Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pachnący różami, malowany bylinami

Pokaż wątki Pokaż posty

Pachnący różami, malowany bylinami

ewsyg 18:11, 25 sty 2022


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11585






____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
ewsyg 18:15, 25 sty 2022


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11585






____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
sylwia_slomc... 18:55, 25 sty 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81261
Piękne piwonieTa róża bezkolcowa mogłaby rosnąć przy tarasie? Wspinać się po balustradzie? Giardina cudna chyba jeszcze na nią się skuszę...
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
vita 20:24, 25 sty 2022


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 3831
Miałam wpaść na róże, ale tu zastaję takie floksy! Muszę jesienią mieć w ogrodzie ich zapach. Jeżeli rosną jeszcze obok warzywnika to pełnia szczęścia.
Denerwuje mnie tylko choroba atakująca ich liście.
Ja mam za sobą zachwyt różami, tymi najnowszymi odmianami, teraz potrzebuję herbatnich, pomarańczowych i silnie pachnących. Póki co zachwycam się tymi u Ciebie
____________________
Wiktoria Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... Może sielski ogródek? Cardiocrinum giganteum
eda 20:27, 25 sty 2022


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Piękne okazy Ewcia kolorki cieszą wszystkiego dobrego w nowym 2022 roku
buziaczki .
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Magleska 20:30, 25 sty 2022


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18103
Ewa same piękności pokazałaś

nie mogę się doczekać pierwszych kwiatów w ogrodzie ....
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Ewik 10:38, 26 sty 2022


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Zapodałaś fotki , aż sie gęba cieszy Giardina super roża potwierdzam , choć jako typowo pnąca sie nie koniecznie nadaje . Jamesa miałam , na Crokus Rose sie czaje i jak narazie podziwiam u innych , natomiast Pastelki bardzo lubię , u mnie zdrowe , długo trzymają kwiat , tylko dosć mocno podmarzają i musze krtótko ciąć po zimie .
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
nicol21 13:19, 26 sty 2022


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10211
Piękna ta Twoja Giardina! Jak ja bym taką chciała mieć!
Już mam 2gie podejście - pierwsza padła poprzedniej zimy. Druga ledwo zipie, zobaczymy czy coś ruszy w tym roku. Patrząc na Twój okaz to chyba dam jej kolejną szansę.
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
April 14:52, 26 sty 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 9910
ewsyg napisał(a)
Ciekawa jestem, czy są tutaj osoby lubiące irysy syberyjskie ?
Ja zachwyciłam się nimi w tamtym roku, do tego stopnia, że mam już posadzone kilkanaście odmian

Wspomnienie z tamtego roku.





Ja od niedawna polubiłam i chcę się w tym kierunku rozwinąć
Masz jakieś sprawdzone źródło? Czy kupujesz gdzie trafisz na ciekawą odmianę?
____________________
April April podbija las Mazowsze
ewsyg 15:08, 26 sty 2022


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11585
sylwia_slomczewska napisał(a)
Piękne piwonieTa róża bezkolcowa mogłaby rosnąć przy tarasie? Wspinać się po balustradzie? Giardina cudna chyba jeszcze na nią się skuszę...


Sylwia, pytasz chyba o różę James Galway. U mnie zarówno ona jak i Gardina maja podobny pokrój. Same nie będą się wspinać, trzeba im pomóż. Ja moje do podpór przymocowuję drucikiem. Dodatkowo, co rok lub co drugi, wycinam najstarsze mocno zdrewniałe pędy. Moim zdaniem trzeba je odmładzać.
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies