Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Basi i Romka

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Basi i Romka

Gruszka_na_w... 16:15, 09 lut 2024


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22610
Zdjęcie jedzącego duetu jest rozczulające. A tak się bałaś o reakcję Azy na kotka.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Basieksp 17:55, 09 lut 2024


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10804
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Zdjęcie jedzącego duetu jest rozczulające. A tak się bałaś o reakcję Azy na kotka.


Jest dobrze, nawet bardzo dobrze Co prawda bawić się ze sobą nie potrafią jak Filemon ją " atakuje " do zabawy to ona ucieka a jak ona chce się z nim po swojemu bawić, trzepie w pysku jakąś zabawkę i mu ją rzuca to wtedy on nie wie co ma zrobić i ucieka
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Magara 22:28, 09 lut 2024


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 7382
Mnie też zdjęcie rozczuliło Filemon to dzieciuch jeszcze, za rok, dwa będą godnie razem egzystować
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Basieksp 12:28, 11 lut 2024


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10804
Moja szachownica, Zuzia o niej wspominała


To jest zdjęcie z 2021 roku. Potem trochę ją sama zaniedbałam, bo zapomniałam gdzie rośnie i coś tam dosadziłam, trochę cebulki uszkodziłam przez to. W zeszłym roku przesadziłam w bezpieczne miejsce, zobaczę czy ją uratowałam, czy zakwitnie one też występują białe i fioletowe bez wzorków
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
antracyt 12:33, 11 lut 2024


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 12048
Basiu, dzięki mam wrażenie, że ta moja ma cieńsze płatki. Tak jak pisałam u siebie, podejrzewam, że to przez pędzenie w doniczkach.
Mam nadzieję, że się u mnie zadomowi, bo już od dawna chciałam ją mieć w ogrodzie.

Ta Twoja fajnie w towarzystwie wygląda
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Basieksp 12:35, 11 lut 2024


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10804
antracyt napisał(a)
Basiu, dzięki mam wrażenie, że ta moja ma cieńsze płatki. Tak jak pisałam u siebie, podejrzewam, że to przez pędzenie w doniczkach.
Mam nadzieję, że się u mnie zadomowi, bo już od dawna chciałam ją mieć w ogrodzie.


Ona jest bardzo ładna, taka subtelna tylko pamiętaj gdzie ją posdzisz, bo ja przez gapiostwo prawie się jej pozbyłam, ale byłam na siebie zła jak się zorientowałam co to za cebulki
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
antracyt 12:50, 11 lut 2024


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 12048
Tak samo potraktowałam kiedyś psiząb. Zapomniałam gdzie rośnie i ciachnęłam cebulki szpadlem na pół. O dziwo dzięki temu w roku kolejnym miałam więcej roślin Chociaż z delikatną szachownicą wolę tego nie powtórzyć.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Basieksp 12:57, 11 lut 2024


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10804
antracyt napisał(a)
Tak samo potraktowałam kiedyś psiząb. Zapomniałam gdzie rośnie i ciachnęłam cebulki szpadlem na pół. O dziwo dzięki temu w roku kolejnym miałam więcej roślin Chociaż z delikatną szachownicą wolę tego nie powtórzyć.


Mam więcej zamęczonych tym sposobem roślin na sumieniu
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Basieksp 21:19, 13 lut 2024


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10804
Dziś przyszedł mój prezent urodzinowy, swoje święto mam za kilka dni, roślinki przyszły dziś druga część roślinek będzie w marcu trzy rodki i brzoza z białą korą, taki kijek na rodki będę szukać miejsca, na brzozę już mam. Świerk conika prawie cały zrobił się suchy, musze go wyrzucić i zrobi się miejsce.
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Rumianka 21:40, 13 lut 2024


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10455
Będzie sadzone, ale pamiętasz, że zielonym do góry...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies