Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Basi i Romka

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Basi i Romka

Basieksp 18:15, 11 maj 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10277
Trochę niezapominajek i bzy







____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Basieksp 18:17, 11 maj 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10277
I na koniec moje ulubione






____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Basieksp 18:26, 11 maj 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10277
Mała, bo mała, pierwsze kwiaty


Kwitnie też tarczownica



I ostatnie



A tu moje pole walki z podgranicznikiem, jeszcze kamienie pozbierać, wkopałam folię kubełkową jako zaporę, to co tam zostało to rośnie za siatką i posadziłam marcinki, zobaczę jaki będzie efekt



____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Anda 19:05, 11 maj 2022


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33545
Ja też czekam na deszcz W ogródku masz ślicznie. Ciekawy sposób na ograniczenia podagrycznika. Mam nadzieję, że zadziała
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Basieksp 19:30, 11 maj 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10277
Anda napisał(a)
Ja też czekam na deszcz W ogródku masz ślicznie. Ciekawy sposób na ograniczenia podagrycznika. Mam nadzieję, że zadziała


Nie miałam na niego pomysłu, sąsiadka zasegurawała by może czymś go spryskać, ale aż tak nie chcę, poza tym żywopłot też by przy okazji oberwał, a za siatką raczej nikt tam się nie wciśnie by go wyrwać.
A dosłownie jakieś 20 minut temu popadało u nas, taki porządny ale krótki deszcz, liczę na więcej
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Anda 19:40, 11 maj 2022


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33545
Szczęściara U mnie nie ma szans na deszcz przez najbliższy tydzień przynajmniej.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Basieksp 19:44, 11 maj 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10277
Anda napisał(a)
Szczęściara U mnie nie ma szans na deszcz przez najbliższy tydzień przynajmniej.


Od razu wyszłam na dwór, beczki tak do połowy się napełniły, trochę mało, bo przygotowałam też kasty budowlane i wiadra na wodę, narazie puste.
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Roocika 20:57, 11 maj 2022


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Basiu, może zgapię twój pomysł hmm. Za świerkami wchodzi mi perz, kurdybanek i podagrycznik a nie mamy jeszcze ogrodzenia i się nie zapowiada hmm
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Basieksp 21:40, 11 maj 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10277
Roocika napisał(a)
Basiu, może zgapię twój pomysł hmm. Za świerkami wchodzi mi perz, kurdybanek i podagrycznik a nie mamy jeszcze ogrodzenia i się nie zapowiada hmm


Ja nie wiem czy to się sprawdzi, a marcinki posadziłam bo one jak się rozrosną to wzmocnią tą moją zaporę
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Agatorek 23:39, 11 maj 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13276
Basiu, ładnie u Ciebie, niezapominajki są urocze
Trzymam kciuki za walkę z podagrycznikiem.

A warzywnik to naprawdę książkowy Wam wyszedł. Jak z katalogu! Pięknie. Za chwilę warzywka będą się wylewały z tych skrzyń.
A jak pomidorki?
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies