Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Jeżówkowe-Love

Pokaż wątki Pokaż posty

Jeżówkowe-Love

deszczowymaj 11:46, 10 lut 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
galgAsia napisał(a)
Asiul, no teraz już wiesz... Ja te moje mam max. 2-3 tyg., a i tak przy sadzeniu do ziemi muszę uważać, żeby się nie rozleciały. Niestety, nikt nam o tym nie powiedział, same musimy sprawdzić, co i jak


Ja piórkuje ..poważnie?..tylko 2-3tyg? dżizas , ja potrzebuje z dwóch miesięcy
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
deszczowymaj 11:48, 10 lut 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Ania111 napisał(a)


Asiu .

To ja jutro też wstawię maluchy do domu .
Ja mam w plastkikach bo te co Ty masz ,
Jak Wiola wspomniała też łapią grzyb ,
I wszystko mi gnije .
A i podlewać tego nie umiem

Oj niech już ta wiosną przyjdzie


Aniu wstawiaj wstawiaj już czas

nic nie mów o tych kubkach bo mnie coś trafi …
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
deszczowymaj 11:51, 10 lut 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Asiul mam pomysła

wiesz co...jak mi się rozpadną ..to przed posadzeniem będę wykrawać sadzonki nożem tak jak bym ciasto na blaszce kroiła no chyba że zgniją
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
galgAsia 12:07, 10 lut 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Nomi to jest bardzo dobre podejście do tematu Może nie zgniją
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Anda 12:48, 10 lut 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33749
deszczowymaj napisał(a)


Ewuś nie spotkałam się z nimi ..bo nie szukałam ale zapewne są dostępne także u nas

Nasiona posiałam w ziemi do wysiewów ..i tam w tej ziemi są cuda na kiju całkiem niezła mieszanka ..tylko te nieszczęsne kubeczku buuu ..no nic pierwszy i ostatni raz je mam ..chyba


Miałam te kubeczki gdy wysiewalam orlayę która długo wschodzi. Jednak dzięki tym granulkom nie miałam pleśni. Mimo to też nie lubię tych kubeczków
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
deszczowymaj 12:55, 10 lut 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Szkoda że wcześniej nie wiedziałam o tych granulkach ..no nic zobaczymy.. najwyżej nie będę miała w ogrodzie bylinowego buszu

____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
Anda 12:59, 10 lut 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33749
Masz czas. Jakby co wysiejesz jeszcze raz A busz to masz już teraz przecież
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
deszczowymaj 13:08, 10 lut 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Pogoda dzisiaj taka ,że strach wyjść ..wieje jak diabli, wieje i pada i leje

Humoru brak .. chyba przesilenie wiosenne mnie dopadło ..albo to strach przed dzisiejszą wizytą u dentysty bryyy po ostatnich przeżyciach dentystycznym mam stracha jak dziecko boje się..a może nie pójdę ?..hmmm nie no muszę
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
Anda 13:10, 10 lut 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33749
U mnie od wczoraj wichury, noc była kiepska, a humor w piwnicy sie schował

U mnie dentysta tylko ze znieczuleniem, inaczej się nie da.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
deszczowymaj 13:28, 10 lut 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Anda napisał(a)
U mnie od wczoraj wichury, noc była kiepska, a humor w piwnicy sie schował

U mnie dentysta tylko ze znieczuleniem, inaczej się nie da.


Ja też zawsze ze znieczuleniem ale na ostatniej wizycie ..

..był niby zdrowy ząb,ale bolał i bolał ,na zdjęciu wyszło ,że do kanałowego i jeszcze zapalenie nerwu Yyy (wtedy już wiedziałam skąd taki ból) znieczulenie jedno,drugie,trzecie nic nie dawało ..cała gęba zdrętwiała a zęba nie szło dotknąć ..miałam ochotę spierniczyć z tego gabinetu jakimś cudem opracowała mi tego zęba , dała lekarstwo a dzisiaj ciąg dalszy ….buuuu
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies