Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Jeżówkowe-Love

Pokaż wątki Pokaż posty

Jeżówkowe-Love

anabuko1 12:35, 19 paź 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23577
deszczowymaj napisał(a)

Jesiennie. ... Ale wciąż pięknie. .wciąż kolorowo...wciąż jezowkowo.
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
deszczowymaj 13:08, 19 paź 2019


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
sarenka napisał(a)
Asia- te zwykłe czyli te wysokie różowe? Mam takie one ponad metr mają. Kupiłam też nasiona i wysialam. Mam ich sporo. Jak w przyszłym roku będę je przesadzać plus dzielić te co mam 2-3 lata to będzie z 20 sadzonek...


Tak wysokie różowe,te mam akurat z własnego siewu..trafiły się też inne ciekawe kolory: pomarańcz i taka delikatna czerwień malinowa,może coś jeszcze ciekawego się wykluje bo do tej pory nie wszystkie zdążyły zakwitnąć .

No ale będę walczyć głównie z różowymi ..a mam ich od groma i chyba przestanę je wysiewać..bo w tym roku dopadła mnie klęska urodzaju miałam ponad 100szt sadzonek
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
deszczowymaj 13:10, 19 paź 2019


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
anabuko1 napisał(a)

Jesiennie. ... Ale wciąż pięknie. .wciąż kolorowo...wciąż jezowkowo.

Dziękuję

I za to właśnie uwielbiam jeżówki .. twarde z nich sztuki..walczą do końca
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
sarenka 13:30, 19 paź 2019


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
deszczowymaj napisał(a)


Tak wysokie różowe,te mam akurat z własnego siewu..trafiły się też inne ciekawe kolory: pomarańcz i taka delikatna czerwień malinowa,może coś jeszcze ciekawego się wykluje bo do tej pory nie wszystkie zdążyły zakwitnąć .

No ale będę walczyć głównie z różowymi ..a mam ich od groma i chyba przestanę je wysiewać..bo w tym roku dopadła mnie klęska urodzaju miałam ponad 100szt sadzonek
konkretna ilość u mnie siana z nasion w tym roku żadna nie zakwitła, pewnie w przyszłym roku dopiero.
____________________
Magda W samym sloncu
Nowa12 20:28, 19 paź 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
deszczowymaj napisał(a)


No co Ty a mi się wydaje,że mój wątek mikroskopijnymi krokami posuwa się na przód

A dlaczego wymieniasz Eccentric ?

Moje plany hmmm...Ostatnio stwierdzam ,że mam za dużo zwykłych różowych i chce je wszystkie przesadzić w jedno miejsce (które właśnie szykuje) zrobię z nich taką wielką różową plamę i myślę żeby zaakcentować je fioletem przydałoby mi się coś wyższego ..może Perovskia albo niższego może Kocimiętka albo to i to


Nie do końca w tym miejscu pasuje mi taki kolor. Poza tym Eccentrici są wysokie i rozlożyste. Robią trochę bałagan na rabacie. A ja potrzebuję coś mniejszego i bardziej zwartego.
Poza tym wiesz że ja kocham Glowing Dream .
Wiem, że przy takiej ilości odmian każdemu trudno wybrać tę jedną jedyną ale dla mnie Glowing Dream jest numerem 1.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
galgAsia 21:57, 19 paź 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Asiek, a widziałaś co Gosiek33 pokazała? ładna, prawda? do kolekcji?
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Aurelllia 22:01, 19 paź 2019


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Joasiu wstawiłam swoje dzisiejsze grzebanie Kupiłam tez nowości, ale jak wróciłam to już ciemno było Jutro fotki wstawię
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
deszczowymaj 22:15, 19 paź 2019


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
galgAsia napisał(a)
Asiek, a widziałaś co Gosiek33 pokazała? ładna, prawda? do kolekcji?


O Ty bestio Pewnie,że widziałam Przemka G.mam w znajomkach na fb Piękna nie?
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
deszczowymaj 22:18, 19 paź 2019


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Aurelllia napisał(a)
Joasiu wstawiłam swoje dzisiejsze grzebanie Kupiłam tez nowości, ale jak wróciłam to już ciemno było Jutro fotki wstawię


Widziałam
tego perza paskudnego
Ale bardzo dobra decyzja ze zmianą linii rabaty ..będzie cud..miód
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
Kasiolaaa 11:59, 20 paź 2019


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Witaj jezowkowa krolowo piekne masz te jezowki i nie tylko i ja powoli wprowadzam jezowki do swojego ogrodu kocham roze trawy jezowki hortensje
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies