Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Z nadzieją do przodu

Pokaż wątki Pokaż posty

Z nadzieją do przodu

Roocika 15:54, 19 lip 2020


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Bardzo fajnie to wyszło, fajne, proste rośliny, żelazne, które będą robić wrażenie jak urosną
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
makadamia 20:45, 19 lip 2020


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
jestem pod wrażeniem! Tempo prac imponujące! Jest zrobiona dobra baza a resztę można powoli dopieszczać. Nie przypuszczałam, że tak szybko to pójdzie

Myślę, że ten ogród szybko zacznie przynosić właścicielom radość
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
Gruszka_na_w... 21:10, 19 lip 2020


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21989
makadamia napisał(a)
jestem pod wrażeniem! Tempo prac imponujące! Jest zrobiona dobra baza a resztę można powoli dopieszczać. Nie przypuszczałam, że tak szybko to pójdzie

Myślę, że ten ogród szybko zacznie przynosić właścicielom radość


Ku mojemu zaskoczeniu już przynosi. Oboje lubią omiatać go wzrokiem.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
A_gawa 21:16, 19 lip 2020


Dołączył: 18 sie 2012
Posty: 1467
Dziewczyny, czy Wy macie firmę projektową? Projektujecie profesjonalnie dla Natalii?
____________________
Agnieszka - W cieniu uśmiechniętego anioła
Gruszka_na_w... 21:22, 19 lip 2020


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21989
A_gawa napisał(a)
Dziewczyny, czy Wy macie firmę projektową? Projektujecie profesjonalnie dla Natalii?


Natalka jest moją koleżanką z pracy i bliską sąsiadką. W jej imieniu poprosiłam Asię o wstępne rozplanowanie układu rabat.
Asia ma dobre serce i pomogła.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
TAR 08:40, 20 lip 2020


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7268
ale tempo prac kiedy to urosnie bedzie ładny geometryczny ogrod, pewnie z czasem jeszcze dojda jakies zielonosci

widze na pierwszych zdjeciach podcien tarasowy, podobnie jak u mnie. swoj zagospodarowalam tak, ze jesienia i zima mamy ogrod zimowy. a i w chlodniejsze dni lata jest wygodnie, bo nie wieje i od komarow spokoj.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
NatkaRabatka 20:29, 20 lip 2020


Dołączył: 26 kwi 2020
Posty: 17
Muszę przyznać, że bez wsparcia koleżanki Hanki nie powstałby tak piękny ogród!
Z przyjemnością zaglądam co rano przez okno, mąż również
Prace rzeczywiście szły w zawrotnym tempie!!! Ale dla takiego efektu było warto wylewać siódme poty
Jeszcze raz dziękuję Asi za projekt
____________________
Z nadzieją do przodu
Gruszka_na_w... 22:16, 20 lip 2020


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21989
TAR napisał(a)
ale tempo prac kiedy to urosnie bedzie ładny geometryczny ogrod, pewnie z czasem jeszcze dojda jakies zielonosci



TAR, znajomi odwiedzający Natalkę już teraz wznoszą przy wejściu do ogrodu okrzyki "Natalka, ile ty masz roślin!"
Staram się nie przerazić propozycjami nasadzeń właścicielki i jej gości.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
TAR 22:23, 20 lip 2020


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7268
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)


TAR, znajomi odwiedzający Natalkę już teraz wznoszą przy wejściu do ogrodu okrzyki "Natalka, ile ty masz roślin!"
Staram się nie przerazić propozycjami nasadzeń właścicielki i jej gości.


Haniu jestes znakomitym przykladem a w zasadzie Twoj ogrod, ze nasadzen nigdy dosc A nawet w geometrycznych i ulozonych mozna zmiescic sporo atrakcyjnych nasadzen, patrzac niedaleko na ogrod Johanki. Bede podgladac, co zadzieje sie dalej.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Gruszka_na_w... 20:52, 21 lip 2020


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21989
TAR napisał(a)


Haniu jestes znakomitym przykladem a w zasadzie Twoj ogrod, ze nasadzen nigdy dosc A nawet w geometrycznych i ulozonych mozna zmiescic sporo atrakcyjnych nasadzen, patrzac niedaleko na ogrod Johanki. Bede podgladac, co zadzieje sie dalej.


Od dwóch lat już nic nie sadzę.
Dumamy teraz z Natalką jak zaaranżować front. Liczymy na pomoc forumek.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies