Agatorek
20:44, 24 cze 2026
Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 16253
Tarciu, elektryka do końca jeszcze nie zrobiona, bo tynki skończyły się robić wczoraj
.
Tzn wszystkie kable są porozmieszczane i już ukryte pod tynkiem, ale teraz jeszcze trzeba zamontować rozdzielnię i podłączyć inne rzeczy (np. Czujki od alarmu). Elektryk będzie mi robił też rekuperację i klimatyzację, myślę, że zrobi to wszystko w lipcu.
Firmę od kładzenia płytek też mam już umówioną, zaczną pod koniec lipca/ na początku sierpnia, jak już tynki będą całkowicie suche.
Tzn wszystkie kable są porozmieszczane i już ukryte pod tynkiem, ale teraz jeszcze trzeba zamontować rozdzielnię i podłączyć inne rzeczy (np. Czujki od alarmu). Elektryk będzie mi robił też rekuperację i klimatyzację, myślę, że zrobi to wszystko w lipcu.
Firmę od kładzenia płytek też mam już umówioną, zaczną pod koniec lipca/ na początku sierpnia, jak już tynki będą całkowicie suche.
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje *****Roadtrip USA
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje *****Roadtrip USA