Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pachnący różami, malowany bylinami

Pokaż wątki Pokaż posty

Pachnący różami, malowany bylinami

Anda 10:17, 29 cze 2023


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33534
Dziękuję za info na temat Jamesa

Drzewka świetne.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
w_zaczarowan... 15:53, 29 cze 2023


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 37
Makao napisał(a)
I dlatego chyba powrócę do sadzenia róż u siebie. Tylko wybiorę te co już sprawdziłam bo nowości się boję. Mam trudną glebę i nawet jak dobrze dołek przygotuje to bardzo szybko się wypłukuje. Mam wrażenie że obornik granulowany i nawóz wieloskładnikowy to mogę sypać co miesiąc.

Mam to samo, mimo sypania kompostu i obornika - sito. Jakie róże u Ciebie wytrzymują? U mnie daje radę Pomponella, Artemis, Bonika i Edenka z resztą musuałam się rozstać
____________________
Anka_Kubanka
Makao 16:05, 29 cze 2023


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 4194
w_zaczarowanym_ogrodzie napisał(a)

Mam to samo, mimo sypania kompostu i obornika - sito. Jakie róże u Ciebie wytrzymują? U mnie daje radę Pomponella, Artemis, Bonika i Edenka z resztą musuałam się rozstać

Też Artemis i to w słońcu jest przez większość dnia. Poza tym Savoy Hotel i Robin Hood. The Fair i Merkury 2000 też są okej ale mniej efektowne.

Resztę mam w cieniu czyli Aphroditę, Soul, Princess Alexandra od Kent i Goethe. Louis Odier jest bardzo delikatna w porównaniu z tymi pierwszymi terminatorkami.
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród
Gosialuk 17:11, 29 cze 2023


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5274
Makao napisał(a)

Też Artemis i to w słońcu jest przez większość dnia. Poza tym Savoy Hotel i Robin Hood. The Fair i Merkury 2000 też są okej ale mniej efektowne.

Resztę mam w cieniu czyli Aphroditę, Soul, Princess Alexandra od Kent i Goethe. Louis Odier jest bardzo delikatna w porównaniu z tymi pierwszymi terminatorkami.

Aniu a jak ci się Soul podoba? Tak oglądam ją na różnych stronach i mi się bardzo podoba. Chciałabym ją mieć u siebie.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
ewsyg 20:34, 29 cze 2023


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Jolu, kupiłam wiśnię Pissardii i buka Purple Fountain.

Dziękuję Danusiu

Dziękuję Lidziu. Tuje mają wysokość około 160 -170 cm

Zuziu, drzewa tylko przymierzałam. Faktycznie będą dość blisko tuj, ale powinny dać radę. Hortensje dają, to i drzewa dadzą radę. Perspektywa u mnie teraz jest nieciekawa. Szykujemy plac pod basen.

Ula, jestem z nich zadowolona .

Aniu, dlatego w tym roku też zamówiłam piżmowe.

Ewa, nie ma za co.



____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
ewsyg 20:48, 29 cze 2023


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Maż przygotowuje teren pod basen. Pogoda nie sprzyja pracy w ogrodzie, albo skwar, albo pada.



I takie tam





____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
ewsyg 20:57, 29 cze 2023


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654






____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
ewsyg 21:07, 29 cze 2023


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654






floksy szydlaste były u fryzjera co widać na ścieżce

____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
ewsyg 21:21, 29 cze 2023


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654








I już nie zanudzam


dobranoc
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
Makao 09:39, 30 cze 2023


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 4194
Gosialuk napisał(a)

Aniu a jak ci się Soul podoba? Tak oglądam ją na różnych stronach i mi się bardzo podoba. Chciałabym ją mieć u siebie.

Podoba mi się bo przetrwała wszystkie niedogodności i przenosiny i w tym roku piękny pęd puściła więc zakwitnie i zdrowe liście ma. Tylko ona do cienia i półcienia (z naciskiem na cień) jest. Musiałam zabrać ze słońca

No i to zdecydowanie mój kolor
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies