Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pachnący różami, malowany bylinami

Pachnący różami, malowany bylinami

ewsyg 22:06, 22 cze 2026


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 12998






Wyhodowałam je od cebulek kupionych wiosną.








____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
ewsyg 22:13, 22 cze 2026


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 12998






____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
LIDKA 23:15, 22 cze 2026


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 13819
Ewa masz cudnie. A róże podkreślone bylinami to już wręcz obłędne. Budzą podziw i lekkie ukłucie zazdrości. wracam popodziwiac jeszcze

P.s. zauważyłam że masz bardzo ładnie popodpierane drzewka i np wierzby hakerów. Pokażesz z bliska ? Proszę?
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies