Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z zegarem

Ogród z zegarem

Agatorek 20:44, 24 cze 2026


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 16253
Tarciu, elektryka do końca jeszcze nie zrobiona, bo tynki skończyły się robić wczoraj .
Tzn wszystkie kable są porozmieszczane i już ukryte pod tynkiem, ale teraz jeszcze trzeba zamontować rozdzielnię i podłączyć inne rzeczy (np. Czujki od alarmu). Elektryk będzie mi robił też rekuperację i klimatyzację, myślę, że zrobi to wszystko w lipcu.

Firmę od kładzenia płytek też mam już umówioną, zaczną pod koniec lipca/ na początku sierpnia, jak już tynki będą całkowicie suche.
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje *****Roadtrip USA
Agatorek 20:48, 24 cze 2026


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 16253
Dla porównania jeszcze tył domu w wersji białej



I jasnoszarej



Zdecydowanie wolę większy kontrast
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje *****Roadtrip USA
TAR 20:52, 24 cze 2026


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 13822
Czyli co jest szansa na przeprowadzke jeszcze w tym roku?
Posadzki kiedy?
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Agatorek 20:53, 24 cze 2026


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 16253
Posadzki już są , były wylewane przed tynkami.

Szansa jakaś jest na przeprowadzkę w tym roku (bliżej końca)

W lipcu będzie też montowana oczyszczalnia.

____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje *****Roadtrip USA
TAR 20:55, 24 cze 2026


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 13822
No stara to juz jestes prawie w domu. Musialam przeoczyc info o posadzkach
A kuchnia wybrana, zamowiona? Ty tu mi zdaj relacje
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Agatorek 22:06, 24 cze 2026


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 16253
No właśnie jeszcze nie . Ale w razie czego mam blisko do rodziców, mogę tam się stołować .
W przyszłym tygodniu mam plan się rozejrzeć, w sensie zrobić ze dwie/ trzy wyceny i zamawiać.
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje *****Roadtrip USA
LIDKA 22:11, 24 cze 2026


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 13843
Super te wizki. Jestem za białym z ciemnym tarasem. Te słupy też bym zrobiła czarne z jakiegoś kamienia .
Dobrze że budowa idzie do przodu.
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
Magara 22:56, 24 cze 2026


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 10340
Aga - zaglądam Jak dla mnie wszystkie wersje są ok.
Cudny mały, parterowy, funkcjonalny domek, przemyślany i postawiony "z głową"
Zazdrość mi się wszystkimi kanałami ulewa
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Agatorek 23:24, 24 cze 2026


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 16253
Dziękuję Lidka
Jeszcze nie wiem, jaki dokładnie będzie kolor kamienia na tarasie, chce zrobić taki sam przy drzwiach frontowych (ze względu na psy, które uwielbiają to miejsce ).

Magarku, dziękuję . Sama sobie też zazdroszczę
W sumie nie jest taki mały. 131 m.kw. (Na razie tylko dla mnie )Plus garaż 36 m.kw.

____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje *****Roadtrip USA
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies