Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Długi i chudy

Pokaż wątki Pokaż posty

Długi i chudy

Anda 17:24, 07 gru 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33347
Tez mam już choinkę, ale juz tą świąteczną, właśnie przyjechała
Z ozdób mam jedynie świece adwentowe, na razie. Może jeszcze coś wyciągnę. Ogólnie mało dekoruję
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Tulasia 17:56, 07 gru 2019


Dołączył: 21 lis 2019
Posty: 196
Anda napisał(a)
Tez mam już choinkę, ale juz tą świąteczną, właśnie przyjechała
Z ozdób mam jedynie świece adwentowe, na razie. Może jeszcze coś wyciągnę. Ogólnie mało dekoruję


Dzieci jeszcze małe, cieszy ich to, więc wyciągam wszystko co mam, troche świątecznego kiczu też musi być
____________________
Asia Asia-dlugi-i-chudy
Anda 18:18, 07 gru 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33347
Prawie wszyscy ogrodnicy, których znam i stąd czyli na O., i na żywo, dekorują pięknie i obficie. I to zarówno na święta wszelakie w domu, jak i w ogrodach. Ja jakaś inna jestem, czarna owca normalnie. Ewentualnie wyjątek potwierdzający regułę
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Tulasia 18:32, 07 gru 2019


Dołączył: 21 lis 2019
Posty: 196
Anda napisał(a)
Prawie wszyscy ogrodnicy, których znam i stąd czyli na O., i na żywo, dekorują pięknie i obficie. I to zarówno na święta wszelakie w domu, jak i w ogrodach. Ja jakaś inna jestem, czarna owca normalnie. Ewentualnie wyjątek potwierdzający regułę


Może jakoś inaczej się wyżywasz artystycznie
____________________
Asia Asia-dlugi-i-chudy
Tulasia 18:36, 07 gru 2019


Dołączył: 21 lis 2019
Posty: 196
Rabata przy polu, takie przemyślenia po tym co mi Ewa wyrysowała pięknie, to brazowe to ławka.
Myślę o takich niewysokich różach margo koster
Chyba że coś innego znajdę, zdrowe, pomarańczowe, nieduże dla początkujących



____________________
Asia Asia-dlugi-i-chudy
deszczowymaj 20:28, 07 gru 2019


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Anda napisał(a)
Prawie wszyscy ogrodnicy, których znam i stąd czyli na O., i na żywo, dekorują pięknie i obficie. I to zarówno na święta wszelakie w domu, jak i w ogrodach. Ja jakaś inna jestem, czarna owca normalnie. Ewentualnie wyjątek potwierdzający regułę


Ewo niczym się nie przejmuj nie jesteś sama
Ja też nie mam bzika na punkcie ozdób świątecznych..cenię raczej minimalizm im mniej tym lepiej ..by po świętach jak najszybciej schować
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
Anda 11:03, 08 gru 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33347
deszczowymaj napisał(a)


Ewo niczym się nie przejmuj nie jesteś sama
Ja też nie mam bzika na punkcie ozdób świątecznych..cenię raczej minimalizm im mniej tym lepiej ..by po świętach jak najszybciej schować


W takim razie witaj w klubie Fajnie, że nie jestem sama
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 11:08, 08 gru 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33347
Tulasia napisał(a)
Rabata przy polu, takie przemyślenia po tym co mi Ewa wyrysowała pięknie, to brazowe to ławka.
Myślę o takich niewysokich różach margo koster
Chyba że coś innego znajdę, zdrowe, pomarańczowe, nieduże dla początkujących





O proszę, jakie ładne trójkąciki w ramkach

Przy wejściu do tego "pokoju" nie będzie cisów i obie rabaty chcesz równej długości? Drugiego jarząbka też nie będzie? Tego pierwszego odsunęłabym jednak od brzozy o kolejny metr.

____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Tulasia 11:26, 08 gru 2019


Dołączył: 21 lis 2019
Posty: 196
Anda napisał(a)


O proszę, jakie ładne trójkąciki w ramkach

Przy wejściu do tego "pokoju" nie będzie cisów i obie rabaty chcesz równej długości? Drugiego jarząbka też nie będzie? Tego pierwszego odsunęłabym jednak od brzozy o kolejny metr.




Wszystko bedzie, bardziej skupilam sie tu na ławce i różach.
I takie mam zagwostki, czy 50 cm na zywoplot z cisa fasigiata wystarczy?

I gdzie ma być ten drugi jarząb? W tej chwili chyba w tym miejscu, o którym Ewa pisała jest tamaryszek, czy on wylatuje?
____________________
Asia Asia-dlugi-i-chudy
Anda 11:45, 08 gru 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33347
Tulasia napisał(a)



Wszystko bedzie, bardziej skupilam sie tu na ławce i różach.
I takie mam zagwostki, czy 50 cm na zywoplot z cisa fasigiata wystarczy?

I gdzie ma być ten drugi jarząb? W tej chwili chyba w tym miejscu, o którym Ewa pisała jest tamaryszek, czy on wylatuje?


Chcesz ten żywopłot z prześwitami pomiędzy, jak u mnie, czy bez? Jeśli miałby się zrosnąć, to musiałabyś sadzić w mniejszych odstępach. Myślę, że co 30cm.

Możesz zaznaczyć gdzie dokładnie jest tamaryszek?

Mogłabyś zrobić fotkę z tarasu na tą planowaną rabatę i z tej rabaty przed tarasem?
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies