Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród bez reguł

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród bez reguł

galgAsia 17:22, 01 cze 2021


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
antracyt napisał(a)
Odmachuję w kierunku cienia i chwalę portrety wszelakie Ładnie się prezentują rośliny w odcieniach różu i niebieskości na tle muru.
Zuza
Wiadomo - antracyt i wszystko pasuje Rację miała Hania, by z muru uczynić element przykuwający wzrok
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 17:23, 01 cze 2021


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Kawa napisał(a)
Galgasiu
o pogodzie nawet mi nie mów...
u mnie 10 stopni leje zimno
jak w listopadzie


śliczne kocury a i roślinki ładne wyglądają
Łoj... Przytulam mocno i wierzę, że niedługo i u Ciebie będzie słonko...
Ale ja też mam jeszcze na podorędziu ciepłe kurtki i golfy. Wiesz, przezorny zawsze ubezpieczony... czy jakoś tak
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 17:26, 01 cze 2021


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Roocika napisał(a)


Asiu,
na kawę się nie załapałam, ale futro położyło mnie na łopatki. Co za mina

Jak u Ciebie już bujnie na rabatach Dziś przyjemnie obejrzałam na dużym ekranie
Pozdrawiam serdecznie
Asia Za tę bujność to lubię swój ogród najbardziej Jak tak sobie siądę... i patrzę... i patrzę... to czasem cały dzień na tym patrzeniu mi zejdzie
Cieszę się, że i Tobie ten widok sprawia przyjemność
A na kawę w każdej chwili mój podstawowy napój
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 17:28, 01 cze 2021


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Catalinasdiary napisał(a)
Sporo już kwitnie u Ciebie. A futrzaki cudne
A wiesz, że najbardziej to kwitnienie to widać na zdjęciach Bo niektóre rośliny to mają opóźnienie o dobry miesiąc. Np. kolkwicja - dopiero zaczyna...
A futrzaki... Stwórca miał dobry dzień, jak je wymyślił
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 17:30, 01 cze 2021


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Magleska napisał(a)
nie no futro pobiło wszystkie fotki cudneeee
Dooobra. Roślin już nie pokazuję, jak tak
Madzia Jak Zuza zrobi minę, to nie ma mocnych, wszyscy miękną
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 17:33, 01 cze 2021


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
inka74 napisał(a)
Futro słodkie, mimo swojej kociej wyniosłej minki. Kielichowiec ci kwitnie??? Ale że już? U mnie tylko pąki Aphrodite też na jesieni trochę ciachnęłam, kilka najdłuższych badyli. Na tobie eksperymentów nie chciałam robić. Ale u mnie pąków ogólnie jakby mniej. Może to wrażenie... Poczekam jeszcze. Kudosy u mnie wszystkie zniknęły. A tak je lubię. Kupiłam sobie nowego poprzednią zimę wytrzymały a ta je niestety zmogła. A miałam i tego Coral, i takiego bardziej w pomarańcz wpadającego.
Venus jeszcze w pąkach, ale Hartlage Wine zaczyna koncert Jest obłędny A kudosy u mnie też zniknęły, widać taka ich uroda - byliny baaardzo krókowieczne Tylko jak na rośliny jednoroczne, to trochę drogo wychodzi tak kupować co roku...

____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 17:35, 01 cze 2021


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Anda napisał(a)


Kłosowiec
Yes!Yes!Yes!!!

Anda napisał(a)
Futra masz prześliczne.
I one to też wiedzą

Anda napisał(a)
Masz cudowny busz już I jakie szczupłe ciało
Ojtam, ojtam...
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 17:38, 01 cze 2021


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Od razu cieplej po tych futrzanych fotkach.

W szerszych planach bardzo zgrabnie prezentują się te kratki na murze. Kiedy powojniki się rozrosną, będzie cudownie. Krótkich gatek i rękawka zazdroszczę. U mnie wciąż polarowa bluza i grube spodnie dresowe to ogrodowy niezbędnik.
Oby do lata.
W temacie temperatury to miałam dziś maraton: rano poszłam do paczkomatu w długich spodniach - za gorąco. Zmieniłam na krótkie - idę do pracy, oj coś zimno - dobrałam kurtkę. Potem słońce - deszcz - chmury i da capo al fine
Mam nadzieję, że przeżyłaś dzisiejsze wędrówki okolicznościowe bez uszczerbku na zdrowiu
Oby, oby
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 17:43, 01 cze 2021


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
TAR napisał(a)
kratki na pnacza bardzo fajnie sie prezentuja, umknal mi fakt ich zakladania

rosliny jak zwykle bujne i sporo do przodu. a niedawno byly magnolie. mina kocia bezcenna one chyba tak maja? dobrze, ze przywykly do was.

kudosy wszystkie przezyly te zime, az jestem zaskoczona, bo nie wrozylam im przetrwania
A kratki to wieszaliśmy niedawno, może miesiąc temu. Też mi się podobają
Zuza ma minę specyficzną, bo ma lekką deformację noska, więc wygląda na wiecznie wk...ną No i bardzo lubi do mnie miauczeć na nutę opr...
Bo generalnie brytole to mają łagodny wyraz pyszczka. Jak Tymon



Przywykły do nas i nas już sobie oswoiły Zaryzykuję stwierdzenie, że chyba nawet nas lubią Bo my jesteśmy crazy about them
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 17:45, 01 cze 2021


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Gosialuk napisał(a)
Ja też myślę, że to siewki kłosowca. A koty pozują jak modele, z pewną dozą wyniosłości, tylko ostatnie zdjęcie temu przeczy.
Gosia, jak tylko się wyjaśni, co to, dam znać
Oby nie pokrzywa
Koty pozowanie mają chyba we krwi Patrzą ze stoickim spokojem i specjalnie się nie przejmują człowiekami
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies