Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Długi i chudy

Pokaż wątki Pokaż posty

Długi i chudy

Tulasia 19:24, 06 gru 2019


Dołączył: 21 lis 2019
Posty: 196
Anda napisał(a)
Nie sadź drzew dwójkami. Sorry, ale wg mnie to nie wygląda dobrze. Tak, jakby chciało się zacząć szpaler, a jednak nie udało się go skończyć


Ok, no ale jest ta brzoza, drzewo nr 1, więc 1 opcja, dosadzzm 2 mniejsze drzewa, np. Jarząb, czy 2 opcja oddać brzozę i wtedy zmieszczą sie 3 kolumnowe ?
____________________
Asia Asia-dlugi-i-chudy
deszczowymaj 19:36, 06 gru 2019


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Anda napisał(a)
Nie sadź drzew dwójkami. Sorry, ale wg mnie to nie wygląda dobrze. Tak, jakby chciało się zacząć szpaler, a jednak nie udało się go skończyć


Ewuś wypluj to ja mam posadzone dwójkami

Ale racja ..Asi tego nie doradzajmy
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
Anda 19:50, 06 gru 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33285
Tulasia napisał(a)


Ok, no ale jest ta brzoza, drzewo nr 1, więc 1 opcja, dosadzzm 2 mniejsze drzewa, np. Jarząb, czy 2 opcja oddać brzozę i wtedy zmieszczą sie 3 kolumnowe ?


Zostaw brzoze, piekna bedzie przeciez. Mozesz dosadzic na tej rabacie przy polu jednego jarzaba, byle nie na srodku, a drugiego na rabacie od strony domu. Tez nie na srodku. Wtedy juz tego kulistego drzewka bys nie sadzila. Wg mnie taki trojkat by zagral.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 19:50, 06 gru 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33285
deszczowymaj napisał(a)


Ewuś wypluj to ja mam posadzone dwójkami

Ale racja ..Asi tego nie doradzajmy


Serio? Nie wiedzialam/widzialam Pokaz
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Tulasia 20:02, 06 gru 2019


Dołączył: 21 lis 2019
Posty: 196
Anda napisał(a)


Zostaw brzoze, piekna bedzie przeciez. Mozesz dosadzic na tej rabacie przy polu jednego jarzaba, byle nie na srodku, a drugiego na rabacie od strony domu. Tez nie na srodku. Wtedy juz tego kulistego drzewka bys nie sadzila. Wg mnie taki trojkat by zagral.


Uf, to już fajnie, już coś wiem
Czyli taki jarząb to dobry wybór?
____________________
Asia Asia-dlugi-i-chudy
Brzozowadzie... 21:03, 06 gru 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Haha, ja mam na frontowej dwa klony. Witam się u Ciebie
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Tulasia 21:28, 06 gru 2019


Dołączył: 21 lis 2019
Posty: 196
Brzozowadziewczyna napisał(a)
Haha, ja mam na frontowej dwa klony. Witam się u Ciebie


Witam serdecznie, na wiosnę dosadzisz trzeciego
____________________
Asia Asia-dlugi-i-chudy
Brzozowadzie... 11:47, 07 gru 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Nic z tego, tam było miejsca na dwa Ale Ewa ma rację, zazwyczaj nieparzyste lepiej wyglądają. Zazwyczaj
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Tulasia 14:59, 07 gru 2019


Dołączył: 21 lis 2019
Posty: 196
Mamy choinkę i
____________________
Asia Asia-dlugi-i-chudy
Tulasia 16:32, 07 gru 2019


Dołączył: 21 lis 2019
Posty: 196
I ozdoby już są
____________________
Asia Asia-dlugi-i-chudy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies