Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pszczelarnia

Pokaż wątki Pokaż posty

Pszczelarnia

Pszczelarnia 22:30, 16 lip 2019


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Anda napisał(a)
Jakże zmienił sie ten ogród przez zaledwie miesiąc Muszę wrzucić moje fotki w końcu. Piękna relacja i zdjęcia. I te doniczki wszędzie Rownież mnie urzekły.

Dorotko Doranma, rownież byłam w tym ogrodzie i myśle, że gdybyś mogła w nim być na żywo, to odebrałabyś ten ogród jednak inaczej. Na mnie wywarł ogromne, pozytywne wrażenie. Jest takim ogrodem, który sie zapamiętuje



Koniecznie.


Uderza jakaś taka niezwykła elegancja tego ogrodu. Donice, placyki, miejsca do posiadu o różnych nastrojach a właścicielka jest niezwykle ciepła i sympatyczna.

Mówiła, że gdyby teraz mogła urządzać ogród, nie mając ograniczeń architektury (zabytkowe 3 budynki), to zrobiłaby ogród nowoczesny. Zdziwiłam się, bo dla mnie ten ogród jest już nowoczesny.







____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
paniprzyroda 22:47, 16 lip 2019

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Dla mnie to ogród z klasą I te donice z rojnikami i rozchodnikami, jestem zafascynowana, na pewno jeszcze dokładnie je obejrzę, a powtarzalność roślin i pojemników wygląda rewelacyjnie
____________________
Dwa ogrody
mira 22:50, 16 lip 2019


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Anda napisał(a)
Jakże zmienił sie ten ogród przez zaledwie miesiąc Muszę wrzucić moje fotki w końcu. Piękna relacja i zdjęcia. I te doniczki wszędzie Rownież mnie urzekły.

Dorotko Doranma, rownież byłam w tym ogrodzie i myśle, że gdybyś mogła w nim być na żywo, to odebrałabyś ten ogród jednak inaczej. Na mnie wywarł ogromne, pozytywne wrażenie. Jest takim ogrodem, który sie zapamiętuje


Jeszcze nie skończyłam oglądać bo raz jeszcze obejrzę ale proszę Ci daj mi znać jak te fotki dasz bo ja teraz z doskoku
ja już się zakochałam w tym ogrodzie...
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
sylwia_slomc... 23:05, 16 lip 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81847
Mnie zachwyciły elewacje budynków i strzecha i zbiorniki wodne tak naturalnie wpasowane
Tchnie spokojem.....u ,mnie po tych upałach też wygaszenie kolorów.....
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
mira 23:08, 16 lip 2019


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Pszczelarnia napisał(a)



Koniecznie.


Uderza jakaś taka niezwykła elegancja tego ogrodu. Donice, placyki, miejsca do posiadu o różnych nastrojach a właścicielka jest niezwykle ciepła i sympatyczna.

Mówiła, że gdyby teraz mogła urządzać ogród, nie mając ograniczeń architektury (zabytkowe 3 budynki), to zrobiłaby ogród nowoczesny. Zdziwiłam się, bo dla mnie ten ogród jest już nowoczesny.


Jak dobrze, że Cię dzisiaj nie posłuchałam i tu zajrzałam
słowo doniczki wywołują u mnie ciekawość....wielką ciekawość

to te donice w tej kolorystyce dają tyle nowoczesności i elegancji / doniczki terakotowe wciśnięte gdzieś widziałam / i nasadzenia w tych donicach takie minimalistyczne


Tak ja też wg zdjęć /piękne ujęcia/ odbieram ten ogród jako bardzo elegancki i w pewnym sensie nowoczesny ale tak jakoś inaczej trudno mi to nazwać.

Na mnie - paciajce kolorowej- zawsze robią wrażenie ogrody wyciszone, z konsekwencją koloru - a tu jest niesłychana - wisteria i hortensja pnąca są niesamowite

ciekawa jestem jak taki ogród wygląda jesienią, no i jak wnuki przyjadą.....

dzięki za pokazanie
ale bym przegapiła no i nie wchodź tu człowieku na O no nie da się

pozdrawiam






____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Zakrecona 23:24, 16 lip 2019

Dołączył: 11 maj 2018
Posty: 2417
Jak dobrze, że możecie bywać w takich miejscach i pokazywać ich różnorodość

Dla mnie ten ogród ma w sobie coś uspokajającego. Nawet bym nie pomyślała, że różne faktury i odcienie zieleni z odrobiną koloru tak ładnie komponują.
____________________
Magda Ogrodowo zakręcona
Gosiek33 06:16, 17 lip 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
Jak rozwiązane jest sprawa podlewania w donicach? System jakiś czy wszystko ręcznie?
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
magnolia 14:24, 17 lip 2019


Dołączył: 22 lip 2011
Posty: 5624
mnie tez się podoba, bardzo.

Swietne donice, pełne faktur, na szczęście bez kolorowych krzykaczy ( szybko mnie męczą, tak że w czerwcu/lipcu nie mogę już patrzeć na surfinie itd).
I frapuje mnie połączenie starego, tradycyjnego z nowym, z całkiem nowoczesnym- lubię je, ale wydaje mi się, że łatwo o skuchę w tych połączeniach. Jak na żywo je odebrałaś?
Piękne rzeźby.
____________________
Katkak 14:29, 17 lip 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Ewunia piękny, harmonijny ogród. Cudnie się w takim wypoczywa, taki wręcz kojący.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
AgnieszkaW 14:39, 17 lip 2019

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Bardzo piękny ten ogród, bardzo...
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies