Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko

Pokaż wątki Pokaż posty

Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko

MiluniaB 14:04, 01 paź 2020


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3388
Monika dziękuję Miło mi, że jesteś Hortensje ogrodowe ładnie się przyjęły. Jestem zdziwiona, że po przesadzeniu tak ładnie i obficie kwitną. Myślę, że w przyszłym roku dadzą popis. Mam nowe dwa krzewy, które zapowiadają się rewelacyjnie. Już teraz bardzo się rozrosły, mają wielkie liście
____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
MiluniaB 14:05, 01 paź 2020


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3388
Helen dziękuję Jedna nadal nie odbiła, ale ona zawsze była słaba
____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
MiluniaB 14:11, 01 paź 2020


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3388
Czy u Was jeżówki też zaczynają ponownie kwitnąć?

____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
AngelikaX 19:50, 01 paź 2020


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
Mirella może jakieś fotki nowe? Przeglądam i zastanawiam się, Ty drzew nie chcesz u siebie?
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
MiluniaB 21:00, 01 paź 2020


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3388
Angela nic w ogrodzie się nie zmieniło od poprzednich zdjęć, ale wstawię niedługo październikowe fotki

Nadal mam ała na punkcie drzew. Wiosną dosadzę magnolię. Chciałam między dwoma rabatami hortensjowymi w trawniku pod tujami posadzić trzy śliwy wiśniowe szczepione, ale sama nie wiem czy to dobry pomysł. Pamiętasz, że ogród mam mniejszy i tak w zasadzie to innego miejsca na drzewa nie mam. A co? Masz jakiś fajny pomysł?
____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
Wiaan 21:21, 01 paź 2020


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5346
Chętnie się podłączę pod pomysł Danusia w wątku o projektowaniu rabat także uznała, że brakuje u mnie drzew fiolet lub bordo. Od razu pomyślałam o śliwach wisniowych Pissardi. Angelika pewnie coś ładnego Tobie doradzi Masz piękny ogród, drzewka będą miłe widziane.
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Wiaan 21:46, 02 paź 2020


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5346


Mirella tak jak masz posadzone trzmieliny myslalam posadzic śliwy wiśniowe Pissardi, może w większej odległości. Podoba mi się jak masz zestawione hortensje i miskanty. Ile jest krzaczkow hortensji pomiędzy trawami i jak szeroka jest rabata? Zajrzyj proszę do mnie w wolnej chwili, potrzebuję porady jak pozmieniać na rabacie hortensjowej
Dosadzalas jeszcze później hakonki prawda?

____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
MiluniaB 11:00, 05 paź 2020


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3388
Aneta tylko zwróć uwagę na to, że jak zrobisz takie zestawienie z śliwami wiśniowymi to zimą zostaną Ci tylko trawy i przekwitnięte hortensje o ile ich nie zetniesz.

Pomiędzy trawami mam posadzone po dwa krzewy hortensji, a rabata ma szerokość 1,40 bez krawężników, a z krawężnikami 1,60.

Tak hacone posadziłam na obwódkę



Lecę zobaczyć do Ciebie
____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
Ania111 11:35, 05 paź 2020


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4633




Milunia ,

Jak masz pięknie
____________________
Ania Spelnione marzenie
Wiaan 11:35, 05 paź 2020


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5346
Czy trawy masz posadzone w jednej linii z hortensjami?
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies