Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Spełnione marzenia

Pokaż wątki Pokaż posty

Spełnione marzenia

Julka 19:32, 27 lip 2022


Dołączył: 27 paź 2020
Posty: 530
Ogólny widoczek na rabatkę z klonem. Ciagle jeszcze są chwasty tu i tam, za co przepraszam ale to nie instagram tylko prawdziwe życie
I cudowne anabelki zaglądające zza rozplenic


Brzozy doorenbos kupilam kiedys na allegro, kiedy je sadziłam miały pień grubuści mojego palca u reki …
____________________
Spełnione marzenia
Julka 19:36, 27 lip 2022


Dołączył: 27 paź 2020
Posty: 530
Silver dollar
Limka
____________________
Spełnione marzenia
olciamanolcia 20:41, 27 lip 2022


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7043
Pieknie u Ciebie. Rabata ze stipa pod domem-cudo.
Werbena hortki i całareszta drugie cudo.
Moje róże też obżera taki zielony wąsaty gość- Deltamem go witam i po gościu
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
Nowa12 21:57, 27 lip 2022


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
U mnie też w tym roku liście różnych roślin w tym róż jak nigdy podgryzione.
Ale że gąsienice ćmy w rękach zgniatałaś to szacun. Ja bym tego dziadostwa nawet nie dotknęła .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Julka 06:49, 28 lip 2022


Dołączył: 27 paź 2020
Posty: 530
olciamanolcia napisał(a)
Pieknie u Ciebie. Rabata ze stipa pod domem-cudo.
Werbena hortki i całareszta drugie cudo.
Moje róże też obżera taki zielony wąsaty gość- Deltamem go witam i po gościu

Dziekuję! Cieszę się, że się podoba. Ja oglądam róze od kulku dni i juz nie wiem co to może być bo nic nie znajduję a liście obżarte. Może coś przyłazi nocą?? Spróbuję też się przywitać tym opryskiem Dzięki
____________________
Spełnione marzenia
Julka 06:52, 28 lip 2022


Dołączył: 27 paź 2020
Posty: 530
Nowa12 napisał(a)
U mnie też w tym roku liście różnych roślin w tym róż jak nigdy podgryzione.
Ale że gąsienice ćmy w rękach zgniatałaś to szacun. Ja bym tego dziadostwa nawet nie dotknęła .


No właśnie moje też były piękne do czasu, teraz każdy obgryziony ja nie wiem co…. Myślałam już nawet żeby je obciąć całkiem ale zaczęły odbijać wiec dam naturze zrobić swoje a ze swojej strony opryskam i może dziada pokonam.
Nie wiem co we mnie wstąpiło jak gniotłam to zielone paskudztwo, mąż mówi że stał w oknie i widział całą akcję, ponoć dużo przy tym przeklinałam .
Chyba widok tych wstrętnych zielonych potworów zżerających moje ukochane bukszpany nie podziałał na mnie najlepiej.
____________________
Spełnione marzenia
Julka 10:12, 28 lip 2022


Dołączył: 27 paź 2020
Posty: 530
Mój widoczek przez okno. Widze go codziennie rano gdy schodzę po schodach i dziekuję losowi za tę mozliwość
____________________
Spełnione marzenia
DariaB 11:37, 28 lip 2022


Dołączył: 31 gru 2021
Posty: 3056
Julka pięknie masz, jeżówki, stipa, hortensje wszystko cudne. Widać, ze roślinki się dobrze u Ciebie czują. Nie przejmuj się chwastami, każda z nas je ma Współczuję ataku ćmy, paskudy jedne, po oprysku nie będą miały szans.
____________________
Daria Wielkie marzenie w małej przestrzeni
Julka 13:59, 28 lip 2022


Dołączył: 27 paź 2020
Posty: 530
DariaB napisał(a)
Julka pięknie masz, jeżówki, stipa, hortensje wszystko cudne. Widać, ze roślinki się dobrze u Ciebie czują. Nie przejmuj się chwastami, każda z nas je ma Współczuję ataku ćmy, paskudy jedne, po oprysku nie będą miały szans.

Dziekuje! U Ciebie też jest pieknie i widaç ze masz rękę i serce do roślin. Spróbuj do skrzypu podejść inaczej, zrywaj takie ładniejsze okazy, wysusz w przewiewnym miejscu i masz gotową herbatę, jest bardzo zdrowa i polecam bardzo. Te zielone glizdy to jakaś masakra, są okropne i ich nie lubię ( lekko mówiąc) teraz czekam po oprysku jak zajrzę w krzaczki nie będzie ani jednej mendy.
____________________
Spełnione marzenia
Julka 14:03, 28 lip 2022


Dołączył: 27 paź 2020
Posty: 530
Dopiero co narzekałam ze nie mogę znaleźć szkodnika, ktory podjada mi róże a tu na dzisiejszym specerku po rabatkach prosze bardzo! Jest! A nawet są!! Obstawiam ze to ten czarny na ostatnim zdjęciu !
____________________
Spełnione marzenia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies