Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Dębowe zakątki

Pokaż wątki Pokaż posty

Dębowe zakątki

zawitka 07:23, 30 kwi 2024


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14064
Zapisałam sobie nazwę tego klona jest ładny
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Gosialuk 08:23, 30 kwi 2024


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5296
Klonik bardzo ładny. Zresztą inne roślinki również. Nie doczytałam jak z ręką - już ok?
Fajne takie odwiedziny w zaprzyjaźnionym ogrodzie. Dobrze kojarzę, że to historia ogrodu z rowem? Ten wątek przeczytałam jeszcze zanim się zalogowałam na ogrodowisku.
Strat mrozowych współczuję, na szczęście nie poszło po całości.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
April 11:27, 30 kwi 2024


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10288
Cześć Aniu, podziwiam twojego Beni Maiko, duuużo większy masz egzemplarz od mojego. Też bardzo go lubię, taki mocny akcent wiosną. U mnie póki co bezproblemowy.
Fajną miałaś wycieczkę, pamiętam ogród Basi z Mai w ogrodzie. Stworzyła ciekawe miejsce.
____________________
April April podbija las Mazowsze
Monika83 14:37, 30 kwi 2024


Dołączył: 27 sty 2019
Posty: 3048
anabuko1 napisał(a)
Ach tydzień temu oddwidzilam piękny ogród Beatki- ogrodowe skarby.
I te morze tulipanów..im cudnie. Szkodą ,że u mnie zamiast się rozmnażać to one przepadają .

Aniu znasz może nazwę tych tulipanów? No śliczne są❤️
____________________
Mazowsze - Ogród hortensjowo różanecznikowy **Wizytówka
anabuko1 22:34, 30 kwi 2024


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23577
Dorota321 napisał(a)
Uwielbiam wyraziste kolory w ogrodzie, a u Beatki widzę piękny niebieski i cudowne zakątki. Z pewnością były to miłe odwiedziny .

Ja też uwielbiam kolory w ogrodzie
O tak ten turkusowy akcent u Beatki jest charakterystyczny i bardzo ładnie sie prezentuje w ogrodzie
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
anabuko1 22:41, 30 kwi 2024


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23577
Agatorek napisał(a)
Pięknie już masz , klon gwiazdorzy na rabacie. A hosty za jakiś czas też będą przyciągać wzrok. W tym roku się do nich przekonałam, dowiedziawszy się, że jest sporo odmian tolerujących słońce

Bardzo ciekawy ogród odwiedziłaś

Cieszę sie, że klon przymrozek wytrwał, tylko troszkę niektóre gałązki czerpnięte.
Hosty już niektóre są wielkie i ładne. A niektóre dopiero się rozwijają z kłów.
Ja hosty uwielbiam
Oj bardzo ciekawy i piękny ogród odwiedziłam u Beatki


____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
anabuko1 22:43, 30 kwi 2024


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23577
zawitka napisał(a)
Zapisałam sobie nazwę tego klona jest ładny

Cudny ten klon Beni Maiko, taka żarówka czerwieni na wiosnę w ogrodzie

____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
anabuko1 22:53, 30 kwi 2024


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23577
Gosialuk napisał(a)
Klonik bardzo ładny. Zresztą inne roślinki również. Nie doczytałam jak z ręką - już ok?
Fajne takie odwiedziny w zaprzyjaźnionym ogrodzie. Dobrze kojarzę, że to historia ogrodu z rowem? Ten wątek przeczytałam jeszcze zanim się zalogowałam na ogrodowisku.
Strat mrozowych współczuję, na szczęście nie poszło po całości.

A dziękuję. Bardzo lubię ten klonik.
Mam jeszcze młody klon atropurpureum ale jeszcze stoi w doniczce. Jeszcze nie wiem , gdzie go posadzę
Hmm działa i wiosna to najlepsza rehabilitacja na rękę również. Czasami za boli, ale pracuje ogrodowo . Za dużo tyłów miałam bo w marcu i na początku kwietnia troszkę tylko robiłam.
Fajnie, że mamy otwarte koleżanki ogrodowe i można się spotkać i pozachwycać innym ogrodem
Tak, tak to ten ogród Bęatki. Wcześniej tu była bardziej aktywna i to historia ogrodu z rowem teraz jest Ogrodowe skarby i bardziej na YouTube
Straty przymrozkowe nie są wielkie. Szkoda mi kielichowca i kwiatów drzewek owocowych. ale nie wszystkie przymarzły.

Powojnik tuż , tuż

I nowy rozchodnik


____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
anabuko1 23:00, 30 kwi 2024


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23577
April napisał(a)
Cześć Aniu, podziwiam twojego Beni Maiko, duuużo większy masz egzemplarz od mojego. Też bardzo go lubię, taki mocny akcent wiosną. U mnie póki co bezproblemowy.
Fajną miałaś wycieczkę, pamiętam ogród Basi z Mai w ogrodzie. Stworzyła ciekawe miejsce.

A cześć Jolu
Beni Maiko jest cudny. Cieszę się, że ocalał od przymrozków. Ja miałam - 4.
A mój klon crimson sentry ( kupiony po wizycie w twoim pięknym ogrodzie ) już też ma się dobrze. I 2 razy był już przesadzany. Jutro mu zrobię zdjęcie.
O tak wizyty u innych ogrodniczek są zawsze wyjątkowe i inspirujące
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
anabuko1 23:04, 30 kwi 2024


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23577
Monika83 napisał(a)
Aniu znasz może nazwę tych tulipanów? No śliczne są❤️

Monia niestety nie wiem, co to za odmiana tych pięknych tulipanów. To u Beatki w ogrodzie
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies