Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe wariacje

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe wariacje

Wiaan 13:04, 16 cze 2022


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5094
Judith napisał(a)
Tak jak Agnieszka jestem za pozostawieniem kulek. Kulki i jeden sześcian (oraz drugi w postaci lampy) dobrze sie komponują razem - niby ascetyczna ta rabata, a jednak leciuteńkie szaleństwo w formach .


Ten sześcian to ma nawet swoją historię Jak zaczęłam tworzyć ogród to wiedziałam, że lubię kuliste formy roślin i równe linie rabat, ale eM uznał, że chciałby mieć coś swojego kwadratowego, wszystko by mi pociął w kwadraty i tak powstała kostka dla Niego.
Są też kostki oświetleniowe, wiadomo nie mogło być inaczej ale są oryginalne i naprawdę pasują tylko elektryka wziąż nie ma, fachowcy, ależ o nich trudno.

Mnie też te trzy kulki różnej wielkości bardzo pasują, a kostka koresponduje z oświetleniową.
Jeszcze ścianka z cisa i wszystko super zsię zgra
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Wiaan 13:08, 16 cze 2022


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5094
Agatorek napisał(a)


Przeurocze są

Figury na nowej rabatce przyciągają oko . Też bym zostawiła kulki z bukszpanów. Za dużo kwadratów w jednym miejscu by było (o dziwo, nie przszkadza mi, jak jest dużo kulek )

Ale królowa jest tylko jedna- różanka . Po mistrzowsku skomponowana.


Różanka pięknie dziękuje pomagałyście mi doradzając jak powstawała, muszę odgrzebać fotki jak zaczęłam ją tworzyć.

____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Wiaan 13:11, 16 cze 2022


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5094
olciamanolcia napisał(a)


Fantastic piękny różano - bylinowy buszszsz❤️

A jak pokazałaś tę różę Munsted czy jak Ją zwał właśnie pomyślałam sobie o połączeniu jej ( u mnie ) z biała i rozowa piwonia, bialą bądź kremowa róża i z szałwią tą wyższą -chyba Caradonna. I jeszcze myślałam aby dać do niej turzycę paskowaną i stipy
Kurde rozmarzyłam się


Wybrałaś zestaw idealny, jak znam Ciebie to od pomysłu do realizacji to będzie raz, dwa nie tak jak u ,mnie. Masz już w głowie miejscówkę? Pamiętaj, że MW jest niska i musi być na przodzie.
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Wiaan 13:16, 16 cze 2022


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5094
Wiolu widziałam macrę u Ciebie, no cóż swoje musiała odchorować, potrzeba tylko cierpliwości bo teraz już jest piękna Ze swoimi podzielonymi tak jeszcze zrobię, że zostawię je w doniczkach w cieniu z tyłu domu, a w ich miejsce mam do wysadzenia z doniczki przy cisach, też mam ją na tyłach, bo cisy je zasłoniły tak urosły. Mam akurat trzy, małe są ale teraz w przestrzeni szybko urosną.

Lubimy podobne kolorki
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Wiaan 13:18, 16 cze 2022


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5094
DariaB napisał(a)
Aneta masz zaiste piękną różankę, wypełnioną po brzegi! Cudownie wygląda. Miałam kiedyś tą różową szałwię, ale po tej zimie się nie obudziła Rabata z bukszpanami w różnych formach bardzo elegancka


Daria dziękuję Moja różowa się wysiała, przesadziłam do doniczki i zobaczymy co bedzie.
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Wiolka5_7 08:26, 18 cze 2022


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20443
Wrzuciłam u siebie fotki Śś
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Wiaan 13:54, 19 cze 2022


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5094
Miłej niedzieli





____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Agatorek 20:33, 19 cze 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13039
Wiaan napisał(a)
Miłej niedzieli



Piękne ujęcie ❤️❤️❤️
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Wiaan 22:22, 19 cze 2022


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5094
Nowa dlugopowstająca rabata gotowa







____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Agatorek 22:30, 19 cze 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13039
Perfekcyjna , jak i cały ogród
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies