Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe wariacje

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe wariacje

edi75 13:40, 23 kwi 2024


Dołączył: 20 kwi 2017
Posty: 2061
Kurczę ..u mnie tulipany tez wiszą
____________________
Edyta Moje miejsce na ziemi-początek
Wiaan 15:02, 23 kwi 2024


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5198
MartaCho napisał(a)
Anetko, jeśli będziesz chciała sprzedać siewki jeżówki, to ja się zgłaszam- jestem chętna- moje vintage wine w zeszłym roku okrutnie objedzone przez ślimaki zostały, a w tym ich w ogóle nie widzę.


Marta ja Ci je po prostu wyślę, nie chcę ich sprzedawać one z każdym dniem są większe i łatwiej je wysadzić, w weekend planuję. Część już powędrowała do Patrycji
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
NowaKiKi 16:40, 23 kwi 2024


Dołączył: 26 gru 2022
Posty: 606
Wiaan napisał(a)


Marta ja Ci je po prostu wyślę, nie chcę ich sprzedawać one z każdym dniem są większe i łatwiej je wysadzić, w weekend planuję. Część już powędrowała do Patrycji


Jeśli masz ich dużo to też bym chętnie przygarnęła
____________________
Klaudia (śląsk) / Malinowy zakątek
Makao 19:46, 23 kwi 2024


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 4099
U mnie przymrozek szedł górą i uszkodził młode przyrosty drzew. To co przy ziemi rośnie bez zmian. Tulipanowiec, judaszowiec i katalpy muszą wystartować jeszcze raz.
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród
Wiaan 20:03, 23 kwi 2024


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5198
Makao napisał(a)
U mnie przymrozek szedł górą i uszkodził młode przyrosty drzew. To co przy ziemi rośnie bez zmian. Tulipanowiec, judaszowiec i katalpy muszą wystartować jeszcze raz.


Mój judaszowiec miał takie piękne kwiatuszki katalpy mam jeszcze w pąkach.
Ania czy jak liście klona są takie klapnięte, ale nie wyglądają na zmarznięte, czy one wrócą do stanu normalnego, czy raczej też muszą wystartować od nowa?
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Wiaan 20:04, 23 kwi 2024


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5198
NowaKiKi napisał(a)


Jeśli masz ich dużo to też bym chętnie przygarnęła


W weekend biorę się za tą rabatę, wysadzę wszystkie siewki do mini doniczek i Was podzielę
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Wiaan 20:06, 23 kwi 2024


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5198
edi75 napisał(a)
Kurczę ..u mnie tulipany tez wiszą


Część już powstała
Najsmutniej mi z powodu azalii Ciekawe czy inne, które są w pąkach, czy zmarzły i nie zakwitną. Zapomniałam je okryć.
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
olciamanolcia 20:26, 23 kwi 2024


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7073
Dawaj foty rabat. Zaraz posadzimy Ci peonie
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
olciamanolcia 20:29, 23 kwi 2024


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7073
Wiaan napisał(a)


Część już powstała
Najsmutniej mi z powodu azalii Ciekawe czy inne, które są w pąkach, czy zmarzły i nie zakwitną. Zapomniałam je okryć.


Aneciu ja swoją azalię wykopałam już z dwa tygodnie temu. Trzy liście miała . Zmarzła
Szkoda że te cholerne iglaki nie chcą marznąć chociaż jest nadzieja w częściowym ich pozbyciu bowiem jakaś zaraza wlazła w te na skarpie i zrobiły się brzydkie - nawet nie zamierzam ich pryskać
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
ajka 20:42, 23 kwi 2024


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 4002
Ojej, ale smętne widoki. Ciekawa jestem jak to u mnie wygląda po przymrozkach. Jeszcze nie dotarłam do domu.
____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies