Trochę pomidorów Wszystkie ładnie kwitną i są już małe pomidorki, nawet dużo
Na dobranoc Jutro w planach mam warzywniak (ogórki, pomidory, dynie itp itd ale muszę kupić sadzonki, to porobie zdjęcia
Piękne fiolety grają teraz na osiedlowej- kocimiętki
Kupiłam dziś różę chopin i żurawkę nn . Ale to chyba tiarella.
Tamaryszki różowy przekwitł a biały daje czadu ...
Haniu, Alicji, Basiu dzisiejsza moc koloru w Kamiennym dla Was ☺️
Dla wszystkich oczekujących na biel kaliny - moja pomponela
Alicjo piękne masz te zakątki z hostami I fajnie, że azalie się przyjęły, pięknie kwitną
Rojodziejowa napisał(a)Alstroemerie na razie pełzają A co to za piękne cudo? Pierwszy raz widzę i słyszę. Idę wygooglować. Też takie chcę :
Alstroemerie na razie pełzają