Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ogród Pierwszy (nie)Wielki - projekt 20:07, 24 maj 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Do góry
A klona posadzę przy huśtawce. Bo już od jakiegoś czasu za mną łazi, żeby tam coś fajnego córce zrobić.
Chcemy zamienić te dziecięce siedziska na krzesła brazylijskie takie w stylu boho.
Z białej włóczki.
I tak myśle, że po prawo by się przydało drzewko.
Po lewej będzie panel z grabów już posadzonych.

Klon ma szansę przeżyć, bo tu trochę cienia od rana...
No to tyle o klonie
Może kiedyś...

Moja bajka 20:07, 24 maj 2020


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry
Donia72 napisał(a)
Ta niebieska wanienka jest super, zauroczyła mnie

Dzięki Doniu .
A wiesz, że tą wanienkę mam od sąsiada. chciał ja na złom wywieźć, ale na szczęście pomyślał o mnie
Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa 20:04, 24 maj 2020


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Do góry
Helen napisał(a)
Śliczne masz różyczki, szałwia już za chwilę i szersze kadry też. Tylko ślimorów nie zazdroszczę.

Szersze kadry to zasługa eMa a ślimory, póki co tylko "domne" różyczki to w piątek kupiona miniaturka. Wychodzi mi tylko uprawa pojemnikowa choć te, które przesadzałam z obawą że się nie przyjmą wyglądają tak...
Moja bajka 20:04, 24 maj 2020


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry
kasiek napisał(a)
Kasiulka jaki szał azaliowy u Ciebie - pieknie!!! Ty masz chyba tyle azalek co ja A te dodatki to juz sama bajka - i to w Twoim ujęciu fotografa do tego

Kasiu to prawda, że azaliki są niezawodne. U mnie chyba nigdy się nie zdarzyło, żeby kwitły wszystkie rodki na raz. Jak jeden kwitnie, to drugi nie i tak w kółko, a azalki zawsze wymiatają

krzewuszki też przepiękne teraz
Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 20:03, 24 maj 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry

D. pagodowy

Strzępiastokore
Jeden z tyłu

Drugi z przodu

Ogródkowe perypetie:) 20:02, 24 maj 2020


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8433
Do góry
Już dawno miałam wam pokazać jak potrafi urosnąć bylina, jak ma dobre podłoże
Nie ważne, że zajęła mi 1/3 skrzyni na warzywa, będzie musiała rosnąć z ogórkami

Ale jest tak ładna, że nie miałam serca jej wysadzać na wiosnę poczekam na jesień może.. i zobaczymy jak zakwitnie

Zobaczcie..


Ogród Pierwszy (nie)Wielki - projekt 20:02, 24 maj 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 19393
Do góry
Asia
wiesz ,że ja nie minimalistyczna ,ale jak już co ,to bym posadziła 2 drzewka przy nowej skarpie...tam będą schody ? po obu stronach schodów jakby co

tak jakoś bym dała


tylko wg mnie musiałoby być takie ,żeby osiągały maksymalnie ze 3 m wysokości ….



Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 19:59, 24 maj 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry



Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 19:54, 24 maj 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
Dereń kousa Venus mój ulubiony



W moim małym ogródeczku - Dorota 19:51, 24 maj 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
Waclaw napisał(a)
orliki królują
Wacławie dostałam sporo nasionek, wszystkie wysiałam, część rozdałam małych pikówek, a reszta wylądowała na rabatkach.



Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 19:50, 24 maj 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
Kasya napisał(a)
Ach te twoje parkowe klimaty

Kasiu wszystkiego po trochu ogród już jak w arboretum

Po tulipanach będą jeżówki



W moim małym ogródeczku - Dorota 19:46, 24 maj 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
anabuko1 napisał(a)

Piękne masz orliki
I maki już ci kwitną.
U mnie jeszcze nie
Dziękuję jestem z nich bardzo zadowolona.
Te moje maki są wieloletnie, na te jednoroczne trzeba jeszcze poczekać.


Efekt sobotniego cięcia
było

jest


Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 19:44, 24 maj 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
Monia81 napisał(a)
Agatko ta Wasza kruszynka cudna, do schrupania, i widać te tryskające szczęście z fotek niech mała zdrowo rośnie a maj u Ciebie prze cudny, nacieszyłam oczęta pięknymi fotkami a jakie maki pikowałaś, jakieś odmianowe? buziaczki

Jeszcze nie zdążyłam maków przepikować, polne
Uznałam, że weekend spędzam z rodziną i odpoczywam



Wymarzony sielankowy ogród..... 19:43, 24 maj 2020


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7199
Do góry
Monia81 napisał(a)






Bardzo mi się u Ciebie Moniu podoba. To niezapominajki czy brunera?Raczej brunera.
Ranczo Edy 19:42, 24 maj 2020


Dołączył: 15 wrz 2014
Posty: 1296
Do góry
eda napisał(a)
złapałam świetliki ...nie miały domu....




obcięłam warkocze ...



świetliki urokliwie wyglądają

pozdarwaiam
Jan

ps. wysłałem na fb do Ciebie 'zapkę' - przyjmiesz?
W moim małym ogródeczku - Dorota 19:39, 24 maj 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
Donia72 napisał(a)
Orliki masz cudne ja miałam u siebie prawie czarnego, ale w tym roku to go jakoś nie widzę na rabacie.
Dorotko, co masz za materiał w altanie? nie haczy się o drewno?
Dzięki Tobie mam niektóre odmiany i bardzo się z nich cieszę. Mam takiego ciemnego, tylko jedną sadzonkę. Ja też mam wrażenie, że niektórych orlików nie mam co kwitły w ubiegłym roku.
Firany uszyłam z najtańszego woalu jaki był w "Wisanie"za 1m płaciłam poniżej 6zł. Nie zahacza się, bo drewno altankowe jest idealnie gładkie. One są związane na dole i nie pozwalam im fruwać.



Ogród Pierwszy (nie)Wielki - projekt 19:39, 24 maj 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Do góry
polinka napisał(a)
Wiesz, że też od kilku dni myślę o klonie palmowym do altany

Asia, trochę obawiałabym się, że tym klonem wprowadzisz zamieszanie...Msz tam już brzozę zwisającą i dodawać kolejny gatunek o innym pokroju?

Może jakby wysadzić tą brzozę i dać dwa klony, symetrycznie...czyli jeden od skarpy, drugi tak jak myślisz? Tylko wtedy nie wiem czy ten jeden klon od strony skarpy nie będzie oderwany od rzeczywistości...
Ciężki temat


Wiesz, ten klon to miał być takim trochę solitierem…
Tej brzozy to ja się specjalnie nie czepiam, bo ona mi się w sezonie zlewa z pozostałymi.
Nie chcę jej stamtąd zabierać, bo dwie pozostłe niestety nie przeżyły przesadzanki…
No i klon mi na tę dolną rabatę między brzozy zupełnie nie pasuje.

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 19:38, 24 maj 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 19:36, 24 maj 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry



Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :) 19:33, 24 maj 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Do góry
Haha





Szkoda że jutro poniedziałek i znowu do pracy mogłabym całkiem szczęśliwie przejść na emeryturę haha
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies