Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Dębowe zakątki

Pokaż wątki Pokaż posty

Dębowe zakątki

Agania 11:30, 17 mar 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Przesadzanie magnolii to wyzwanie...Aniu powodzenia
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
anabuko1 20:43, 17 mar 2020


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23509
basia3012 napisał(a)
Aniu, fajne plany na nowe rabaty. A ta hortensja dębolistna to ile ma lat u Ciebie? Co jej dałaś, że tak rośnie? U mojej mamy malutka a rośnie już chyba 5 rok.
Cieszę się, że dajesz radę w tej całej sytuacji. No nie mamy wpływu na pewne sprawy. Trzymaj się zdrowo i ciepło.

Basiu planów nawet kilka jest. A co mi się uda zrealizować zobaczymy na koniec sezonu.
Tą hortensję dębolistną dostałam mała w 2015 roku czyli 5 latek ma ten wielki już krzew.
Co roku na wiosnę tak w marcu sypnę jej trochę ogólnego nawozu. A potem gdzieś za 2 miesiące gdzieś w maju-czerwcu.
Oj wiesz myśli jest dużo w głowie..bo 2 synów pracuje i jest w Europie. Jeden w Anglii gdzie tam na luzacko podchodzą i żadnych odostzreń.I to martwi.
A drugi w Holandii i tam pełno zachorowań w tym regionie.
Ale pracują. Jak na razie.
Ale cóż wpływu nie mamy zupełnie.

Bzyczki już są. I nie tylko się opychają ale i kąpią się pyłkach.
Chyba w końcu się cieszą, że maja go pod dostatkiem

____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
greg66 20:45, 17 mar 2020


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4566
Aniu pięknie wiosennie, życzę dużo zdrowia i dobrych myśli
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
zawitka 08:05, 18 mar 2020


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14044
Ale fajnie nowy wątek nowe miejsce .Pięknie zielono teraz spokojnie dosadzać ---to dopiero będzie ha ha ! ! ! .Poczytam wieczorem bo teraz lecę .Ta debowa cudowna kiedy moje takie będa .????
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
galgAsia 09:01, 18 mar 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Bzyki super Wiosna super
Trzymaj się Aniu, ciężkie dni przed Wami, jak dzieci (choćby i dorosłe ), są daleko i narażone na spore ryzyko.
Życzę Ci zdrówka i duuużo słonka
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Magleska 19:10, 18 mar 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18393
Aniu śliczne fotki

moja siostra i brat też mieszkają w Anglii ….a u nich na razie normalnie pracują ,dzieci chodzą do szkoły...ech ….
ciężki ten czas teraz ….

dobrze,że mamy ogródki … choć na chwilkę można się zresetować
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Gosialuk 22:19, 18 mar 2020


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5254
Trudny ten czas teraz. Nie zawsze możliwa jest kwarantanna i przeczekanie. Musimy wierzyć, że będzie dobrze.
Bzyczka świetnie uchwyciłaś.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
AnnaMS 23:45, 18 mar 2020


Dołączył: 04 gru 2017
Posty: 2103
Witaj Aniu, ale u Ciebie wielkie miodunki u mnie tyci tyci, ale też kwiatuszki im się otwierają, u Was chyba wszystko większe, więcej słońca ...
____________________
Zielony zakątek z Antonówką
wronada 21:21, 19 mar 2020


Dołączył: 15 lis 2011
Posty: 168
Aniu pisałaś że do hortensji dębolistnej dajesz nawóz ogólny tzn. nawóz do hortensji czy jakiś inny? Też mam taką hortensję ale ma dopiero jeden rok.
Widzę, że nie tylko ja się martwię o dzieci w Wielkiej Brytanii. Też mam tam syna, z rodziną. Oby to szybko się skończyło.
____________________
Danusia - Mój ogród ciągle w budowie
Anda 10:31, 20 mar 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33358
Śliczne krokusy Miodunki też u mnie kwitną
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies