Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pachnący różami, malowany bylinami

Pokaż wątki Pokaż posty

Pachnący różami, malowany bylinami

April 18:02, 10 cze 2023


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10310
ewsyg napisał(a)




Róże pięknie
Ale ten irys skradł mi serce. Znasz nazwę?
____________________
April April podbija las Mazowsze
Anda 18:03, 10 cze 2023


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33624
Piękny spektakl różano-irysowy. Cudne Pokazuj jak najwięcej
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Kordina 18:44, 10 cze 2023


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4751
Ewo przyjrzyj się dokładnie liściom tej różyczki pod spodem, widzę, ze one tak na brzegu bardziej zasychają.
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
ewsyg 22:27, 10 cze 2023


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
JoannA napisał(a)
Dziwne że MW u mnie taka słabiutka bo u dziewczyn w wątkach widziałam bardzo dorodne i kwitnące obficie.
Może taki egzemplarz mi się trafił
U Ciebie Ewo krzaczek ładny tylko te żółte liście niepokoją. Może oprysk z drożdży zrób.


Joasiu, ja moją przesadzałam kilka razy. to jej kolejny sezon po przeprowadzce. W poniedziałek się jej przyjrzę. Dużo zależy od sadzonki. Jak róża jest słaba, to jej obrywam pąki kwiatowe, żeby się wzmocniła. Można też kupić nową sadzonkę.
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
ewsyg 22:28, 10 cze 2023


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
April napisał(a)


Róże pięknie
Ale ten irys skradł mi serce. Znasz nazwę?


To jest chyba Eye For Style.
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
ewsyg 22:30, 10 cze 2023


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Anda napisał(a)
Piękny spektakl różano-irysowy. Cudne Pokazuj jak najwięcej


Dziękuję. postaram się pokazywać na bieżąco. Zepsuł mi się aparat fotograficzny i nie bardzo mam czas się tym zająć. Nie bardzo lubię robić zdjęcia telefonem, ale nie mam wyjścia.
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
ewsyg 22:32, 10 cze 2023


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Kordina napisał(a)
Ewo przyjrzyj się dokładnie liściom tej różyczki pod spodem, widzę, ze one tak na brzegu bardziej zasychają.


Obejrzę ją dokładnie w poniedziałek. Jutro mamy imprezę rodzinną.
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
JoannA 23:13, 10 cze 2023


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
ewsyg napisał(a)


Joasiu, ja moją przesadzałam kilka razy. to jej kolejny sezon po przeprowadzce. W poniedziałek się jej przyjrzę. Dużo zależy od sadzonki. Jak róża jest słaba, to jej obrywam pąki kwiatowe, żeby się wzmocniła. Można też kupić nową sadzonkę.

Jedna przeprowadzka już była bo miejscówkę miała w pełnym słońcu, ale nawet w półcieniu kiepsko sobie radzi. Pewnie jesienią poszukam dla niej nowego miejsca bo szkoda byłoby ją stracić. A ostatecznie pewnie kupię nowa sadzonkę
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
Makao 23:28, 10 cze 2023


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 4363
A tak w ogóle to jak długo kwitną irysy?
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród
ewsyg 23:37, 10 cze 2023


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
JoannA napisał(a)

Jedna przeprowadzka już była bo miejscówkę miała w pełnym słońcu, ale nawet w półcieniu kiepsko sobie radzi. Pewnie jesienią poszukam dla niej nowego miejsca bo szkoda byłoby ją stracić. A ostatecznie pewnie kupię nowa sadzonkę

Problem jest z różami o ciemnych kolorach, przypala je słońce. Bardzo podoba mi się jej kolor i budowa kwiatu. Też szkoda by mi było ja stracić.
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies