Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z zegarem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z zegarem

Basieksp 11:13, 12 maj 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10165
Tak sobie pomyślałam, że jak to wszystko urośnie to czasami będziecie mieli z mężem problem, by się odznaleźć w tym gąszczu my w naszym niewielkim ogrodzie też czasami się szukamy klonik bardzo ładny, chyba fajna pomyłka no i podziwiam ilość włożonej pracy, a chwastów nie widzę
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
ajka 13:30, 12 maj 2022


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 3925
Jak to wszystko urośnie, to Aga będzie mogła pobierać opłaty za wstęp. Zapowiada się cudnie.
____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
Ewa777 14:27, 12 maj 2022


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18398
Obejrzałam zdjęcia z Malty i jestem nią oczarowana Pięknie, a jeszcze mnie tam nie było
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Agatorek 23:21, 12 maj 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13039
Gosia, dziękuję . Do mojej szkółki przyjdzie jeszcze jedno zamówienie i koniec. Nie liczę sadzonek od mamy, bo muszę jeszcze odebrać (wykopać) od niej ciemierniki cuchnące i fiołki .

Haniu, Blue grotto mnie również zachwyciła. Gdybym miała jeszcze jeeen dzień, to spędziłbym tam kilka godzin, od rana do wieczora

Aniu, mam kilka jabłonek, dwie miały być Royalty, ale ta druga jest inna (ma inne liście).

Asiu, tak, to widok z balkonu z piętra

Martuś, dzięki , na razie będą tylko widoki z ogrodu. Z innego miejsca dopiero jesienią

Daria, nie mogę się doczekać

Galgasiu, tak, przestrzeni mi nie brakuje. Czasami wolałabym mieć mniej, ale w sumie miejsca mi nie zabraknie .

Zuza, dziękuje . Na spacery będę zapraszać w przyszłych sezonach .

Lidka, bardzo dziękuje

Basiu, chwasty są, ale is tak dużo, jak wczesną wiosną . A to, że czasami z eMem się nie znajdujemy, to duży plus

Aniu, Haha, może roślinki mi się zwrócą

Ewa, Maltę polecam. Piękna jest
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Milka 12:16, 14 maj 2022


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Aga, zachęciłaś mocno na wyjazd na Maltę.

A ogród, jak już te rośliny widać, robi sie gęsto, kolorowo i widać ile włożyłaś pracy. A w kolejce ,,sklepik do wysadzenia"
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
kasiek 22:40, 14 maj 2022


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Ależ będzie ogród pokazowy Malta cudowna, juz mi się marzą wakacje
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Martka 22:42, 14 maj 2022


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Aga, chyba też wybiorę się na Maltę bo widzę, że tryskasz energią i już kopiesz nowe rabaty Świetne plany, spinają się w całość. Ten szpalerek czerwony to z buków? Szkółka pewnie jeszcze kilka razy opustoszeje i zapełni się w tym sezonie Czy planujesz u siebie dęby?
Alija 23:17, 14 maj 2022


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8642
Agatorek napisał(a)





A tu pomyłka szkółki, miał być grab japoński, wyszedł klon, chyba Orange dream , cenowo jestem do przodu…



Widoczki z Malty cudne. Pomyłka szkółkarska bardzo udana, piękny ten klonik.
Nieźle tych roślin nagromadziłaś, jak w szkółce.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Agatorek 00:36, 15 maj 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13039
Irenko, Kasiu, jakbyście się wybierały na Maltę, to mogę Wam przesłać jeszcze trochę info, bardziej szczegółowych

Irenko, sklepik musi poczekać. EM obiecał mi przejechać drugi raz glebogryzarką, żebym mogła sadzić, ale trochę ostatnio marnie u niego z czasem. Więc zajęłam się chwastami (masakra) .

Kasiu, do ogrodu pokazowego, to jeszcze mu brakuje, ale dziękuję za uznanie

Martuś, czemu nie, leci się tylko 3 godziny, a w kilka dni można sporo zobaczyć.
Szpalerek jest z klonów crimson sentry. Uwielbiam ten kolor, szczególnie w słońcu .
Do mojej szkółki dojadą tylko hortensje (34 sztuki, odroczyłam dostawę) i więcej już nie planuję kupować. Ale nie mówię „nie”. Przynajmniej nie będę nic kupować, dopóki nie posadzę tego, co mam. Nie liczę tu aksamitek do doniczek (eM bardzo je lubi) i sadzonek z ogrodu mamy (ma np. nadmiar fiołków i ciemierników cuchnących).
Dębów póki co nie planuję. Myślałam wcześniej o kolumnowych (to chyba odmiana green pilar), ale później przerzuciłam się na klony (crimson sentry właśnie).

Alicjo, dziękuję . Teraz tylko czekam na sadzenie. Jak eM będzie się opóźniał, to sama sobie „przeoram” tą rabatę . Uparł się na glebogryzarkę, a ja już dawno bym miała ściągniętą darń .
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Magara 00:44, 15 maj 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6536
Aga, Malta kusząca Jeszcze przed covidem miałam ją na liście (Islandię też i parę innych miejsc ), ale potem rypnął covid, doszedł ogród na stałe, a teraz niepewne czasy i inne wydatki niestety, więc wszystko poszło w niepamięć
Super, że się wyrwałaś i naładowałaś akumulatory
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies