Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród na wzgórzu, czasem trochę pod górkę

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród na wzgórzu, czasem trochę pod górkę

TAR 20:51, 09 lip 2020


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7268
u mnie leje od 1,5 godziny i to tak calkiem solidnie
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Dorii 21:03, 09 lip 2020


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Misia napisał(a)
Piękne widoczki u Ciebie Lilie cudo, możne w końcu się przekonam jak u Ciebie się napatrzę


Dziękuję
Musisz koniecznie się naocznie przekonać. Pogoda ostatnio nie rozpieszcza ale jak masz chęć na kawkę to dzwoń.
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
Dorii 21:08, 09 lip 2020


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
TAR napisał(a)
u mnie leje od 1,5 godziny i to tak calkiem solidnie


U mnie też pada ale czy solidnie to nie wiem, zobaczymy po efektach. Oczywiście zaczeło padać jak się za robotę w ogrodzie wzięłam. Ledwo żyje dzisiaj. Wczoraj mnie chyba meszka w powiekę użarła i mi puchnie. Wzięłam coś na alergię i chyba po tym nie do życia jestem.
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
Gosialuk 21:42, 09 lip 2020


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5254
Dorii napisał(a)

Wypatrzyłam żmijowca u ciebie. Taki dorodny, więc na glinie chyba sobie dobrze radzi. To taki zwyczajny? Czytałam, że jest dwuletni. Czy ty go co roku siejesz?
A za podpowiedziany sposób dziękuję. Skorzystam.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
TAR 21:56, 09 lip 2020


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7268
Dorii napisał(a)


U mnie też pada ale czy solidnie to nie wiem, zobaczymy po efektach. Oczywiście zaczeło padać jak się za robotę w ogrodzie wzięłam. Ledwo żyje dzisiaj. Wczoraj mnie chyba meszka w powiekę użarła i mi puchnie. Wzięłam coś na alergię i chyba po tym nie do życia jestem.


a u nas dalej leje, pada solidnie bo w rynnach slychac i z jednej sie wylewa gora. z jednej strony dobrze bo podleje mi nowe nasadzenia, przetaczniki zaczely omdlewac. ja tez wygladam okropnie pozarta przez konskie muchy, meszki i komary. odczyny na rekach 2 cm. jakbym jakas chorobe miala w tym tygodniu nic nie zrobilam w ogrodzie, w niedziele dostalam okropnie przykre info i scielo mnie z nog, zle sypiam i jestem zmeczona, nawet ogrod nie daje mi ukojenia. tylko bialaski sie nie odklejaja
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Dorii 21:57, 09 lip 2020


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Gosialuk napisał(a)

Wypatrzyłam żmijowca u ciebie. Taki dorodny, więc na glinie chyba sobie dobrze radzi. To taki zwyczajny? Czytałam, że jest dwuletni. Czy ty go co roku siejesz?
A za podpowiedziany sposób dziękuję. Skorzystam.

Pierwszy raz go mam. Znaczy się sam mi wyrósł w chwastowisku za plotem w zeszłym roku i młode siewki przeniosłam. Myślę że sam będzie się siał. Tylko malutkie trzeba bo ma palowy korzeń. Niestety łapie mączniaka i wtedy słabo wygląda. Ale nie wszystkie egzemplarze u mnie go złapały.
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
Dorii 23:51, 09 lip 2020


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
TAR napisał(a)


a u nas dalej leje, pada solidnie bo w rynnach slychac i z jednej sie wylewa gora. z jednej strony dobrze bo podleje mi nowe nasadzenia, przetaczniki zaczely omdlewac. ja tez wygladam okropnie pozarta przez konskie muchy, meszki i komary. odczyny na rekach 2 cm. jakbym jakas chorobe miala w tym tygodniu nic nie zrobilam w ogrodzie, w niedziele dostalam okropnie przykre info i scielo mnie z nog, zle sypiam i jestem zmeczona, nawet ogrod nie daje mi ukojenia. tylko bialaski sie nie odklejaja


Teraz też pada chyba nawet dość mocno.

Końskich nie zazdroszczę, mnie na razie omijają i dobrze bo często mnie uczulają, na szczęście nie za każdym ugryzieniem puchnę.

Współczuję przykrych wieści, jeśli nie masz ochoty na gości daj znać, możemy przecież przełożyć.
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
kasia1 07:19, 10 lip 2020


Dołączył: 13 sie 2017
Posty: 970
Dorii, a co będzie w tym kółku?
____________________
Kasia - Duże pole do popisu
TAR 08:19, 10 lip 2020


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7268
ty mi lepiej podaj godzine tak orientacyjnie dokladna (plus/minus pol godziny), o ktorej bedziecie, co bym wiedziala o ktorej wstac. a w przykrych wiadomosciach nie nalezy sie nurzac i odmawiac sobie przyjemnosci, bo inaczej bysmy powariowali.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Dominika11 08:24, 10 lip 2020


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Dorii napisał(a)
Na koniec kółko w trakcie prac
a co tutaj planujesz ???
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies