Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pszczelarnia

Pokaż wątki Pokaż posty

Pszczelarnia

Malgosik 20:47, 30 maj 2019


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 10477
Przepiękne łubiny.
Podziwiam. Masz rękę.
____________________
Ogród na glinie
Gruszka_na_w... 22:53, 30 maj 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22084
Lubię, kiedy życie wraca na stare tory.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Gardenarium 07:30, 31 maj 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Anda napisał(a)


Fenkuł i mnie zauroczył i zamierzam posadzić w moim miniogrodzie jeden okaz Na więcej nie mam miejsca



Jeden fenkuł teraz, 100 fenkułów w nast. roku. Wysiewa się. Pojawia w nieoczekiwanych miejscach.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Anda 08:02, 31 maj 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33541
Gardenarium napisał(a)


Jeden fenkuł teraz, 100 fenkułów w nast. roku. Wysiewa się. Pojawia w nieoczekiwanych miejscach.


Dziękuję Danusiu za ostrzeżenie Dzika marchew już mi się tak wysiewa. Teraz ją tępię, bo za dużo. Te baldaszkowte rośliny bardzo płodne są
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
sierika 10:21, 31 maj 2019

Dołączył: 14 sie 2016
Posty: 573
Danusia wie co mówi, w dodatku z fenkułem jest ten problem, że z siewek robi się kożuch bardzo solidnie ukorzeniony, wykopywałam całe metry2 po tym gdy pozwalałam im rosnąć, trzeba ich mocno pilnować w małym ogródku ale są bajeczne.
____________________
EwaSierika
Anda 11:58, 31 maj 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33541
sierika napisał(a)
Danusia wie co mówi, w dodatku z fenkułem jest ten problem, że z siewek robi się kożuch bardzo solidnie ukorzeniony, wykopywałam całe metry2 po tym gdy pozwalałam im rosnąć, trzeba ich mocno pilnować w małym ogródku ale są bajeczne.


Pewnie będę kląć na czym stoi w przyszłym sezonie No trudno, muszę go mieć Zobaczymy na jak długo starczy mi cierpliwości. Dziękuję Tobie rownież
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
laurowisnia 17:53, 31 maj 2019


Dołączył: 22 lis 2011
Posty: 2676
A u mnie się mu ta sztuczka nie udała, dlatego zdziwiłam się tymi ilościami u Ewy, miałam ten zielony, przez trzy lata, trochę ścinałam kwiaty i ślimaki też pewnie pomogły.
____________________
Agata - Ogród w cieniu brzozy
Urszulla 21:53, 31 maj 2019


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21853
Zachęciłaś mnie do poczytania o karczochu
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Pszczelarnia 22:12, 03 cze 2019


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Zamiast odpowiedzi na pytania powyżej przygotowałam relację z sobotniej wizyty w tym ogrodzie:







Tak, byłam w Ogrodzie Moorriem już jako Gartenfreundin - niesamowita jest ta więź dusz pokrewnych ogrodowo. A więc podaję dalej dla wszystkich przyjaciół ogrodowych z Ogrodowiska: zdjęcia z Garten Moorriem - zmysłowego ogrodu Ute i Albrechta Ziburskych.







____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Pszczelarnia 22:23, 03 cze 2019


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Wejście





Jak u babci w oknie



Jak u babci pod oknem





____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies