Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pachnący różami, malowany bylinami

Pokaż wątki Pokaż posty

Pachnący różami, malowany bylinami

anpi 22:30, 06 lis 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8139
Już doczytałam o tym bodziszki i mrówkach
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
ElaS 22:32, 06 lis 2019


Dołączył: 08 kwi 2019
Posty: 1043
Róże cudowne.
W przyszłym sezonie planuję zakupy róż. Troszku mam takich NN. Przyjdę do Ciebie na korepetycje, jeżeli pozwolisz
____________________
Malwowy ogród
Milka 07:01, 07 lis 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Ewo, witam się w nowym wątku
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
zawitka 08:04, 07 lis 2019


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14045
Witaj w nowym wątku poczytałam od dechy do dechy bo interesują mnie róże .Zaczynam z nimi na dobre ale czy mi się uda zobaczymy .zawsze mówiłam że mnie nie lubią .Zapisałam sobie Twój wątek żeby zaglądać po porady .Widać że twoje róże mają u Ciebie dobrze są zdrowe to najwazniejsze i jak piszesz nie masz chemii.Pozdrawiam
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Nowa12 09:33, 07 lis 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
ewsyg napisał(a)


Agatko, siedemdziesiąt to nie jest dużo. Są osoby co maja po dwieście krzaków. Gdzie mnie do nich
BP jest cudna,ale potrzebuje dużo miejsca. Faktycznie bazuję na czterech kolorach i ich odcieniach.






Te jeżówki Ewa to Pink Bonbon?
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Pszczelarnia 10:26, 07 lis 2019


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
To ja go zapodam na cisy.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
ewsyg 15:46, 07 lis 2019


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
AgataM napisał(a)
Witaj Ewo Jestem pod wielkim wrażeniem Twoich przecudnych róż oraz ich oprawą. Przepiękne jeżówki i inny byliny. Na spokojnie spieszę sobie nazwy niektórych róż A obiecywałam sobie, że już więcej nie.... Śliczny ogród
Pozdrawiam


Witaj Agatko. Jak się cieszę, ze do mnie zajrzałaś. Po cichutku byłam wczoraj u cienie, ale muszę odbyć dłuższy spacer. Na pewno wrócę i zostawię ślad bo ogród masz bardzo ładny i zadbany. Bardzo dziękuję za miłe słowa. Oj, my to zawsze znajdziemy miejsce na zachcianki. Ogrodnik to pomysłowy człek
W przyszłym roku powinno kwitnąć więcej róż, bo dużo przesadzałam wiosną tego roku i nie dałam im kwitnąć.

To parę słów o róży Paul Bocuse

Oczywiście była przesadzana parę razy. Teraz chyba rośnie już w docelowym miejscu. Cóż mogę o nie napisać ? Chyba same pochwały. Super radzi sobie po przesadzeniu, widać, że to mocna róża. Ma sztywne pędy, super trzymają duże i dość pełne kwity.Chyba będzie wysoka. Kolor taki róż z morelą. Pachnie. Złapała trochę plamistości, ale w korzeniach miała mrowisko. Już posadziłam przy niej bodziszka. Będę ją bacznie obserwować. Myślę, ze spełni moje oczekiwania.







____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
ewsyg 15:55, 07 lis 2019


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
anpi napisał(a)
Oglądam,czytam,pięknie masz
Róże i jeżówki uwielbiam!!!

Czyli ,że bodziszek kantabryjski wpływa na zdrowotność innych roślin? Czy akurat róż,czy tylko akurat ten,czy ogólnie bodziszki?


Witaj Aniu. Bardzo dziękuję za odwiedziny, bardzo dziękuję za miłe słowa. Doczytałaś, to już nie będę powtarzać o bodziszku.



Mój ulubiony floks. No tak, ale ja je wszystkie lubię. kiedy kwitną, codziennie przylatują do nich gołąbki fruczaki.









____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
ewsyg 16:00, 07 lis 2019


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
ElaS napisał(a)
Róże cudowne.
W przyszłym sezonie planuję zakupy róż. Troszku mam takich NN. Przyjdę do Ciebie na korepetycje, jeżeli pozwolisz


Witaj Elu i zapraszam częściej, Pytaj, jak będę znała odpowiedź chętnie pomogę







____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
ewsyg 16:05, 07 lis 2019


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Milka napisał(a)
Ewo, witam się w nowym wątku


Irenko, witam Cię w nowym wątku







____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies