Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zieleń, drewno i antracyt

Pokaż wątki Pokaż posty

Zieleń, drewno i antracyt

antracyt 09:18, 04 paź 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11516
Te rudbekie są z nasion zebranych z Cherry Brandy Wyszedł miks kolorów, który bardzo mi się podoba. Zobaczymy czy przezimują zadołowane w szklarni. W razie czego poproszę poznańskie dziewczyny o ponowne zebranie nasion ze swoich roślin Nie potrafię odpowiedzieć na pytanie czy się namnażają. Mam je pierwszy rok, na razie produkcji nasion nie widzę.
Co do słabych łodyg u dalii,to chyba u moich, przez ostatni miesiąc coś takiego widzę. Tzn wcześniej było wszystko ok, ale przestałam dokarmiać i może to jest przyczyną? No i brak opadów? Ostatnie wichury połamały mi dziwnie część samych kwiatów, powyżej palikowania, właśnie na pojedynczych łodygach.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
April 09:27, 04 paź 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10120
antracyt napisał(a)
)


Bardzo fajne połączenie wyszło. Podobają mi się astry, od niedawana Teraz szukam odpowiednich. Nie jest to łatwe bo czasem kupuje się niskie a wyrasta po roku nie wiadomo co...
____________________
April April podbija las Mazowsze
antracyt 10:26, 04 paź 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11516
Na tyły tej kompozycji dałam 2 rozplenice - akurat to u mnie nowość + białe niskie astry.
Rzeczywiście z wysokością astrów można się przeliczyć. Sama mam kilka takich wybujałych, ale to wszystkie nn.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Alija 20:49, 05 paź 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8628
Piękne masz te marcinki. Ja mam niskie, ale jeszcze nie kwitną, mało światła, muszę o nich pomyśleć.
A białe mi się gdzieś "zgubiły".
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
antracyt 09:46, 08 paź 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11516
Zgubiły powiadasz? Ciekawa sprawa

U mnie Marcinki w końcu wszystkie już kwitną. Najbardziej ociągały się wyższe na różance, mają najmniej światła. Te na froncie rabaty nadal mają się dobrze. A razem z nimi ciągle gwiazdorzyć próbuje irys. Kwitnie i produkuje kolejne pąki
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 09:53, 08 paź 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11516
Od dzisiaj zapowiadają u nas zimno noce, ciekawe czy po weekendzie nadal będzie tak kolorowo? Niedobitki daliowe z daleka nadal fajnie rozweselają ogród. Do tego coraz więcej roślin się przebarwia. Strasznie mi szkoda lata, ale taka jesień też jest piękna.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 10:06, 08 paź 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11516
Leśną lubię o każdej porze roku Na grujeczniku obok ostały sięjuż tylko dolne liście, reszta łysa Na szczęście zapach nadal przecudny

Oczar
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 10:22, 08 paź 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11516
Kolejny spam astrowy Okazało się, że z różowymi przywędrował do mnie jeszcze jeden niebieski od Renaty. Kocham ten zestaw fragmentarycznie i po całości Helen, miskanty od Ciebie też idealnie tu pasują


Na koniec tradycyjnie wiejska, podejrzewam, że to jej ostatnie takie oblicze przed przymrozkami.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
edi75 10:27, 08 paź 2021


Dołączył: 20 kwi 2017
Posty: 1948
Piękna jesień u Ciebie Zuzia
____________________
Edyta Moje miejsce na ziemi-początek
antracyt 10:31, 08 paź 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11516
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies