Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Basi i Romka

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Basi i Romka

Basieksp 11:09, 11 mar 2023


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10240
Rumianka napisał(a)
Warzywnik masz wyjątkowo przystojny...tak fajnie wszystko rozplanowane, roślinki się cieszą...


Teraz warzywnik bielusieńki, śniegu u nas napadało i na minusie. Dobrze, że się nie skusilismy by coś wysiewać, a był taki pomysł, by pierwsze rzodkiewki wysiać, jak przez kilka dni było ciepło
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Wiaan 13:35, 12 mar 2023


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5183
Basieksp napisał(a)


Ja ją tak zawsze nijak traktowałam, nawet zdjęć jej nie robiłam, aż sąsiadka raz mi powiedziała, że jak przejeżdża to nie może się na nią na patrzeć a ja zdziwiona


Oj ładna Twoja hakuro.
Wiesz, że u mnie tak samo, też mam pojedyncze fotki te co u siebie wstawiałam, a każdy kto nas odwiedza się nią zachwyca
Podcięłam jak radziłaś Basiu
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
anpi 13:49, 12 mar 2023


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8141
Basiu elegancko część warzywną zorganizowałaś! Podlewałaś w skrzyniach, jak?
Dwukrotnie kiedyś kupowałam Hakuro,niestety chorowały.
Wszyscy szaleją z zakupami, spragnieni wiosny! A pogoda nas nie rozpieszcza! U nas też znowu śnig!
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Basieksp 17:46, 12 mar 2023


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10240
Wiaan napisał(a)


Oj ładna Twoja hakuro.
Wiesz, że u mnie tak samo, też mam pojedyncze fotki te co u siebie wstawiałam, a każdy kto nas odwiedza się nią zachwyca
Podcięłam jak radziłaś Basiu


Fajnie moja mogłaby być trochę niższa, bo muszę ją ciąć z drabinki, ale daję radę
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Basieksp 17:53, 12 mar 2023


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10240
anpi napisał(a)
Basiu elegancko część warzywną zorganizowałaś! Podlewałaś w skrzyniach, jak?
Dwukrotnie kiedyś kupowałam Hakuro,niestety chorowały.
Wszyscy szaleją z zakupami, spragnieni wiosny! A pogoda nas nie rozpieszcza! U nas też znowu śnig!


Dziękuję za warzywnik podlewaliśmy go konewką, ogólnie ziemia aż tak bardzo nie wysychała, myśleliśmy, że będzie gorzej, że szybciej będzie wysychało, ale tak nie było, zwykły warzywnik podobnie często podlewaliśmy. Może dlatego, że po południu w większość skrzyń jest w półcieniu. Może teraz eM pod ogórki linie królującą podłączy, coś o tym wspominał
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
anpi 18:00, 12 mar 2023


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8141
Mam właśnie plan by trochę bardziej zadbać o wilgoć w warzywniaku, bo w kwiatowych rabatach mam kropelkowe, a warzywa taktowane po macoszemu.
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Basieksp 18:21, 12 mar 2023


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10240
anpi napisał(a)
Mam właśnie plan by trochę bardziej zadbać o wilgoć w warzywniaku, bo w kwiatowych rabatach mam kropelkowe, a warzywa taktowane po macoszemu.


U nas nad podlewaniem warzywnika głównie eM czuwa czasami ja go zmieniam, tak samo foliak. Tam mamy w pobliżu trzy beczki z deszczówką i przeważnie deszówką podlewamy
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Dorota321 18:47, 12 mar 2023


Dołączył: 28 wrz 2021
Posty: 887
Warzywnik po prostu wzorcowy, plony jak marzenie.
____________________
W moim małym ogródeczku cz. II ***W moim małym ogródeczku cz.I
mirkaka 12:33, 13 mar 2023


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9541
Basieksp napisał(a)


Dziękuję warzywka rosły jak szalone, ale pewnie dlatego, że to był pierwszy sezon w skrzyniach, świeża ziemia, zobaczymy jak będzie w tym sezonie


Basiu, a jaką ziemię masz w tych skrzyniach? Kupujesz taką w workach ? Warzywniak do pozazdroszczenia
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Basieksp 18:05, 13 mar 2023


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10240
Dorota321 napisał(a)
Warzywnik po prostu wzorcowy, plony jak marzenie.


Dziękuję
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies