Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe wariacje

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe wariacje

Wiaan 12:19, 29 paź 2021


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5155
Wiolka5_7 napisał(a)
Piękna ta Twoja jesień
Oj tak pogoda w tym roku jest boska

Wiolu miło mi bardzo, że zaglądasz i cieszę się że się Tobie podoba
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Wiaan 12:22, 29 paź 2021


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5155
edi75 napisał(a)
Faktycznie kolorki jesienne są u Ciebie.


Tak i cieszę że ogromnie, myślę że jeszcze trochę barw jesieni wprowadzę, teraz jest dobry czas na podglądanie i zapisywanie spostrzeżeń
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Wiaan 12:24, 29 paź 2021


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5155
Agatorek napisał(a)


Tak samo pomyślałam

Pięknie Ci się jesień wybarwiła w ogrodzie


Mam dwie takie brzozy u siebie, w dwóch rogach działki. Ta ze zdjęcia olbrzymia, druga mniejsza, ale kurcze jest nieproporcjonalna swym rozmiarem do całej działki. Myśleliśmy czy jej trochę nie ciachnąć od góry.
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Wiaan 12:33, 29 paź 2021


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5155
Wykombinowalam jeszcze takie tulipany, część miała być w donicy ale jednak pójdą do gruntu. Mój róż ulubiony musiał się znaleźć

Będą w żwirku, ponieważ większość posadziłam na tyłach domu, a od frontu pusto, a miejsce jest i słońca dużo. Mam już w żwirku posadzone trzy lata temu i co roku rosły pięknie. Jakoś je zestawię, zobaczymy co wyjdzie

____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Agatorek 17:26, 29 paź 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13108
Wyjdzie pięknie i kolorowo
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Wiolka5_7 17:31, 29 paź 2021


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20472
Wiaan napisał(a)
Wykombinowalam jeszcze takie tulipany, część miała być w donicy ale jednak pójdą do gruntu. Mój róż ulubiony musiał się znaleźć

Będą w żwirku, ponieważ większość posadziłam na tyłach domu, a od frontu pusto, a miejsce jest i słońca dużo. Mam już w żwirku posadzone trzy lata temu i co roku rosły pięknie. Jakoś je zestawię, zobaczymy co wyjdzie



Śliczne kolorki tych tulipanków czekam na spektakl wiosną u Ciebie
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
olciamanolcia 18:57, 29 paź 2021


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7012
Wiaan napisał(a)
Wykombinowalam jeszcze takie tulipany, część miała być w donicy ale jednak pójdą do gruntu. Mój róż ulubiony musiał się znaleźć

Będą w żwirku, ponieważ większość posadziłam na tyłach domu, a od frontu pusto, a miejsce jest i słońca dużo. Mam już w żwirku posadzone trzy lata temu i co roku rosły pięknie. Jakoś je zestawię, zobaczymy co wyjdzie


Powiem Ci, ze tez dokupilam 70 cebul w różu i wsadzone są przy moich laurowisniach
Stwierdzam ,że Ogrodowisko jest zaraźliwe
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
nicol21 14:58, 30 paź 2021


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10277
Rabata wyszła bardzo elegancko.

Zdecydowałaś się na ŚŚ? One szybko rosną. Kupiłam wiosną małe okazy po jakieś 5-6eur i przez lato, w kiepskiej glebie ładnie podskoczyły. Mi zależało na tym żeby za jakiś czas odsłonić jej pnie i żeby się krzyżowały a korona tworzyła coś jak parasol. Ale kwestia co chcesz z nią zrobić. Każdy ma swój zamysł.
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
LIDKA 23:05, 30 paź 2021


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 7027
Dziewczyny chorujecie na tulipanozę. Hihihi

ANETKA u Ciebie to nawet jesień jest elegancka.
I piękna.


____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
Wiaan 11:45, 31 paź 2021


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5155
nicol21 napisał(a)
Rabata wyszła bardzo elegancko.

Zdecydowałaś się na ŚŚ? One szybko rosną. Kupiłam wiosną małe okazy po jakieś 5-6eur i przez lato, w kiepskiej glebie ładnie podskoczyły. Mi zależało na tym żeby za jakiś czas odsłonić jej pnie i żeby się krzyżowały a korona tworzyła coś jak parasol. Ale kwestia co chcesz z nią zrobić. Każdy ma swój zamysł.


Dziękuję jestem zadowolona z rabaty, choc będę obserwować o każdej porze roku i ewentualnie korygować.

ŚŚ muszę kupić koniecznie ale nie na tą rabatę, tam finalnie są graby w literę L
Właśnie chciałabym tak jak Ty odsłonić pnie ŚŚ za jakiś czas, ona pójdzie w inne miejsce, będzie lanie widoczna z różnych miejsc w ogrodzie. Właśnie nie wiem czy kupić że 3 sztuki i posadzić razem tak jak Wiola parocję, czy jedna wystarczy, hmm
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies