Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ogród Pierwszy (nie)Wielki - projekt 20:12, 24 maj 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Do góry
Magleska napisał(a)
Asia
wiesz ,że ja nie minimalistyczna ,ale jak już co ,to bym posadziła 2 drzewka przy nowej skarpie...tam będą schody ? po obu stronach schodów jakby co

tak jakoś bym dała


tylko wg mnie musiałoby być takie ,żeby osiągały maksymalnie ze 3 m wysokości ….





Dzięki Madzia.
Niestety, tu mi się symetria nie klei. I zasłoni mi widok z tarasu, więc na razie tylko ten dalszy.
No i musi być niżej, albo wyżej, bo posadziłaś centralnie na murku
Zakątek z fioletową ławeczką 20:11, 24 maj 2020


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6729
Do góry
Lipki mają piękne soczysto zielone listki cięte co dwa lata.

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 20:09, 24 maj 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
Strzępi się


Ogródkowe perypetie:) 20:07, 24 maj 2020


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8433
Do góry
Lubię ogród po deszczu.. przy słońcu po deszczu cały się błyszczy jak dzisiaj..

Powoli zaczyna szałwia..

Pachnie Chanell
MW ma już cudny kolor..
Ogród Pierwszy (nie)Wielki - projekt 20:07, 24 maj 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Do góry
A klona posadzę przy huśtawce. Bo już od jakiegoś czasu za mną łazi, żeby tam coś fajnego córce zrobić.
Chcemy zamienić te dziecięce siedziska na krzesła brazylijskie takie w stylu boho.
Z białej włóczki.
I tak myśle, że po prawo by się przydało drzewko.
Po lewej będzie panel z grabów już posadzonych.

Klon ma szansę przeżyć, bo tu trochę cienia od rana...
No to tyle o klonie
Może kiedyś...

Moja bajka 20:07, 24 maj 2020


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry
Donia72 napisał(a)
Ta niebieska wanienka jest super, zauroczyła mnie

Dzięki Doniu .
A wiesz, że tą wanienkę mam od sąsiada. chciał ja na złom wywieźć, ale na szczęście pomyślał o mnie
Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa 20:04, 24 maj 2020


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Do góry
Helen napisał(a)
Śliczne masz różyczki, szałwia już za chwilę i szersze kadry też. Tylko ślimorów nie zazdroszczę.

Szersze kadry to zasługa eMa a ślimory, póki co tylko "domne" różyczki to w piątek kupiona miniaturka. Wychodzi mi tylko uprawa pojemnikowa choć te, które przesadzałam z obawą że się nie przyjmą wyglądają tak...
Moja bajka 20:04, 24 maj 2020


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry
kasiek napisał(a)
Kasiulka jaki szał azaliowy u Ciebie - pieknie!!! Ty masz chyba tyle azalek co ja A te dodatki to juz sama bajka - i to w Twoim ujęciu fotografa do tego

Kasiu to prawda, że azaliki są niezawodne. U mnie chyba nigdy się nie zdarzyło, żeby kwitły wszystkie rodki na raz. Jak jeden kwitnie, to drugi nie i tak w kółko, a azalki zawsze wymiatają

krzewuszki też przepiękne teraz
Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 20:03, 24 maj 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry

D. pagodowy

Strzępiastokore
Jeden z tyłu

Drugi z przodu

Ogródkowe perypetie:) 20:02, 24 maj 2020


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8433
Do góry
Już dawno miałam wam pokazać jak potrafi urosnąć bylina, jak ma dobre podłoże
Nie ważne, że zajęła mi 1/3 skrzyni na warzywa, będzie musiała rosnąć z ogórkami

Ale jest tak ładna, że nie miałam serca jej wysadzać na wiosnę poczekam na jesień może.. i zobaczymy jak zakwitnie

Zobaczcie..


Ogród Pierwszy (nie)Wielki - projekt 20:02, 24 maj 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 19393
Do góry
Asia
wiesz ,że ja nie minimalistyczna ,ale jak już co ,to bym posadziła 2 drzewka przy nowej skarpie...tam będą schody ? po obu stronach schodów jakby co

tak jakoś bym dała


tylko wg mnie musiałoby być takie ,żeby osiągały maksymalnie ze 3 m wysokości ….



Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 19:59, 24 maj 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry



Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 19:54, 24 maj 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
Dereń kousa Venus mój ulubiony



W moim małym ogródeczku - Dorota 19:51, 24 maj 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
Waclaw napisał(a)
orliki królują
Wacławie dostałam sporo nasionek, wszystkie wysiałam, część rozdałam małych pikówek, a reszta wylądowała na rabatkach.



Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 19:50, 24 maj 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
Kasya napisał(a)
Ach te twoje parkowe klimaty

Kasiu wszystkiego po trochu ogród już jak w arboretum

Po tulipanach będą jeżówki



W moim małym ogródeczku - Dorota 19:46, 24 maj 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
anabuko1 napisał(a)

Piękne masz orliki
I maki już ci kwitną.
U mnie jeszcze nie
Dziękuję jestem z nich bardzo zadowolona.
Te moje maki są wieloletnie, na te jednoroczne trzeba jeszcze poczekać.


Efekt sobotniego cięcia
było

jest


Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 19:44, 24 maj 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
Monia81 napisał(a)
Agatko ta Wasza kruszynka cudna, do schrupania, i widać te tryskające szczęście z fotek niech mała zdrowo rośnie a maj u Ciebie prze cudny, nacieszyłam oczęta pięknymi fotkami a jakie maki pikowałaś, jakieś odmianowe? buziaczki

Jeszcze nie zdążyłam maków przepikować, polne
Uznałam, że weekend spędzam z rodziną i odpoczywam



Wymarzony sielankowy ogród..... 19:43, 24 maj 2020


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7199
Do góry
Monia81 napisał(a)






Bardzo mi się u Ciebie Moniu podoba. To niezapominajki czy brunera?Raczej brunera.
Ranczo Edy 19:42, 24 maj 2020


Dołączył: 15 wrz 2014
Posty: 1296
Do góry
eda napisał(a)
złapałam świetliki ...nie miały domu....




obcięłam warkocze ...



świetliki urokliwie wyglądają

pozdarwaiam
Jan

ps. wysłałem na fb do Ciebie 'zapkę' - przyjmiesz?
W moim małym ogródeczku - Dorota 19:39, 24 maj 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
Donia72 napisał(a)
Orliki masz cudne ja miałam u siebie prawie czarnego, ale w tym roku to go jakoś nie widzę na rabacie.
Dorotko, co masz za materiał w altanie? nie haczy się o drewno?
Dzięki Tobie mam niektóre odmiany i bardzo się z nich cieszę. Mam takiego ciemnego, tylko jedną sadzonkę. Ja też mam wrażenie, że niektórych orlików nie mam co kwitły w ubiegłym roku.
Firany uszyłam z najtańszego woalu jaki był w "Wisanie"za 1m płaciłam poniżej 6zł. Nie zahacza się, bo drewno altankowe jest idealnie gładkie. One są związane na dole i nie pozwalam im fruwać.



Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies