fajnie się zapowiada
Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia 11:54, 21 sty 2021


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Ostatnie spojrzenie na aniołka zza szyby samochodu. Teraz czekam na stopnienie śniegu i na wielkie cięcie.


Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia 11:53, 21 sty 2021


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry



Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia 11:52, 21 sty 2021


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Droga też ulegnie przemianie, na razie myślę nad tym, działać będę przy cięciu wszystkiego. Ostatnie zdjęcie: kwitnie wilczomlecz



Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia 11:50, 21 sty 2021


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry




Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia 11:48, 21 sty 2021


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Pierwsza rabata powinna być mocno przebudowana, trawy tak się rozpanoszyły, że powoli zabijają mniejsze byliny.






Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia 11:47, 21 sty 2021


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Jeziorko zamarzło, ale przy wypływie z rury jest płoń, więc ryby mają powietrze.

Dla bylin nad jeziorkiem ten rok będzie kluczowy, wyjdą z ziemi i rozrosną się w wielkim luzie i swobodzie przestrzennej. Nie zabraknie tutaj też roślin cebulowych, posadziłam narcyzy, tulipany i krokusy.







Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia 11:44, 21 sty 2021


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Dobrze wyglądają także wrażliwsze wilczomlecze





Boję się o kwiaty ciemierników, ale wierzę, że to prawdziwi wojownicy

Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia 11:43, 21 sty 2021


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry


Róże wyglądają jakby nie było tęgiego mrozu



Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia 11:42, 21 sty 2021


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry

Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia 11:41, 21 sty 2021


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
U nas słoneczko i liczę, że śnieg stopnieje. Nawet nieźle wszystko po tym mrozie wygląda.





Tajemniczy Ogród 11:26, 21 sty 2021


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3498
Do góry
Brzozowadziewczyna napisał(a)

Małe zmiany...

Witaj Dziękuję za odwiedziny i miły wpis u mnie. Przez to trafiłam do Ciebie i widzę bardzo ładny ogród
Taki ogród leśny z brzozami mi się marzy. Z przyjemnością zaznaczam Twój wątek i zostawiam sobię jako lekturę na dzisiejszy wieczór
Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :) 11:19, 21 sty 2021


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Do góry
Odwołali mi Mykonos. But. Szybko poszło! Nawet tydzień nie minął...
No to szukam czegoś nowego haha


Coś mi zżera paprykę. W nocy. Hmmm

W Dolinie Muminków 11:13, 21 sty 2021


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21942
Do góry
Basiu prosze bardzo specjalnie dla Ciebie



a schody masz super jak jezcze roslinami obsadzisz to bajka bedzie
Pod Biało-Niebieską Chmurką moj Bawarski ogrod na wsi 11:11, 21 sty 2021


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21942
Do góry
Pod Biało-Niebieską Chmurką moj Bawarski ogrod na wsi 11:10, 21 sty 2021


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21942
Do góry
Pod Biało-Niebieską Chmurką moj Bawarski ogrod na wsi 11:05, 21 sty 2021


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21942
Do góry
Zacisze Alicji 11:04, 21 sty 2021


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4644
Do góry
Alija napisał(a)
Aniu! Rosarium Uetersen to róża pnąca (Kordes), dorasta do 2 m, ale ja ją dość mocno tnę i robi się taka duża szeroko rozrośnięta kępa. Ma mnóstwo kwiatów, a każdy kwiatek ma bardzo dużo płatków. Powtarza kwitnienie. Bardzo odporna na choroby. Mam też drugi krzak w kolorze koralowo-czerwonym. Naprawdę polecam.



A myślisz, że nadaje się do donicy ?
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies