Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Basi i Romka

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Basi i Romka

An_na 20:14, 18 gru 2023


Dołączył: 16 lip 2022
Posty: 1770
Basiu, nie bądź skromna
Piękne rzeczy tworzysz.
____________________
Ania**Ania na Żuławach
Gruszka_na_w... 20:27, 18 gru 2023


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22610
Basieksp napisał(a)


No dobra, żeby nie było, coś na ząb też się robi


U mnie dzisiaj też było wędzenie kiełbas. Reszta wędzonek wyląduje w wędzarni w środę. Do jutra nabierają mocy w zalewie.
Przy okazji nadzorowania wędzenia udało mi się odkurzyć liście z podjazdu i zebrać liście z trawiastych ścieżek.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Basieksp 21:22, 18 gru 2023


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10804
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)


U mnie dzisiaj też było wędzenie kiełbas. Reszta wędzonek wyląduje w wędzarni w środę. Do jutra nabierają mocy w zalewie.
Przy okazji nadzorowania wędzenia udało mi się odkurzyć liście z podjazdu i zebrać liście z trawiastych ścieżek.


Też w sobotę ogarnęłam trochę liści teraz zostało tylko gotowanie, pieczenie, ale to pod koniec tygodnia będę ogarniać a co do wędzenia to, eM ostatnio pekluje na sucho, pakuje to w specjalne woreczki zgrzewarką i tak leży to sobie w lodówce, czasami nawet kilka tygodni, mniej miejsca zajmuje to w lodówce
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Basieksp 21:28, 18 gru 2023


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10804
An_na napisał(a)
Basiu, nie bądź skromna
Piękne rzeczy tworzysz.


No dobra To tak trochę ma sie w genach moja mama szyła, robiła na drutach i ma ogród a teraz od jakiegoś czasu moja córka porzyczyła sobie moją maszynę do szycia, nawet jak na samouka, pod moim okiem kilka rzeczy sobie uszyła
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Agatorek 18:41, 19 gru 2023


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13794
Basieksp napisał(a)


Coś tam czasami mi się uda ale czy talent, raczej nie, to nie jest aż takie trudne, jakby się wydawało


Uwierz mi, jest trudne, dla takich antytalentów jak ja
Także chcesz, czy nie, talent masz.
Pamietam Twoją śliczną misę z monet
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje *****Roadtrip USA
Basieksp 22:24, 19 gru 2023


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10804
Agatorek napisał(a)


Uwierz mi, jest trudne, dla takich antytalentów jak ja
Także chcesz, czy nie, talent masz.
Pamietam Twoją śliczną misę z monet


Ta misa ma się cały czas dobrze tylko jeden grosik odpadł, na szczęście
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Margo2 22:30, 26 gru 2023


Dołączył: 04 mar 2012
Posty: 1166
Prześlicznie wyszły te ozdoby okienne.
Musze kiedyś zacząć znowu szydełkować.

____________________
Gosia Margo2 Ogródek Gosi
Rumianka 21:54, 28 gru 2023


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10455
Basieksp napisał(a)

Ja tak od czasu do czasu czasami jest tak, że robię jedną za drugą, potem długo, długo nic poduszek jeszcze nie robiłam, w sumie fajny pomysł

Pomysł fajny, jedynie trzeba wzór w poduszce umieścić dość wysoko, bo w przeciwnym razie, podczas snu, wszystko odciśnie się na policzku...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Basieksp 11:31, 29 gru 2023


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10804
Margo2 napisał(a)
Prześlicznie wyszły te ozdoby okienne.
Musze kiedyś zacząć znowu szydełkować.



Warto, sobie od czasu do czasu coś samemu zrobić Ja teraz trochę się wciągnęłam w szydełko, ale to tak na czas zimowy
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Basieksp 11:33, 29 gru 2023


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10804
Rumianka napisał(a)

Pomysł fajny, jedynie trzeba wzór w poduszce umieścić dość wysoko, bo w przeciwnym razie, podczas snu, wszystko odciśnie się na policzku...


To może takie bardziej na ozdobę tylko, jakieś małe poduszki na kanapę znalazłam już sobie wzór z takim sercem, ale narazie musi poczekać, bo robię serwetę z różą, będzie jak znalazł na wiosnę
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies