Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Działeczka - powolne spełnianie marzeń.

Pokaż wątki Pokaż posty

Działeczka - powolne spełnianie marzeń.

BasiaLT 10:17, 13 sie 2020


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Ja też bym najchętniej wyrwała wszystko i zaczęła sadzić od początku. Powstrzymuje mnie tylko brak kasy bo tych roślin co mam byłoby za mało na obsadzenie całej działki. Oprócz ego chciałabym od razu ścieżki, nawodnienie, oświetlenie, małą architekturę. itp. A najlepiej nowy dom, taki bardzo nowoczesny z ogromnymi oknami. No to sobie pomarzyłam
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
Kokesz 11:27, 13 sie 2020


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6691
nyna76 napisał(a)
Reniu Twoje chleby zdecydowanie pasują do innego stylu. Nie wiem jeszcze jakiego, może Mazowsze ? Są kolorki ...

Co do stylu domu takiego na zawsze to też byłoby mi ciężko wybrać, dla mnie liczy się funkcjonalność ale z nutką tajemnicy ... Mogłabym mieć kilka domów, np zakopiańską chatę, albo leśniczówkę.

Za mało niestety jeszcze pojeździłam po świecie, by wybrać swój styl.

Ewuniu dzięki za przekrój po Holandii. Wcześniej nie miałam gdzie i jak gości przyjmować. Już teraz wszystkie Was zapraszam

Ogrody Outdofa są zwiewne, cudne gdy ma się przestrzeń. Ale to wymaga pewnej konsekwencji. Na razie to nie dla nas, przynajmniej nie dla mnie.

Ja jestem żywioł, jestem w stanie wyrwać wszystko i zacząć od początku.


Mazowsze to nie moje klimaty
Ale takie piece chlebowe mi się podobają piece ogólnie lubię kamień i drewno.

W zeszłym roku też chciałam wszystko równać z ziemią ale na szczęście mi się odmieniło
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
Anda 13:48, 13 sie 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33507
nyna76 napisał(a)
Reniu Twoje chleby zdecydowanie pasują do innego stylu. Nie wiem jeszcze jakiego, może Mazowsze ? Są kolorki ...

Co do stylu domu takiego na zawsze to też byłoby mi ciężko wybrać, dla mnie liczy się funkcjonalność ale z nutką tajemnicy ... Mogłabym mieć kilka domów, np zakopiańską chatę, albo leśniczówkę.

Za mało niestety jeszcze pojeździłam po świecie, by wybrać swój styl.

Ewuniu dzięki za przekrój po Holandii. Wcześniej nie miałam gdzie i jak gości przyjmować. Już teraz wszystkie Was zapraszam

Ogrody Outdofa są zwiewne, cudne gdy ma się przestrzeń. Ale to wymaga pewnej konsekwencji. Na razie to nie dla nas, przynajmniej nie dla mnie.

Ja jestem żywioł, jestem w stanie wyrwać wszystko i zacząć od początku.


Aniu, jak znów przyjadę do PL to się odezwę Dziękuję za zaproszenie

Reniu, myślę że spodobałaby Ci się też Belgia. Tam dużo domów z kamienia. Francja ma też świetną i zróżnicowaną architekturę.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
nyna76 08:33, 16 sie 2020


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 1686
3 dni i fundamenty są. Podlewamy 2 razy dziennie. Nawet dzieci z chęcią pojechały.

No i ja

Miłej niedzieli.
____________________
Ania Działeczka-spełnianie zielonych marzeń (wielkopolska,Poznań)
AsiaK_Z 11:36, 16 sie 2020


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Panowie pięknie działają... jak już fundamenty dobrze zwiążą to domek urośnie raz dwa lubię takie akcje
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
Anda 12:27, 16 sie 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33507
Super, cieszę sie razem z wami
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
andzia458 13:17, 16 sie 2020


Dołączył: 18 kwi 2020
Posty: 915
Witaj moja imienniczko.
Jak już są fundamenty, to i reszta pewnie szybko pójdzie. Najtrudniej czekać, aż zacznie się coś dziać.
____________________
Ania Zaczynam po raz kolejny
nyna76 23:21, 16 sie 2020


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 1686
Hej dziewczyny, dzięki za aplauz
No mam nadzieję, że chłopaki się wywiążą i w 8 tygodni zamkniemy temat. Budują większe domy, więc mają wprawę. Najważniejsza jest tu pogoda niestety. Jak żar się leje źle, jak pada też źle. Po drugie terminy różnych dostaw i kolejność prac,.niektóre rzeczy są dostępne od ręki, a na inne trzeba czekać. Musimy się po prostu zgrać w czasie. Ja mam wszystko już w głowie poukładane, ale to jednak chłopy i mogą nie zrozumieć w porę. A potem powiedzą coś mądrego w stylu " Ło Pani, tego się nie da zrobić...."
Więc mam oko i w porę się upewniam, że mamy wciąż tą samą wizję

Jutro rano dojadę do nich na chwilkę.
____________________
Ania Działeczka-spełnianie zielonych marzeń (wielkopolska,Poznań)
Anda 17:45, 17 sie 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33507
Dobrze, że masz na nich oko

Pytałaś o Amelanchier arborea Robin Hill. To bardzo ładna odmiana nadająca się rownież na soliter Jesienią też bardzo ładnie się przebarwia.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
nyna76 22:11, 17 sie 2020


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 1686
Ewcia, a owoce smaczne są? Plonów wielkich nie planuję, ale oprócz starej jabłonki nie mam nic owocowego i fajnie byłoby skorzystać.
____________________
Ania Działeczka-spełnianie zielonych marzeń (wielkopolska,Poznań)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies