Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pszczelarnia

Pokaż wątki Pokaż posty

Pszczelarnia

Pszczelarnia 22:59, 29 gru 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
A ja ze ślimakami nie mam aż takich skojarzeń. Dobrze, że norniczek na choinkę nie produkują. Chociaż na czeskich kartkach bożonarodzeniowych (Vanoce, czyli Święta Bożego Narodzenia), to krecik ludziom życzenia składa. I tutaj niestety mam blokadę w odbiorze, wszelaką.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Konstancja30 23:21, 29 gru 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Ewunia spóźnione życzenia imieninowe ... moc buziaków i wielkie podziękowania za zabranie mnie do Szwecji ... na spacer z ulubionymi bohaterami ... spacer magiczny bo małymi kroczkami wkraczający w tak miłe wspomnienia z dzieciństwa ! ...

dziś pobiegłam po "Dzieci z Bullerbyn bo miałam ... komuś pożyczyłam i nie miałam ... już mam ... spoza indeksu "must have pod choinkę" ale absolutnie konieczne
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
alinak 23:36, 29 gru 2014


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
Oooooo z krecikowymi życzeniami mialabym problem po tym jak ich troche uśmierciłam........podobnie z ślimaczkiem na twojej choince ,ale że cię lubię to ci wybaczę, że ty ogrodnik możesz jescze na nie patrzeć.
Twoją choinke pokochałam pewnej narcierskiej zimy i takmi już zostało......
____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
Konstancja30 23:42, 29 gru 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
mam to samo Alinko ... nigdy nie zapomnę tamtej zimy ... tamtego ciepła bijącego nie tylko ! od pieca ... tamtego stołu i kilkunastu rozgadanych dziefczyn ... tamtego ogniska ... światełek na grabiach absolutnie nr 1 w świecie grabiowego rzemiosła ... no dobra nawet nart nie zapomnę i Anek pewnie też nie bo założę się, że nigdy przed tym i nigdy po tym nie zjeżdżała z górki z taką rozdartą niemotą )))))))))))))))))) ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
ana_art 23:53, 29 gru 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Konstancja30 napisał(a)
mam to samo Alinko ... nigdy nie zapomnę tamtej zimy ... tamtego ciepła bijącego nie tylko ! od pieca ... tamtego stołu i kilkunastu rozgadanych dziefczyn ... tamtego ogniska ... światełek na grabiach absolutnie nr 1 w świecie grabiowego rzemiosła ... no dobra nawet nart nie zapomnę i Anek pewnie też nie bo założę się, że nigdy przed tym i nigdy po tym nie zjeżdżała z górki z taką rozdartą niemotą )))))))))))))))))) ...
uśmiałam się
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
agniecha973 00:39, 30 gru 2014


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Konstancja30 napisał(a)
mam to samo Alinko ... nigdy nie zapomnę tamtej zimy ... tamtego ciepła bijącego nie tylko ! od pieca ... tamtego stołu i kilkunastu rozgadanych dziefczyn ... tamtego ogniska ... światełek na grabiach absolutnie nr 1 w świecie grabiowego rzemiosła ... no dobra nawet nart nie zapomnę i Anek pewnie też nie bo założę się, że nigdy przed tym i nigdy po tym nie zjeżdżała z górki z taką rozdartą niemotą )))))))))))))))))) ...


Mój syn też chyba nie zapomni Mam przed oczami jego minę jak zaczęłyśmy wszystkie na raz trajkotać przy stole... Bezcenny widok Dopiero jak na niego popatrzyłam, zdałam sobie sprawę jak głośno rozmawiamy. To tak z innego punktu widzenia.

Norniczki na choinkę... Ewa... padłam!
____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
malgorzata_s... 10:54, 30 gru 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33757
Ewuś a Sylwester też w Pszczelarni? Tam tak cicho i cudownie, może chociaż u Was petard mniej?
Z nart kiedyś relację obejrzałam i pamiętam uczucie ciepła na widok pieca i uśmiechniętych buziek
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
monteverde 11:45, 30 gru 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Pszczelarnia napisał(a)
To wstawię jeszcze inne bombki.


I tzw. zabawki. Jest koń na biegunach:

I koń słomiany wraz ze swoim słomkowym właścicielem:


Jest ślimak słomkowy

I koszyczek takiż:

I nawet balon powietrzny:









ładne ozdoby choinkowe, kiedyś słomianych bombek przywiozłam sobie z Niemiec całe pudełkonajładniejsza bombka z koronką pozdrówka
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
paniprzyroda 11:58, 30 gru 2014

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
O norniczkach na choinkę nie pomyślałam
Bombka bardzo ładna, koronka połączona z konturówką plus brokat, o ile mnie wzrok nie myli Śliczna. Te na wieszaczkach również niespotykane.
____________________
Dwa ogrody
lucy_lu 12:30, 30 gru 2014

Dołączył: 12 maj 2014
Posty: 3
Ewo, podaję link do przepisu na paszteciki Bogdzi.
Są rewelacyjne. Potwierdzam, robiłam na święta.

http://www.ogrodowisko.pl/watek/2074-rododendronowy-ogrod-ii?page=3042
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies