Ewa masz cudnie. A róże podkreślone bylinami to już wręcz obłędne. Budzą podziw i lekkie ukłucie zazdrości.

wracam popodziwiac jeszcze
P.s. zauważyłam że masz bardzo ładnie popodpierane drzewka i np wierzby hakerów. Pokażesz z bliska ? Proszę?
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą
Glina i zielsko na Diamentowej