Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ranczo Szmaragdowa Dolina II 20:40, 01 cze 2025


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89766
Do góry
Rośliny od Madzi i z wojaży




Ranczo Szmaragdowa Dolina II 20:37, 01 cze 2025


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89766
Do góry
w warzywniku po deszczach rośnie


Królowa ogrodu uwolniona z zimowych pieleszy




Ogrodowe marzenie Mrokasi cz. II 20:35, 01 cze 2025


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 21518
Do góry
Ogrodowe marzenie Mrokasi cz. II 20:34, 01 cze 2025


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 21518
Do góry
Ranczo Szmaragdowa Dolina II 20:33, 01 cze 2025


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89766
Do góry
Odczyszczona z mchu i chwastu jedna czwarta suchego strumienia


Ogrodowe marzenie Mrokasi cz. II 20:33, 01 cze 2025


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 21518
Do góry
Ogrodowe marzenie Mrokasi cz. II 20:32, 01 cze 2025


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 21518
Do góry
Kasya napisał(a)
Dzisiaj ladny dzien sie zapowiada to może troche foteczek z obchodu jeszcze bedzie ?


Obchód wypadł dziś wieczorem. Parę portretów cyknęłam .
Ranczo Szmaragdowa Dolina II 20:31, 01 cze 2025


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89766
Do góry
Przy okazji taka ćma zauważona
nastrosz lipowiec

Ranczo Szmaragdowa Dolina II 20:20, 01 cze 2025


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89766
Do góry
Paulownia


śniegowiec

klon cienkoszypułkowy

judaszowiec tam gdzie ten patyczek
Ranczo Szmaragdowa Dolina II 20:17, 01 cze 2025


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89766
Do góry
Śniegowiec, klon cienkoszypułkowy, judaszowiec kanadyjski.


szałwie i wieczornik damski od przyjaciółki
paulownia siewka
Ranczo Szmaragdowa Dolina II 20:15, 01 cze 2025


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89766
Do góry
W tym tygodniu było pracowicie ogrodowo. Posadzone rośliny przywiezione od Madzi i zakupy, oplewione rabaty leśne, obszarpana żyrafowa, ogolone wszystkie wrzosy, przycięty żywopłot grabowo bukowy, otyczone pomidory i ogórki, przystrzyzone trzmieliny przy ognisku i wierzba hakuro.
W zeszłym wyplewiony warzywnik



30 arów wietrznej pustyni 20:15, 01 cze 2025


Dołączył: 17 lut 2023
Posty: 614
Do góry
A propos róż po zimie...tu sie juz ucieszyłam że pączki zawiazały a przy dzisiejszym pryskaniu na mszycę zauważyłam że coś mi te pączki podgryza
Nowoczesny, długi, wąski, różowo-biały 19:58, 01 cze 2025


Dołączył: 06 maj 2022
Posty: 6127
Do góry
Narsilia napisał(a)
Wow to narobiłaś ochoty kobieto

Ochoty to narobiła Agapant swoimi bezami Pavlova.
Nowoczesny, długi, wąski, różowo-biały 19:55, 01 cze 2025


Dołączył: 06 maj 2022
Posty: 6127
Do góry
LIDKA napisał(a)
Oooo róże widze. Jakie wybrałaś?

Super zakupy bo rośliny od razu bedzie widac w rabacie.

Dziewczyny kupiły m.in. takie:


Ja żadnej nie kupiłam, czyli stan róż w ogrodzie nadal wielkie zero

Kupiłam za to 2 sztuki przetacznika białego NN i 2 sztuki szałwii Adrian, której szukałam. Finalnie jeden z trójkątów na froncie wychodzi w tonacji białej i dokupuje kolejne białe lub zielone rośliny
Tu na razie jest klepisko.... 19:04, 01 cze 2025


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1891
Do góry
Tak to jak trawa zaliczy pierwsze koszenie to będę mogła obudować zejście z tarasu.

Wiedzyczasie ściągamy antracytowy kolor z tarasu. Mój super Mąż w wolnym czasie zeszlifował 1/3 i ja już zaolejowalam

Jutro jak dobrze pójdzie kolejne deski podziela los swoich poprzedniczek.




Deski wyglądają cudownie na żywo. Jeszcze jak dojdzie cegła na elewacji ( jak dojrzeje do zdzierania koloru z krokwi, podbitki itd) to powinno być super
Nowa działka, nowe wyzwania, nowi my ;) 19:00, 01 cze 2025

Dołączył: 17 cze 2023
Posty: 7014
Do góry
kami napisał(a)

Jak dereń kousa 'Schmetterling’ wygląda. Fajny i pewnie w fajnej cenie upolowany


Schmetterlinga mam ale kwiaty trzy razy mniejsze. Nie wiem co to był oznaczony jako dereń Kousa i tyle 240 zł ale wyższy ode mnie a przykwiatków wielkości talerzy nie widziałam jeszcze

Tu na razie jest klepisko.... 18:57, 01 cze 2025


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1891
Do góry
Miałam z boku domu takie straszydło paskudne. Jak to przeczytałam u Kasi Mrokasi ostatnio "Mordor"
Dokopałam do połowy i udało się zorganizować wsparcie ze sprzętem. Niestety czasu zabrakło na kopanie


Po:


Drewutnia do pomalowania, deski obok do zaniesienia do garażu bo potrzebne. Do usunięcia pozostałe chwasty przy samym ogrodzeniu.
W tym roku wysieję chyba słonecznik który podobno ma moc zagłuszania chwastów zobaczymy

Jutro po pracy zamierzam siać powoli słonecznik m.in. na kwiaty cięte. A na reszcie pewnie posieje dynie, cukinie, ogórki, fasolkę szparagową itd
Tu na razie jest klepisko.... 18:52, 01 cze 2025


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1891
Do góry
Kocimiętki szaleja tak, że hej...
Moja róża Maria theresa zaginęła


Na drugiej rabacie są jabłonie rudolph także chyba przez to kocimiętki odrobinę dają przestrzeni tej samej róży lub to ona jakoś dziwnie zaczęła rosnąć

Tu na razie jest klepisko.... 18:49, 01 cze 2025


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1891
Do góry
Trawa była wysiewana ok 3 tygodnie temu. Dziś wygląda tak:



Musiałam dosiać bo pospływała. Mimo to Wygląda obiecująco
Tu na razie jest klepisko.... 18:40, 01 cze 2025


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1891
Do góry
Moja wyleżana Giardina już ma pierwsze, rozwinięte kwiatki


Czekam aż pozostałe się rozwiną i będę miała kwiecisty szał
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies