Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pachnący różami, malowany bylinami

Pachnący różami, malowany bylinami

ewsyg 21:04, 23 cze 2026


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 13011
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
ewsyg 21:09, 23 cze 2026


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 13011
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
ewsyg 21:15, 23 cze 2026


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 13011






____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
ewsyg 21:25, 23 cze 2026


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 13011




____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
LIDKA 23:26, 23 cze 2026


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 13834
Przepiękne zdjęcia róż w towarzystwie bylin.
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
LIDKA 23:27, 23 cze 2026


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 13834
Poproszę o dużo fotek szerokich kadrów. Będę się czuła jakbym u Ciebie spacerowała.
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
ElzbietaFranka 01:15, 24 cze 2026


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 15240
Ewa masz rację mam notatki na karteczkach i właśnie te 3 róże kupowałam Balerinę, Alden Biesen i Bouguet....
Myslałam o Aldence a pisałam Bouguet...
Przepraszam

Masz sporo róż którą możesz mi polecić.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies