Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Dębowe zakątki

Pokaż wątki Pokaż posty

Dębowe zakątki

basia3012 19:52, 18 kwi 2024


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9482
Aniu, piękna ta Twoja magnolia. I tulipany, narcyzy, hosty i kwitnące drzewa też. Czytam, że malujesz mimo kontuzji. Zuch dziewczyna.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
sylwia_slomc... 21:18, 18 kwi 2024


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81959
anabuko1 napisał(a)

Tą magnolię Ann kupiłam dlatego, że to moja imienniczka i nie rośnie jak drzewo.
W tym roku bardzo szybko ta moja magnolia zakwitła. I zaraz przekwitnie.



Ale ile ma kwiecia, obsypana na całego
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 21:26, 18 kwi 2024


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81959
anabuko1 napisał(a)

Pigwa- kupiłam ją dla tych czerwonych kwiatów


Aniu to nie pigwa, a pigwowiec. Będzie rósł w krzew nie w drzewko. Przynajmniej tak mi się po fotce wydaje. Mam chyba takiego samego. Ciekawa jestem jak Ci się z obfitością kwitnienia będzie sprawował bo mój niestety skąpi kwiatków jak do tej pory, a Jego matka u znajomej cała oblepiona kwiatkami była. Pochodnie mamy takie same i nawet nie wiesz jak się ucieszyłam , ze nie tylko ja mam nie wyplewione większość pieli, a ja plewię. Tak się tu u nas mówi w okolicy U Ciebie chyba też
Dotrzymuję Ci towarzystwa w ogrodzie, mam nie ogarnięte i chwast do kolan bo ciągle albo sadzę, albo przycinam. Jeszcze mi cięcia na tydzień zostało i golenie wrzosów potem mogę się rzucać dopiero na chwast
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Ewa777 12:35, 19 kwi 2024


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18446
Współczuję bólu ręki, długo musisz czekać na rehabilitację. Życzę Ci zdrówka, żeby ręka jak najszybciej wróciła do sprawności.
Jestem pełna podziwu, że udało Ci się od grudnia w tak dobrym stanie przetrzymać miniaturową różyczkę. U mnie najczęściej łapały one mączniaka lub liście opadały i zostawały same łodyżki.
Piękne ozdoby ogrodowe kupiłaś
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
anabuko1 20:02, 19 kwi 2024


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23548
UrszulaB napisał(a)
Z przyjemnością obejr-alam portrety roślin. Bardzo ładne zdjęcia robisz.
Cudny ogród wiosenny

To bardzo się cieszę Ulu, że moje zdjęcia ogrodowe ci się spodobały
Zapraszam częściej
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Kasya 20:06, 19 kwi 2024


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41913
Teraz dopiero wypatrzyłam że masz kliniki palmowe
Ja się nimi właśnie bardziej zainteresowałam i chcę jakieś jeszcze w donicy
Jak długo trwa ukorzenianie ? Opisz proszę jak to robisz ?
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
anabuko1 20:11, 19 kwi 2024


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23548
basia3012 napisał(a)
Aniu, piękna ta Twoja magnolia. I tulipany, narcyzy, hosty i kwitnące drzewa też. Czytam, że malujesz mimo kontuzji. Zuch dziewczyna.

A dziękuję Basiu. Ta magnolia Ann jest bardzo ładną. Pokrój krzaczkowaty. Zawsze obficie kwitnie
Tulipanów i narcyzóu dużo mi wypadło. Ale troszkę jeszcze jest. \
Drzewa kwitną ale teraz zimnice straszne. Czy ucierpią , czy zapylacze latające w te zimne dni zrobią dobre prace z zapyleniem, nie wiem. Martwię się troszkę o to.
No tak, z ręką w gipsie lewą, a ja praworęczna trochę malowałam. Musiałam dokończyć obrazy na wystawę. Jyż chce mi sie malować, ale teraz nie ma na to czasu. Ogród ma tyły.
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Agatorek 21:48, 19 kwi 2024


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13218
Aniu, po mistrzowsku pokazujesz swoje cuda w ogrodzie. Przepiękne rośliny i ozdoby - poidełko jest śliczne .

Gratuluję kolejnej wystawy

Powiedz mi proszę, na jakim stanowisku masz posadzone epimedium. Zachwycają mnie te kwiatuszki, ale u mnie cienia jak na lekarstwo.
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
zawitka 08:26, 20 kwi 2024


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14052
No widzisz ściągnęłam Ciebie myślami iiiiii właśnie byłam u Ciebie na ktorejś stronie zeby zobaczyć co słychać ale żle się poczułam i poszłam wziąć leki.Jak wróciłam patrzę a Ty byłaś u mnie.ha ha .

Lecę pooglądać co u Was.
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Rumianka 12:19, 20 kwi 2024


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10257
anabuko1 napisał(a)


Mam tego samego klona, ale mój jeszcze w "powijakach" piękny jest...a magnolia skradła moje serce...Cudna.
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies