Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pszczelarnia

Pokaż wątki Pokaż posty

Pszczelarnia

GorAna 21:23, 03 maj 2023


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
Ewo, dużo zdrowia
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
darkowa 07:47, 13 maj 2023

Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 370
Ewo - zdrowia życzę , wyobrażam sobie
jaka jesteś niezadowolona, że w spokoju
nie możesz wyjść do ogrodu.
Ale zdjęć to pożałowałaś , a chciałoby się popodziwiać

pozdrawiam
____________________
krystyna
vita 08:14, 13 maj 2023


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 4057
Pszczelarnia napisał(a)
Deszcze są ale mój grunt je dobrze przyjmuje. Praca czeka - mam poważną kontuzję pięty / stopy, więc i ogród czeka. Otrzymał (ogród) profesjonalne strzyżenie żywopłotów i nowy trawnik w miejscu planowanej rabaty (zasługa pana Ogrodnika). Jeszcze jedna rabatka do likwidacji jak przybędzie pomoc ogrodowa. eM. w międzyczasie z grubsza ściął trawy i byliny, do róż się nie zbliżył ale obiecał, że dalie posadzi.

Taka wiosna. Za rok mam nadzieję, że też będzie wiosna.


Trudną masz tę wiosnę, mam nadzieję, że ze stopą idzie ku dobremu
Też bardzo chętnie obejrzałabym jakieś zdjęcia, Twój ogród sam się obroni, nawet przy chwilowym zaniedbaniu
____________________
Wiktoria Przy ścieżce aktualny Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... Cardiocrinum giganteum
zbigniew_gazda 11:18, 13 maj 2023


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11162
Ewo zdrówka życzę. Masz rację - za rok znowu będzie wiosna.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
sylwia_slomc... 23:15, 13 maj 2023


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81927
Czytam, ze kontuzja poważna dopadła, ja uszlachtowałam w tym tygodniu bark ale jakoś pomału wracam do sprawności czego i tobie życzę. O żółtym irysku pamiętam, ale nie miałam kiedy spakować i na poczę lecieć, a teraz widzę, ze nawet może dobrze bo robić nie masz jak. Nic to irysy są i poczekają na lepszy czas Jak wrócisz do formy podeślij mi na priv adres bo gdzieś miałam, ale gdzie to nawet nie wiem gdzie szukać, mam problemy z pamięcią po covidzie i niestety nie poprawia mi się...
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Magleska 06:16, 14 maj 2023


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18424
Ewa wydawało mi się ,że pisałam ....hmm
dużo zdrówka i szybkiego powrotu do formy życzę
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
hankaandrus_44 07:40, 14 maj 2023


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7195
Ewo, współczuję, i zdrowia życzę.
Wiem ile to jest mordęgi jak człowiek nie w pełni sprawny. Nawet jak jeden paluszek doskwiera, a u Ciebie cała stopa pokiereszowana!

Mimo to, życzę miłego uzdrawiania w ogrodzie, na ulubionej ławeczce. Może już bzy w kwieciu?
Pozdrawiam.
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Pszczelarnia 19:53, 18 maj 2023


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Kochani, zdjęć nie ma, bo się nie da zrobić. Równowagę mam tylko o 2 kulach. Na razie. Brakuje 3 ręki.

Bzy jeszcze w pąkach.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Pszczelarnia 20:01, 18 maj 2023


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
sylwia_slomczewska napisał(a)
Czytam, ze kontuzja poważna dopadła, ja uszlachtowałam w tym tygodniu bark ale jakoś pomału wracam do sprawności czego i tobie życzę. O żółtym irysku pamiętam, ale nie miałam kiedy spakować i na poczę lecieć, a teraz widzę, ze nawet może dobrze bo robić nie masz jak. Nic to irysy są i poczekają na lepszy czas Jak wrócisz do formy podeślij mi na priv adres bo gdzieś miałam, ale gdzie to nawet nie wiem gdzie szukać, mam problemy z pamięcią po covidzie i niestety nie poprawia mi się...


Sylwio, za rok się odezwę.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Pszczelarnia 20:29, 18 maj 2023


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Dziękuję za odwiedziny




i życzenia powrotu do zdrowia

____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies