Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zieleń, drewno i antracyt

Pokaż wątki Pokaż posty

Zieleń, drewno i antracyt

antracyt 15:33, 18 sty 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11749
Ewo, Asiu dzięki Słońce i kolor nieba o poranku dodały zdjęciom uroku. Teraz już dominuje odcień bardziej stalowy... idealny na blue monday
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
sylwia_slomc... 17:33, 18 sty 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82129
Też cykałam białe zwłaszcza, że wreszcie skrzyło się w słońcu. Lada moment ma popłynąć do morza, ale w prognozach jeszcze ma posypywać....zobaczymy...teraz to dobrze, ze ten biały puch jest przy tych mrozach bo rośliny okryte
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
antracyt 18:45, 18 sty 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11749
Ja nawet niektórym roślinom śniegu dodawałam, np. obsypałam hortensję dębolistną
Mam nadzieję, że ta kołderka wystarczy.
Niech sobie jeszcze trochę ta zima z nami pobędzie, ale za chwilę już by mogła wiosna przyjść
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Alija 21:48, 18 sty 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8864
Zuza! Piękne zdjęcia i te z ogrodu i te znad morza. Pozdrawiam!
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Basieksp 22:21, 18 sty 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10331
Lubię morze o tej porze roku często zamiast latem właśnie zimą lub wczesną wiosną robimy sobie taką wycieczkę
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
antracyt 07:25, 19 sty 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11749
Alicjo, Basiu, ja uwielbiam zimowe morze, właściwie nie tylko zimowe (byle bez tłumów). Co roku robimy sobie taki kilkudniowy wypad koło stycznia-lutego na wdychanie jodu
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Mgduska 09:18, 19 sty 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
antracyt napisał(a)
Ja nawet niektórym roślinom śniegu dodawałam, np. obsypałam hortensję dębolistną
Mam nadzieję, że ta kołderka wystarczy.
Niech sobie jeszcze trochę ta zima z nami pobędzie, ale za chwilę już by mogła wiosna przyjść


Ja obsypałam rośliny w szklarni - nie wiem, czy tak się robi, ale ziemię zmroziło całkowicie i przestraszyłam się, że mi pomarzną. Ciemierniki i kalafiorki są teraz obsypane tak samo jak wszystko na zewnątrz
____________________
Sałatka pokrzywowa
antracyt 09:25, 19 sty 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11749
Pomysł chyba dobry. Ciemierniki powinny dać radę. Kalafiorki?
Obsypałam wcześniej korą zadołowane pelargonie i szałwie. Miały się świetnie, nawet kwitły. Ale boję się po ostatnich mrozach do nich zajrzeć, myślę, że padły. Mam nadzieję, że chociaż wszystko co tam dałam w doniczkach to przetrwa, bo to nie są wrażliwe rośliny, tylko o korzenie się bałam.
Przypomniałam sobie rano, ze hortensja pnąca tez jest pod dachem i bez śniegu...nie obsypałam jej. Oby przeżyła, bo ładnie się już zadomowiła i nawet kwitła.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Mgduska 09:45, 19 sty 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Kalafiorki zeszłoroczne . Siałam je późno i nie zdążyły urosnąć, ale żyją. Liczę na nie, że będą pierwszą nowalijką
____________________
Sałatka pokrzywowa
antracyt 10:17, 19 sty 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11749
Moje z późnego siewu coś doszczętnie objadło, resztki przekopałam z poplonem
Trzymam kciuki za Twoje nowalijki
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies