Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Boćkowe perypetie ogrodkowe

Pokaż wątki Pokaż posty

Boćkowe perypetie ogrodkowe

Gardenarium 23:17, 05 paź 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Mnie obwódka nie przeszkadza, ale pojedyncze kamienie bym zdjęła. Są tam niepotrzebne.
Rozjaśnić rabatę powinny odpowiednio dobrane rośliny, trawy o białych źdźbłach.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Joanka 00:02, 06 paź 2011


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Witaj Boćku na Ogrodowisku

I mnie wzruszyłaś swoją opowieścią.....
____________________
Joanna Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia
kryniafu 08:06, 06 paź 2011


Dołączył: 25 lip 2011
Posty: 353
Piękna historia, czekam na cdn.
____________________
Pozdrawiam, Krysia Ogrodowe zawirowania
justi 15:08, 06 paź 2011


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Witam.
Ładna rabata kamyczki rzeczywiście rozjaśniły tło. A le tak jak pisze Danusia można też roślinkami.
Fajnie się zapowiada Twój wątek, ja nie umiem się tak rozpisywać, czekamy na ciąg dalszy......
____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
zbigniew_gazda 15:20, 06 paź 2011


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11136
Również czekam Boćku na dalsze zdjęcia. A piszesz pięknie.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
hanka_andrus 18:38, 06 paź 2011


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
I ja! Lubie takie opisy od serca!Przynajmniej wiem,że szczerze się pisze i od razu wzrasta sympatia!

Pozdrawiam.....
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
bociek 19:28, 06 paź 2011


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
Dziekuje Wam za tak serdeczne powitanie i tyle cieplych slow. Jest mi niezmiernie milo I Szefowa zajrzala
Wkrotce odrobie zaleglosci w pisaniu w Waszych watkach, wybaczcie, ze tylko Was podgladalam...

Co do trawek, one sa w wiekszosci jeszcze malenkie i potrzebuja troche czasu, zeby zmezniec, wiec nie wyglada to moze zbyt spektakularnie, ale ja sie i tak szalenie ciesze. Bo trawki to jak na razie jedne z moich ulubionych roslin, no poza szafirkami.

Moze rzeczywiscie kamienie nie sa najlepszym rozwiazaniem...

Sebku, o trawnik dba moj Malz, aczkolwiek rzeczywiscie w tym roku wyjatkowo ladnie wygladal w miejscach, gdzie oszczedzila go rozpasana krecia rodzinka. Niestety moj kociej woli polowac na motyle, muchy, swierszcze, myszy i ryjowki, ktore znosi mi w hurtowych ilosciach w prezencie. No bo w koncu czym ci panstwo sie zywia, trzeba im podpowiedziec jaka dieta jest najlepsza Czasami przynosi pol myszy i sklada w ofierze tuz pod drzwiami. Hmmm, nie jest to przyjemny widok po powrocie z pracy nadziac sie na takie zwloki tuz pod drzwiami. Zreszta nie do konca jestem pewna czy to nie jest robota kocurka sasiadow, z ktorym moje futro sie koleguje.
A wracajac do stosunkow dyplomatycznych miedzy moim kotem a kretami to futrzaka krecie kopce interesuja tylko jako ekstrawagancka toaleta. Swiezy kopiec to swiezy, czysciutki i pachnacy kibelek
Szkoda mi troche tych slepaczkow i staramy sie nie robic im krzywdy. Malz czasami wleje do korytarza jakies smierdzidlo i tydzien jest spokoj a potem zabawa od nowa. No coz, w koncu maja zdecydowanie za malo miejsca na polach, nie powinnam robic scen. A tez chca zyc

Ale, ale, wracajac do trawek, tak wygladaly dzisiaj






____________________
Wiosne trzeba miec przez caly rok w sercu :D Bockowe perypetie ogrodkowe
bociek 20:50, 07 paź 2011


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
A oto rabata, ktora zmienilam sama samiutenka i jestem z niej okropnie dumna.
W tym miejscu byl rowny szpaler ostrokrzewow, wydaje i sie, ze tak jest lepiej....
Ostrokrzew, ktory zostal nie wyglada najlepiej, bo go troche ogolilam, czego okrutnie sie wstydze , ale z drugiej strony wiem, ze akurat ostrokrzewy to, ze tak sie wyraze, lubia.... Tylko nie krzyczcie


____________________
Wiosne trzeba miec przez caly rok w sercu :D Bockowe perypetie ogrodkowe
Kaisia 21:07, 07 paź 2011


Dołączył: 23 sie 2011
Posty: 1349
Fajnie wyszła rabatka z klonem palmowym i ostrokrzewem, masz być z czego dumna.
Widzę, że też uwielbiasz trawy, czy planujesz wsadzić coś pomiędzy miskanty żeby wiosną był ładny widok, bo one niestety się późno budzą do życia i rabaty wyglądają smutno.
Powiem Tobie ze jak za dwa lata miskanty podrosną to będziesz mogła z nich zrobić jeszcze wiele rabatek i co drugą przesadzić, bo może być gęsto, ale na to masz jeszcze czas, zobaczysz za jakiś czas jak będzie.
Pozdrowienia dla Twojego kociaka

____________________
Kasia Ogród z Czerwonym mostkiem
hanka_andrus 21:17, 07 paź 2011


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Może spróbuj ułożyć kamienie na korze 3 razem w pobliżu klonu.Na białym troche giną,przynajmniej na zdjęciu,Zobacz czy nie będzie lepiej?Tak mi jakoś się skojarzyło......
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies