Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe wariacje

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe wariacje

Wiaan 22:19, 27 maj 2024


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5570
LIDKA napisał(a)
A ja swoich z lupą szukam.
Nigdy nie zakumam o co chodzi tej patagonce.


Lidka nie wiem od kiedy ją masz, u mnie wysiała się dopiero po drugim sezonie, nie wiem czy cieplejsza zima miała znaczenie, czy co, nie wiem, ale ona mnie zaczyna przerażać
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Wiaan 22:41, 27 maj 2024


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5570
Patrycja_KG_Lu napisał(a)
Jak dla mnie to masz gotowy ogród. Ktoś kto zajrzy za płot przechodząc pomyśli nawet, że projektowany przez architekta zieleni. Gratulacje.


Patrycja bardzo Ci dziękuję, to przemiłe słowa Tak jest skończony, a drobne zmiany wiadomo zawsze będą

Wiesz, że nawet takie komplementy zza płotu słyszałam i poznałam się dzięki temu z przemiłą dziewczyną, która chciała namiary na osobę projektującą
Teraz pomagam jej zagospodarować ogród, złapałyśmy świetny kontakt, mam wrażenie jakbyśmy znały się od dawna. Zostały już wyznaczone rabaty, ścieżki, plac zabaw, miejsce na ognisko, kładą obrzeża i planujemy drzewa oraz nasadzenia Spędziłam tam sporo czasu, czuję, że dla mnie jest to niesamowita przygoda i przyznam, że łatwiej mi idzie niż u siebie ale mam lekkiego stresa jak wyjdzie finalnie.
Ona wie, że ja amatorka jestem i mimo to zaufała mi, pochwalę się oczywiście
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Wiaan 22:53, 27 maj 2024


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5570
Dziękuję Wam za pomysł z pomalowaniem na ciemno płotu, codziennie patrzę na niego z przyjemnością i dlaczego od razu tego nie zrobiliśmy?
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
MagdaLenka 22:59, 27 maj 2024


Dołączył: 30 mar 2023
Posty: 941
Ja poproszę o zdjęcia nowej brzozowej, bo jakoś nie mogę sobie wyobrazić co tam może nie grać...
____________________
MagdaLenka Kraina spełnionych marzeń
Wiaan 23:00, 27 maj 2024


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5570
MagdaLenka napisał(a)
Ja poproszę o zdjęcia nowej brzozowej, bo jakoś nie mogę sobie wyobrazić co tam może nie grać...


Jutro zrobię fotki

Edit: zrobiłam Jeszcze liściory tulipanów są i tutaj był zaplanowany dywan z hakone



____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Wiaan 23:03, 27 maj 2024


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5570
Piwonia Sorbet cieszą nowe nabytki

____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Wiaan 23:39, 27 maj 2024


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5570
Szukam ładnego drzewa do posadzenia tutaj gdzie czerwona kreska. Mam taką lukę pomiędzy orzechem, a szpalerem grabów. Uwielbiam tło brzóz na działce sąsiada, oby ich nie wycięli

Wystawa słoneczna, fajnie byłoby czerwonolistne lub ciekawy kolor lisci, na wysokim pniu, aby tuje nie łysiały i raczej wąsko rosnące, ewentualnie ażurowe. Już kiedyś miałam tu rozkminki, ale teraz wiem, że chcę inne niż zielone, bo rabata gdzie ono będzie ma dużo zieleni. Myślałam o buku pendula, judaszowcu, buku tricolor, Pissardi, klonie palmowym lub innym drzewie, które będzie dobrze wyglądało jako jedno.

____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Rojodziejowa 23:52, 27 maj 2024


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 9021
Dziś widziałam fajnego buka. Liście cudne miał. Co prawda zielone, ale jest i ciemny Rohan Obelisk
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
olciamanolcia 07:05, 28 maj 2024


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7698
Ja bym dała wysoko szczepioną pissardi
Mam dwie śliwy o pokroju kolumnowym trailblazer śliczne są
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
olciamanolcia 07:10, 28 maj 2024


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7698
Wiaan napisał(a)
Piwonia Sorbet cieszą nowe nabytki



No śliczna jak to piwonia ♥️
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies