Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pszczelarnia

Pokaż wątki Pokaż posty

Pszczelarnia

Katkak 08:34, 30 maj 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Teraz spacery po Twoim ogrodzie cieszą po stokroć bardziej .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
mira 10:48, 30 maj 2019


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Musiałam to wszystko zobaczyć na większym ekranie bo to jest eksplozja radości i ogrodniczej weny ! uwielbiam

widok szklarni, pelargonii, szczypiorków - kocham to ! kupiłam jedną pachnącą Lemon i jeszcze nie kwitnie ale lada chwila - chcesz zrobić sadzonkę?

szczypiorki po kwitnieniu ścinasz? co robisz - pytam bo podzieliłam je i mam w warzywniku i kwitną i już nie są do jedzenia - mam też kupiony u Kasi i ten jest do jedzenia

karczochy mam z nasion już posadzone i rosną choć największego wcinają mrówki, dostałam też od Ewy jak była z Aldoną chyba 5 sadzonek karczochów - co miałam zrobić posadziłam zamiast nie wysianej kukurydzy będzie jak będzie cały rząd - co ile sadziłaś swoje? to wielkie rośliny ja chyba za blisko

Ten chaber Jordy to chyba wieloletni co ? mam takie blado niebieskie - jakby pomieszać to by fajnie było

Jestem przy kamasjach - to moja inspiracja z wyprawy majowej - mam zamiar zamienić czosnki na kamasje ale nie wiem czy się im u mnie spodoba - na pewno zaproszę je do ogrodu a z czosnków tylko sztyletowe i chyba tylko te gigantyczne kule - drogie są jak diabli ale wystarczy co roku 3 i się namnożą
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
mira 10:50, 30 maj 2019


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Pszczelarnia napisał(a)
Jak zawsze są łubiny


Irysy








to zdjęcie wygrywa - jest pachnące, lekkie tajemnicze ach
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
mira 10:54, 30 maj 2019


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
U mnie pada znaczy ciągle pada, ale to nic jest zimno - jak Twoje dalie? bo u mnie kiepsko
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Anda 10:58, 30 maj 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33506
Ewuś, nadrobiłam zdjęcia. Jak dobrze zobaczyć znów Twój ogród. Uwielbiam.

Nowe drzewo i zmiany zapowiadają się świetne. Wyobrażam sobie ten zapach ziół pokrzepionych słońcem

Fenkuł i mnie zauroczył i zamierzam posadzić w moim miniogrodzie jeden okaz Na więcej nie mam miejsca
Kamasje dwie na próbę również posadziłam, a cebulki jeszcze dosadzę jesienią.
Odważyłam się w tym roku i zakupiłam Agapanthusa, który nie jest zimozielony i chcę przechować go w garażu.
Poza tym posadziłam Nerine na rabacie i ciekawa jestem co z nich będzie
Koniec spowiedzi

____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Kawa 11:08, 30 maj 2019


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Mnie tez bardzo się ten fenkuł spodobał no i motylki ponoć go lubią
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
sylwia_slomc... 12:57, 30 maj 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81994
Ewcia zapraszam Cię na "moją " sowę Podobno król sów
https://www.ogrodowisko.pl/watek/9663-ranczo-szmaragdowa-dolina-ii?page=586#post_5
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
magnolia 13:15, 30 maj 2019


Dołączył: 22 lip 2011
Posty: 5624
mira napisał(a)
Musiałam to wszystko zobaczyć na większym ekranie bo to jest eksplozja radości i ogrodniczej weny ! uwielbiam

widok szklarni, pelargonii, szczypiorków - kocham to ! kupiłam jedną pachnącą Lemon i jeszcze nie kwitnie ale lada chwila - chcesz zrobić sadzonkę?

szczypiorki po kwitnieniu ścinasz? co robisz - pytam bo podzieliłam je i mam w warzywniku i kwitną i już nie są do jedzenia - mam też kupiony u Kasi i ten jest do jedzenia

karczochy mam z nasion już posadzone i rosną choć największego wcinają mrówki, dostałam też od Ewy jak była z Aldoną chyba 5 sadzonek karczochów - co miałam zrobić posadziłam zamiast nie wysianej kukurydzy będzie jak będzie cały rząd - co ile sadziłaś swoje? to wielkie rośliny ja chyba za blisko

Ten chaber Jordy to chyba wieloletni co ? mam takie blado niebieskie - jakby pomieszać to by fajnie było

Jestem przy kamasjach - to moja inspiracja z wyprawy majowej - mam zamiar zamienić czosnki na kamasje ale nie wiem czy się im u mnie spodoba - na pewno zaproszę je do ogrodu a z czosnków tylko sztyletowe i chyba tylko te gigantyczne kule - drogie są jak diabli ale wystarczy co roku 3 i się namnożą


Miro kamasje sadź raczej w półcieniu- w pełnym słońcu kwitną
baardzo krótko. Wdzięcznie się mnożą
____________________
magnolia 13:15, 30 maj 2019


Dołączył: 22 lip 2011
Posty: 5624
Ewo- wielka radość!I jak widzę wielka energia!
____________________
Gosiek33 20:16, 30 maj 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Okazuje się, że nawet pszczoły powinny mieć odpowiednią dietę
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies