Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe wariacje

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe wariacje

Agi2006 23:28, 14 cze 2022


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
Aneta ochy i achy nad Twoja rozanka! Na nowej rabacie fajnie koresponduje ten bukszpan cięty w sześcian z lampą obok. Czy pozostałe też będziesz tak cieła?
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
Wiaan 09:13, 15 cze 2022


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5193
Będę ją lubić coś czuję przy okazji Katalpy ścięte na maxa już są piękne



____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Wiaan 09:16, 15 cze 2022


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5193
Poskręcały się listki hakone. Odkroiłam ją i wczoraj posadzona, dziś tak to wygląda. Miałam tak kiedyś z kupionymi w doniczkach ale może też były świeżo dzielone.

____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Wiolka5_7 09:41, 15 cze 2022


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20496
Mają szok pooperacyjny przeżyją ,tylko odchorują,bo teraz już zbyt późno na takie dzielenie.... Źdźbła też mogą przysychać
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Wiaan 09:46, 15 cze 2022


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5193
Wiolka5_7 napisał(a)
Mają szok pooperacyjny przeżyją ,tylko odchorują,bo teraz już zbyt późno na takie dzielenie.... Źdźbła też mogą przysychać


Zdawałam sobie sprawę, że to późna pora, będę obserwować, mam nadzieję, że roślinom matkom nic nie będzie. Wiola lekarz hakonkowy
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Wiaan 10:12, 15 cze 2022


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5193
Judith napisał(a)
Twoja piękna rozanka (i rozanka Martki) sprawiły, ze zaczęłam rozmyślać o swojej... Taka nudna mi się teraz wydaje z samymi rozplenicami...
Muszę przetrawić temat .
Nowa (stara) rabatka prezentuje sie bardzo elegancko .


Dziękuję jestem zadowolona z towarzystwa dla róż, jest busz ale nie widzę ich tak samotnie, jeszcze stipa się rozkręca a ona tam pasuje idealnie

Będę Cię dalej kusić







____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
DariaB 10:15, 15 cze 2022


Dołączył: 31 gru 2021
Posty: 3061
Aneta masz zaiste piękną różankę, wypełnioną po brzegi! Cudownie wygląda. Miałam kiedyś tą różową szałwię, ale po tej zimie się nie obudziła Rabata z bukszpanami w różnych formach bardzo elegancka
____________________
Daria Wielkie marzenie w małej przestrzeni
Martka 10:29, 15 cze 2022


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Wiaan napisał(a)
Będę ją lubić coś czuję przy okazji Katalpy ścięte na maxa już są piękne





A gdyby tak... z tych kulek też kostki zrobić?..........
Brawo, świetna zmiana Niech teraz hakonechloa podrosną
Wiaan 10:29, 15 cze 2022


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5193
Agi2006 napisał(a)
Aneta ochy i achy nad Twoja rozanka! Na nowej rabacie fajnie koresponduje ten bukszpan cięty w sześcian z lampą obok. Czy pozostałe też będziesz tak cieła?


Hej, dawno Cię nie było Dziękuję
Ten sześcian tak właśnie miał zostać odebrany, jest już duży i fajnie wygląda.
Pozostałe na razie są trzy kulki różnej wielkości i teraz zostaną kulkami, bo dwie są jeszcze malutkie i w tej formie są ładne dla oka. Z czasem się zobaczy, trawy urosną, wiesz jak to jest - muszę dojrzeć do niej, a ona do mnie

Obok pod drzewami będą ścianki cisowe jak ciski podrosną, więc to wszystko będzie spójne



____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Martka 10:37, 15 cze 2022


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Judith napisał(a)
Twoja piękna rozanka (i rozanka Martki) sprawiły, ze zaczęłam rozmyślać o swojej... Taka nudna mi się teraz wydaje z samymi rozplenicami...
Muszę przetrawić temat .
Nowa (stara) rabatka prezentuje sie bardzo elegancko .


W kwietniu planowałam rabatę z różami w wersji: tylko trawy, kostki cisowe i róże. Nic więcej. Było sporo głosów na "niekoniecznie". Trwałam dzielnie przy swojej wizji. Rabata powstała i owa wizja samych traw do róż ... wyszło tak sobie. Ładnie, ale można osiągnąć więcej. Łatwe to nie jest, zaplanować towarzystwo do róż, wciąż dumam... Planowanie rabat to proces, lepiej z namysłem i pomysłem niż bez Na pewno znajdziesz w odpowiednim momencie swoje rozwiązanie. Gdyby jeszcze było tak, że trawy są od początku do końca sezonu w gotowości i szczytowej formie, nie byłoby pewnie takiego problemu z różankami....
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies